Bajnokság
Filipovity nagyot játszott a Barcelona ellen
Ez volt az egyik legjobb meccse a spanyol bajnokságban.
:
:
A Monbus Obradoiro a Barcelonát fogadta a spanyol bajnokság vasárnap délutáni mérkőzésén. A katalánok 79-65-re nyertek.
Filipovity Márkó jól játszott a mérkőzésen. Közel húsz percet játszott, hét pontot dobott, öt lepattanót szerzett és kiharcolt egy faultot.


Hanga 19 perc alatt , 19 pont (6/5 tripla). Na az már “egész” szép teljesítmény.
“Nagyot játszott”? 20 perc 0 pont
7 pont.
?