Magyar Kupa
Falco-Alba rangadót rendeznek a negyeddöntőben, a ZTE Szolnokra látogat
Magyar Kupa: Íme a helyszín és a párosítások.

:
:
Az NB I. A-csoport alapszakaszának első köre után az első nyolc közé került együttes lesz érdekelt a negyeddöntőben, az alábbi sorrendben: Falco KC-Vulcano Energia Szombathely, Szolnoki Olajbányász, Arconic-Alba Fehérvár, Sopron KC, Atomerőmű SE Paks, Zalakerámia ZTE KK, Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét, MVM OSE-Lions.
A továbbjutásról egy mérkőzés dönt majd, a sorsolás után az a csapat lesz a pályaválasztó, amely az alapszakasz első körének végén helyezésben előrébb állt. A győztesek jutnak be az MK négyesdöntőjébe, melyet 2023. április 8-9. között rendeznek meg. A negyeddöntőkre a négyesdöntő hetében kerül majd sor (április 5.).
A négyesdöntő helyszíne a nőknél Sopron, míg a férfiaknál valószínűleg Budapest és a Tüskecsarnok ad otthont a tornának.
A Sopron KC az MVM-OSE Lionsszal találkozik, a két csapat idén az 5. fordulóban Sopronban már találkozott, akkor az SKC 76-64-re nyert.
A második párosítás: Szolnoki Olajbányász – Zalakerámia ZTE KK. Szolnokon a 9. fordulóban csaptak össze a felek, akkor szoros meccsen, 4 ponttal győzött az Olaj.
A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely az Arconic-Alba Fehérvárt fogadhatja, Milos Konakov ebben a szezonban már egyszer legyőzte az Albát Szombathelyen, a 13. körben 90-77-re.
Utoljára pedig az Atomerőmű SE – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét páros került kisorsolásra. Legutóbb a Paks Kecskeméten is nyerni tudott, szintén a 9. fordulóban 74-69-re.

A szakemberek és a szurkolók nagy részének is az a véleménye, hogy játékerőt és költségvetést is tekintve 3 csapat kimagaslik a mezőnyből.
Az Alba eddig nem volt meggyőző, de az új centerrel kiegészülve nincs kétség, hogy az egyik legerősebb csapat…
Az Olaj úgy lehet kupagyőztes, hogy 1 Top ellenfelet kell legyőznie, az Albának vagy a Falconak viszont 2-őt…((természetesen,ha papírforma eredmények születnek)
Én szívesen cserélnék a Szolnok sorsolásával.
Ezt hogy számoltad ki hogy az OLAJ 1 Top csapattal játszik….szegény ZTE sek most nagyon rosszul érzik magukat….vagy a döntőbe nem fog bejutni se az ALBA se a Falcó…egye fene legyen igazad.
Nem valami erős a humorod…
Teljesen a véletlenre bízni ki ellen és hol játszik egy csapat. Az lett volna szerintem a legjobb. Azt hívják kupának, nem ezt az irányítósdit… azt sem értem eleve miért zárták ki 9. Helytől lefelé mindenkit. Ha bajnokságot nyert már vki alapszakasz 9.helyről, kupában miért nem lehet??? Vicc
Igazad van.
Hogy is nyert valaki az alapszakasz 9. helyérő és ki is volt…nagy csókos csapat lehet ha a rájátszásba az első 8 indul…okos vagy.
Barro tudatlanságodat betudom a fiatalságodnak. Kérdezz idősebbeket, és el fogják mesélni. Nem lövöm le a poént, anno jó nagy vihart kavart. Lássuk, ki emlékszik rá?
Osét még nagyon régen kizárták és így a 9. helyről feljött a zete és bajnokok is lettek
Ez a sorsolás egy óriási baromság,
két olyan csapat fog most kizúgni, akiknek a négy között lenne a helye.
