Félbeszakadt a Paks-Szeged – FRISSÍTVE

Később döntenek a folytatásról.

:

:

A Paks-Szeged negyeddöntő 22-24-es vendég vezetésnél félbeszakadt az első negyed után, mivel beázott a paksi csarnok.

Először arról szóltak a hírek, hogy 19:15-kor döntenek a folytatásról, de ez az időpont kitolódott 20 órára.

Pityesz

Na ezért költünk rá több 100 milliót a nyáron! Reinzink fémlemezfedést kap az egész tető és homlokzat. Ha ez után is beázik én gyújtom fel személyesen!!!:))) Hajrá ASEEEEE!!!!

Artur Doki

Legújabb hírek szerint a szezon végén távozik Braniszlav Dzunics a paksi kispadról.
Helyére Märcz Tamás ülhet le,érkezhet Nagy Viktor,Manhercz és Hárai is…

PajtiBá

Majd PAKS 2 “kitermel” egy új csarnokot! …vagy mégsem…???

Artur Doki

Tervben volt
Kukában landolt

Pityesz

Legalább is mellékvágányra téve… Túl olcsó lett volna… Azóta még rosszabb a helyzet a brutális áremelkedések miatt!!!

José "Gyilkos" Mendez

Mr. Makovecz forog a sírjában. Kb 25-30 éves probléma ez. Mindig is csodás volt a szemetes vödör a pálya szélén. ?

MásikVégétFújdMeg

Emiatt foroghat is… Még egy ilyen fos csarnokkal nem találkoztam hosszú életem folyamán, pedig megfordultam egyben-kettőben.

Buborka

Sajnos a legtöbb épületénél hasonlóak a gondok. Ha nem költenek az állagmegóvásra rendszeresen, akkor elég hamar tönkremennek. És ez a költség nem pár százezer lenne évente, hanem milliók. Sok helyen pedig erre nincs pénz.

Mios

visszatérő probléma, évek óta

Artur Doki

Volt kb 3 éve egy igen ciki story,amikor a Cibona volt itt edzőmeccsen és 15 perc után félbeszakadt a meccs mert a Cleveland nevű ex-albás csóka akkorát esett egy vizfolton mint az ólajtó…horvátok levonultak,Teonak égett a pofája,hogy hova hozta a horvátokat
A másnapi meccset meg se várták a kroátok,hazamentek…volt némi eső

Azóta nem történt semmi,bazíroztunk,hogy majd csak megússzuk az eső-meccs kombót
Tudtam hogy egyszer beüt majd a tuti…hát eljött ez az idő.

Tomba01

Annyira gáz, hogy 89 óta járok meccsekre és azóta beázik!

Dallas

Nálunk itt Szolnokon a légkondit sikerült 25-30 év alatt befejezni.. hiába na jómunkához idö kell xD