Filipovity bombaformábán

Nagyon jól teljesít a Chemnitz magyar játékosa.

:

:

A Niners Chemnitz két német bajnokit vívott meg a héten. Szerdán a Rostock Seawolves otthonában 15 pontos sikert arattak (81-96), méghozzá nagyrész a bombaformában lévő Filipovity Márkónak köszönhetően, aki 31 ponttal (5 lepattanó, 2 gólpassz, 34 VAL) az egész meccs legjobbja volt. A Frankfurt Skyliners ellen hazai pályán győzött a Niners tegnap este nagyszerű harmadik negyedének köszönhetően (89-76) – Filipovity ezen az összecsapáson 12 ponttal zárt. A Chemnitz 9-5-tel ötödik jelenleg a német élvonalban – írja az MKOSZ honlapja.