A negyeddöntőben egyértelműen kiemelésnek kellene lennie, a tabella első helyezettje játszik a nyolcadikkal,
a második a hetedikkel és így tovább.
Színvonal, bevétel, nézőszám szempontjából is ez lenne a legjobb.
Aztán a négy között lehet sorsolni.
Dehát mit is várunk ettől az inkompetens szövetségtől…
Ok de amit leírsz a mondandód első felében, azt úgy hívják hogy bajnokság. A Kupának pont az lenne a lényege, hogy a bajnoki helyezésektől függetlenül minden csapatnak egyenlő esélye legyen.
Én a régi lebonyolítás híve vagyok amikor alsóbb osztályokból is voltak csapatok.
Az volt az igazi kupa! Mindenki egyenlő esélyekkel….induljon a második vonal is és a legjobb 4 ig sorsolás…
Ejjj Rouge, az a bajnokság…. ez meg kupa. Ne keverd a kettőt.
Ezt szeretem mikor egy 9 szeres kupagyőztest így leírnak a NAGY kupavitézek….ilyenkor szoktunk villantani..érik a 10.
Azt azért vedd számításba, hogy a 9 kupagyőzelemből nagyjából 7 akkor született, amikor A párt évente 1 milliárd forinttal ajándékozta meg a csapatodat.
Egy újabb hazugság szombathelyről…..
Soha nem kaptunk a párttól évi 1 milliárdot. 2019-ben kapott a szolnoki csapatsport (kosár, vízilabda, röpi, foci) összesen 1,5 milliárdot.
De ha még az egyébként cégek által szponzorált Nyerges/Közgép érára is célzol (ami érthetően nektek soha be nem gyógyuló sem a sok-sok taknyosra szopatásotok miatt) akkor sem tudsz számolni ugyanis ott kb 5öt nyerünk.
2002, 2007, 2022 nem Közgèp éra, a 2019-est pedig jobb ha nincs pofád említeni mert tudjuk ott mi volt a szitu.
Ja és az Olajt legalább soha nem az önkormányzat tartotta el, bár szerintem ez is hazugság nálatok, mint úgy általában 20 éve szinte minden….
Egyetértek. Tudjuk milyen nehéz összeszedni egy kupagyőzlmet.
Aközött viszont, hogy valakit az önkori tart el és aközött, hogy valakit egy közpénzből felhízoalt oligarcha tart el én nem látok nagy külömbséget. A pénz ugyanonnan jön, az adófizetőktől. Csak ez így kicsit tisztább mint azt mondani, hogy szopnzorok tartanak el.
Az “önkori” dolga lenne,szerintem ez is… Bár nem vagyok szombathelyi,közöm nincs hozzá. Csak ugye ha már a zsebünkben kotorásztok,gondoltam lehet ezt visszafelé is.. https://hvg.hu/itthon/20230110_szombathely_altalanos_iskola_hideg
Gondolom a város minden lakója egyetért azzal,hogy ömlik a pénz egy sportcsapatba…Valószínűleg minden ok. Feljődés van. Épül-szépül ,minden. Megértő emberek élnek ott. Gratulálok is hozzá!
Ennek a cikknek semmi köze nincs a közpénzhez..elromlott a fűtés, ennyi a történet-3 nap alatt megjavították
Jó,igaz. Rossz volt a példa. Bocs!
Ok
Hogy fel tudod rántani magad seggszáj ha valaki leírja az igazságot 😂😂😂
Mármint a TE igazságod, aminek a valósághoz annyi köze van mint a Star Wars-nak…
Mondja ezt egy Szombathelyi akik 2007-08, 08-09, ben egy valag pénzért nyerték meg a kuparendezést és még sem tudták megnyerni egyiket sem…egyébként meséljél már élményeket, milyen élőben látni Magyar kupát nyerni kedvenc csapatodat. Gondolom ott voltál láttad közelről őket. Nagy ünneplés volt a csarnokban gondolom….
