Connect with us
Hirdetés

Bajnokság

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – DEAC

Most sem vár könnyű feladat a DEAC-ra.

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - DEAC

Bajnokság, 18. forduló
Szombathely, Arena Savaria, szombat, 18:00.
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Györfy Rúben, Sörlei Attila (dr. Gincsai János Péter)

Szombathely: Pot - Kovács - Brown - Tiby - Keller Á.

DEAC: Govens - Neuwirth - Mócsán - Drenovac - Tóth Á.

A második forduló óta veretlen, címvédő és listavezető Falco, azt a DEAC-ot fogadja, mely Andjelko Mandiccsal a padon rögtön bravúrgyőzelmet mutatott be a Szolnok ellen. A két csapat őszi, debreceni találkozója emlékezetesre sikeredett, akkor Matthew Tiby dobásával az utolsó pillanatban nyert a Szombathely 71-69-re.

Milos Konakov, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely: “Egy erős kerettel rendelkező együttessel találkozunk, melynek láthatóan lökést adott az edzőváltás, a Szolnok elleni magabiztos győzelmük erről árulkodik. Madnics mester ismeri a ligát és a magyar közeget, ami nagy előny, mikor szezon közben kell valakinek átvennie egy csapatot. Magunkra koncentrálunk első sorban, hazai pályán természetesen szeretnénk győzelemmel megörvendeztetni szurkolóinkat, ezért mindent meg fogunk tenni. Krivecsevics Markó biztosan nem tud pályára lépni a DEAC ellen.”

Andjelko Mandics, DEAC: Ezen a mérkőzésen a legfontosabb az lesz, hogy mentálisan erősek legyünk, a Falco a címvédő, eddig kiemelkedik a bajnokságból, Szombathelyen nyerni mindig nehéz feladat. Természetesen szeretnénk meglepetést okozni, hogy erre legyen esélyünk, még jobban kell játszanunk, mint az Olaj ellen, a hibák számát minimálisra kell csökkentenünk, mert egy ilyen csapat azokat kegyetlenül kihasználja, valamint a védőlepattanók megszerzése is kulcs lesz. Kiemelni nem nagyon lehet senkit a Falcóból, hihetetlenül mély és jó minőségű a keretük, csapatként is erősek. Ugyan azzal a kerettel utazunk, mint amivel a Szolnok ellen pályára léptünk.


11 hozzászólás

11
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
6 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Marillionp.boriszKDRózsabimbóbbzte Recent comment authors
Marillion
Olvasó

Àlltalàban ràszoktunk aludni az “elsö félidökre” hogy aztàn a fordulàs utàn felébredünk és legyözzük az ellenfelünket … Eddig ez belefért…A Deac egy kimondottan jó kerettel rendelkezik plussz Darrin Govens tovàbb javìtotta ezt nàluk! Ha jó dobóformàban leszünk jó védekezéssel keverve akkor nem kérdéses a gyözelmünk…egyéb esetben meglephetnek minket ahogy a Szolnok ellen is megtették…Ààà dehogy hülyeség! Itthon jàtszunk…Hajrà Falco!

p.borisz
Olvasó

Kemény meccsnek ígérkezik, jó formában játszik a DEAC.Nekünk keményen kell védekezni,Govenst ki kell venni a játékból.Hazai,de nem sima győzelmet várok.Hajrá Falco

Rózsabimbó
Olvasó

‘Hajrá Olaj!’

bbzte
Olvasó

Hajrá ZTE!

WSreborn
Olvasó

Sima hazai 20 vagy 20+

zterulez
Olvasó

Van egy olyan érzésem, hogy a Deac ezt most elhozza.

Gecse J. Márió
Olvasó

Scott nélkül kevesebb azért rá az esély.

zterulez
Olvasó

Néztem a múlt hetit, tetszett, amit láttam. Govens egyre jobban magára talál, és Dusán is jó volt a palánk alatt. Meg tudjátok lepni a Falcot, nekik is lehet egy rosszabb napjuk.

Mendez
Olvasó

Elhiszem, hogy vérszemet kaptál, de ha nézted a meccset, akkor láthattad, hogy a Szolnok aznap a Nyíregytől is kikapott volna jó eséllyel annyira indiszponáltak voltak.
Úgy nyert 3 légióssal a DEAC, hogy egyikük, Taylor mindössze 2 pontra volt képes.
Nem valószínű, hogy Szombathelyen is 60 %-al fognak triplázni, és 28 lepattanó elég lesz nekik a győzelemhez, illetve Govens és Drenovac 35 perccel a lábában képes lesz eldönteni a meccset.
Ettől függetlenül persze bármi lehet, a labda gömbölyű, ha bírják a második félidőt is erővel a debreceniek akkor megérdemlik a győzelmet.

Gézuka
Olvasó

minden csoda három napig tart általában, de remélem meg…ák őket a debreceniek

KD
Olvasó

Álom,álom, édes álom. Vigyázz, mert bilibe ér az ujjad.

Legfrissebb

Hírek

Facebook