A jelenlegi tabella “alsó- és “felsőháza” különvált a sorsolással. Tehát az elődöntőben lesz két “papíron gyengébb”, illetve erősebb együttes. 🙂
Nem értek egyet. Csak egy gyengébb lesz (Atom-Kecsó győztese). A Sopron tuti nyer, a másik 2 párosításból bármelyik nyer erősnek mondható.
Nem akartam “beárazni” a csapatokat, ezért írtam, hogy a jelenlegi tabella alapján… Az 1. Falco a 3. Alba ellen, a 2. Szolnok a 4. ZTE ellen (1-4) stb… Tehát a továbbjutók között lesz két csapat az 1-4-ből, kettő az 5-8-ból. …csak érdekességképpen írtam.
Nyugodtam lehet fikázni amit írok, de ennek a sorsolásnak a legnagyobb győztese a Falco. Az egyik – ha nem a legerősebb ellenfelet hazai pályán tudhatják le, az elődöntő sétagalopp valljuk meg akár a KTE akár az ASE jut be. Majd a döntőben egy hulla fáradt elcsigázott ZTE/SOPRON/OLAJ trióból valaki ellen lehet örömjátékozni.
Sok idő van még addig de a ZTE-t semmiképp nem vàlasztottam volna ellenfélnek az tuti.
Maximálisan igazad van! Pont erre gondoltam én is ahogy nézegettem párosításokat! Hajrá OLaj
Van igazad. Bár ha Falco-Olaj lett volna , még jobban járunk szerintem. De egy meccsen bármi lehet. Lásd mi Szeged ellen szégyenkezhettünk kupában, ti Kecskemét ellen bajnokságban. Ráadásul addig még bármi lehet, alakulnak keretek, sérülések stb…
Az hogy a Falco lenne a sorsolás győztese, nézőpont kérdése. -amúgy egyetértek Veled- és az sem mindegy hogy az Albának ott egy kőkemény 10 napja lesz.
03.25 Alba-Olaj, 04.01 Alba-Falco, 04.05 Falco-Alba.
most egyetéetek Veled. A papírforma alapján Falcó- Szolnok döntő lesz, ahol -mint egy mérkőzés – bármi lehet. A ZTE idén jó csapat, de annyira nem hogy döntőt játszon
Hajrá Falcó
Szerintem meg az Olaj!
A 2 papíron legnagyobb vetélytárs közül kiesik egy, Ők otthon meg kiejthetik a 3. legerősebb csapatot…
Alapesetben hazai pályán kell a 4. és az 5. helyezettet legyőzni a döntőig.
ZTE -Falco dõntõt vàrok.
….de akkor sikeresen leigázzátok a sárgákat…remélem!
Az a fontos, hogy a remény megmaradjon, ha már az eREdMÉNY nem jön. 😂
Papirforma szerint mind a négy hazai, de a kupában minden csapat tisztában van azzal, hogy nincs javítási lehetőség, ezért egyetértek azzal, hogy egy meccsen bármi lehet. A hazai pálya azért jelentős előny.
Jó felvezetés lehet a rájátszásra. A mostani forma alapján 50-50%-ot tippelek Szolnokon. Fontos lenne,hogy minél többször edződjenek a fiúk a Szolnok-Alba-Falco szintű védekezések ellen.
Már megint a mákos Alba kapja a legkönnyebb sorsolást. Így könnyű!
Körmend is jól járt. Elkerülték az összes nagyot.
Most mondd meg.
Ősszel is milyen lazán győztek ugyanott.
😂😂😂😂
🥇 Falco
🥈 Zte
🥉 Sopron
4. Ase
(saját vélemény, pillanatnyi formákat figyelembe véve, teljesen oké ha más nem így gondolja)
Értelmetlen,ezen agyalni. 1 meccs . Bármi lehet. Tavaly,pld. milyen sorrended volt,így előre?
Nem agyalok, tippeltem egyet.
Remélem szabad.
Ez, lehet. A 4 elődöntőben a hazaiak az esélyesebbek, de szerintem egy meglepi lesz. Te, ezt a Zte-nek gondolod, én bízom az Albában, viszont egy Olaj-Alba döntő estén (természetesrn, ha elkutnánk adfig, semmivel sem lennénk előbbre, mint a Falcoval. Aki nyer, annak nagyon nehéz lesz. Ne legyenek sérülések, és győzzön az Olaj! A nevem, már szerencsére bukott
Pár hónap múlva, “kilencmegtíz”-et szeretnék tisztelni benned
Jelen pillanatban még okés is lehet, csak az a baj, hogy a meccsek 2.5 hónap múlva lesznek. Várhatóan sérültjeinek nemhogy visszatérnek, de bele is lendülnek. Messze van még nagyon ez.
Jelenlegi formák alapján én azt mondanám nem lesz egy meglepetés sem, de mivel szűk 3 hónap múlva lesznek a meccsek addig még bármi történhet formaingadozás, sérülések.
Az biztos, hogy jó erőfelmérő lesz ez a csapatoknak, hogy szezon végére ki hol áll és milyen vérmes esélyei lehetnek a rájátszásra!
Ha egy meglepetést kellene tippelni akkor a ZTE bejutására tippelek 😃🤟
Én meg Alba bejutásra tippelek.
Nem szeretem a meglepetéseket! 😀
Egerszegi inváziót várok Szolnokra,legyen telthàz!
Hajrá Olaj!❤️🖤
Munkanapon? Nem mondom h nem lesznek idegenből de szerrintem az invázió elmarad.
itt is van a reakciónk a soroslásról, ezúttal nem Szabi a vendég, szóval aki miatta nem hallgat, most fellélegezhet 😀
https://tripladupla.podbean.com/e/160-resz-gyorsreakcio-a-kupasorsolasrol/
Szia Mogyi! Atomkirály a podctast-ed és ahogy Te írtad, hogy ne foglalkozzak a mínuszokkal, Te se foglalkozz azokkal akik bármelyik vendéged miatt nem hallgatnak! Egyelőre a Te podctast-ed az egyetlen és a legjobb a férfi kosárlabdáról. A “mindenszarizmusban” hívő fikázók csináljanak jobbat. De nem fognak! Mert abba rengeteg melót kéne beletenni szeretetből.. Egyszerűbb fikázni. Idézek egy kommentelőt: “Ez most az új magyar trend. Mindenkit fikázni, cinikusnak lenni, gyűlölködni. Ennyi sérült embert, hihetetlen…Majd meggyógyultok. Addig próbáljatok a saját szinteteken sikeresek lenni.” Hajrá Mogyi, Hajrá Magyar kosárlabda!
Ráadásul a nagyon kritikus, fikázó emberek még a nick nevüket se vállalják (nemhogy az igazit) az esetlegesen egyet nem értő véleményükkel egy esetlegesen vitaindító kommentjükkel, hanem névtelenül mínuszoknak. “Faja” srácok, emberek lehetnek… Mogyi, csináld csak tovább, ahogyan eddig!!!
Senki nem a podcastet, vagy Mogyit szidta. Az mindkettő profi és szerethető.
gulyásszabival és az ő stílusával van problémája az embereknek.
Respect, hogy Te legalább nick néven vállalod. Azt viszont továbbra se értem, hogy ha nem tetszik Szabi stílusa akkor miért hallgatják meg a fikázók? Hogy fikázhassanak? Ha igen akkor ezt nem értem, hogy ez miért jó? Amennyiben meg se hallgatják úgy még érdekesebb dolog… Viszont ha Mogyi profi és szerethető akkor szerintem elfogadható, hogy Ő akar Szabival beszélgetni de nem kötelező azokat a részeket meghallgatni. Én Mogyi ellentmondást nem tűrő kosárlabda szeretete és sziszifuszi szorgalmának értékelése miatt hallgatom meg a podctast-jeit mindig. Sose jutott eszembe fikázni a vendégeit. Annyira értelmetlen energia pocsékolásnak tartom a negatívkodást… Mit lehet elérni ezzel? Kielégít… Olvass tovább »
Azért ez a Sereg András jó sok blődséget hordott össze itt pár percben. Akceptálja, hogy nem a korábbi nyolcas döntő kerül lebonyolításra mert így kisebb az esély a a meglepetésekre, ugyanakkor a Falco-Alba párharcban akár mégis érvényesülhet ez a meglepetés?! Most akkor mit is állít pontosan? Plusz azt se értem, hogy mitől lenne meglepetés az Alba győzelme Szombathelyen? Azért ez közel sem egy szint lenne a tavalyi szegedi bejutással párhuzamban említve…. Plusz hiányolja a nagy múltú Körmendet, hogy igazságtalan, hogy nincsenek ott, mondván a bajnokság felénél vett eredmények miért fontosak a kései áprilisi lebonyolításnál… Könyörgöm szezon elején mindenki tudta mi… Olvass tovább »
A Sopron a 4-ben van, a többi kétesélyes…
Egy meccsen semmi nem bíztos! Gyenge napot fog ki valaki,vagy minden összeáll a másik oldalon és ott a meglepi. Lásd,tavaly a Falco.
A Szolnoki Olajbányász egy jó csapat ezt ki lehet jelenteni, csak két vereségük van a most futó szezonban a Falco és a kupában (Milivoj szerint) teljesen esélytelen Ose ellen.Ez valószinüleg azt jelenti, hogy mindenkinek lehet jó vagy szar napja a pályán.Ne felejtsd el a tavalyi rájátszást a bajnokságban (a Kecskemét ellen) ha nagy az arc könnyen jön a kudarc.A negyeddöntőig még 11 hét van hátra lehet eső,lehet hó, és sok napsűtés is.Üdvözlettel, egy erőviszonyokkal teljesen tisztában levő Ose szurkoló.Hajrá Ose!Hajrá Bányász!
Így van. Szerényen. Mindíg ezt mondom! Bármi lehet. Nem szeretem a részsikereknél a nagy arcot. (máskor sem)
Azért az mekkora parasztság volt a műsorvezetőtől, hogy a sorsolás után megkérdezte Rudnertől, hogy szolnoki továbbjutás esetén mit szól a Sopronhoz az elődöntőben.
Oké, korántsem az OSE a mérkőzés esélyese, de azért elég surmóság volt ez tőle.
Nem tudom, csak nekem tűnt fel, hogy az összed média a Honvédot szopkodja.
Van 4 győzelmük, de úgy beszélnek folyton róluk, mintha bajnokesélyesek lennének. Az 1-3 helyezettel összesen nem foglalkoznak annyit, mint velük.
M4 szint kb… Egy értelmes kérdése nem volt, a 2 játékost konkrétan szar helyzetbe hozta többször is
Jó kis meccsek lesznek, kíváncsi leszek mennyire lesz kupa feelingje negyeddöntőknek.
Jól belenyúltunk….no meg a Szolnok is….:-D
Sztem ez izgalmasabb meccs lesz, mint a Falco-Alba
Nem lesz egyszerű,az bíztos!
A Sopron-ZTE izgalmasabb lesz a négyben, mint az Alba-Kecsó.
Talán azért esélyesebb az Olaj, mert Szolnokon lesz a meccs. Kemény lesz az biztos. Az u23-as szabály, az itt is játszik ugye?
Remélem az összes pénzedet ráteszed😂
Mindig ezt csinálja, már megszokhattad volna.
Aztán kikapnak ahogy szoktak, és jön a…na mi?
Iggeeeeen a bírózás! 🙂
A tavalyinál nagyobbat legalább biztos hogy nem tudtok égni.
Írja ezt egy kiesett csapat szurkolója, akit a zöldasztalnál visszavarázsoltak a első osztályba. 🙂
A ti elmúlt 3 éveteknél nagyobb égés nem nagyon volt.
Kis csapat vagyunk, nekünk nincs veszteni valónk. Nektek viszont ez is kötelező, ahogy tavaly is az lett volna.
Tokeletes! Sztem OSE is orul nekunk, mi is nekik, mindenki boldog 🙂
Szolnoknak meg visszavaghatnank az elodontoben.. de azert a legjobb az lenne ha a ZTE menne tovabb es johetne a kek-feher elodonto!
Nagyon jó! Hajrá Sopron! Hajrá SKC!
Nagyjából 18 óra körül jön is a sorsolásra reagáló podcast, hallgassátok majd meg 🙂
Semmi bajom tényleg Rudnerrel. De azért találhattak volna nála talán kompatibilisebb személyt is… kupa rangját adjuk már meg
Mi baj volt vele? Sztem kimondottan szimpatikus csávó
Teljesen normális volt
Kányási Vera és Rudner egy párt alkotnak már hosszú évek óta. Feltételezem ez volt az apropója.
Otthon megbeszélik,hogy ki mit húzott a másiknak😉🤣😂
Mindkettő jót húzott a másiknak😁 Nem lesz egyszerű a ZTE meccs, de ha őket nem verjük meg otthon, akkor kár is kupagyőzelemben gondolkodni. Sopron / OSE az elődöntőben jó hangulatot ígér, döntőben Falco / Alba az meg óriási presztízs. Jó hétvége lesz, reméljük első körben Olajjal a 4 között.
Tavaly a Dvtk nyert. A csapat csk-ja Kányási. Az Olaj csk-helyettese Rudner.
A sorsolas rangját megemelhették volna tényleg, pld ott lehetett volna Perl és Keller, de valaki azt találta ki, hogy a tavalyi kupagyőztesekből hívjanak. A többit tudod, mert ugye…
Mintha csak Keller meg Perl játszana egész Magyarországon.. Van rajtuk kívül is kosárlabda.
Sz.olaj olvass és értelmezz amit bővebben irtam
Kellerrel emelni valaminek a színvonalát olyan, mint nyomni a féket hogy gyorsulj. Hallottad már beszélni?
Kb. igen..:D Legyen elég,hogy egy Falco kép van itt is. Miközben nem a bajnoki aranyról szól a dolog,hanem a kupagyőztesről. 😀 Megszoktuk. Semmi gond. 😀
Írtam semmi bajom vele. Azért ilyenkor kicsit nagyobb neveket szoktak hívni, akiket nem szűk kör ismer. Pl Rudnert nem sok női kosár drukker ismeri, és Kányásit is fordítva. Semmi rosszindulat nem volt benne, aki ezt is belelátta, gratulálok. Nyilván a kupagyőztes csapat képviseletében hivok meg vkit. Arra gondoltam talán olyan személy szerencsésebb aki jobban ismert országos szinten, jobban tud hirverést csinálni, bepromózni. Van elég Olaj legenda a múltból szerintem… olyan is aki klubot méltóképpen tudná képviselni. Remélem így érthető. Aki meg rosszindulatú az úgysem fogja fel…
Tehát, ha Olaj és magyar: Pongó, Lukács, Pallai, Révész… Ki az a nagy név, akit szeretnél?
1. Ez ellen tessék tenni hogy legyen… 2. Talán múltból te is ismersz minimum 5 Olaj legendát aki jobban ismert, elismert. 3. Meló miatt sokat mozgok női kosár fellegvárakban. Subotic, Potocnik, kívülről fújják, ahogy Berkics és társait is. Rudner Pongó és társai hááát… De lásd csak bele a rosszindulatú, mert Szombathelyen mindenki barom, fű se zöld, az ég se kék, villany sincs és még sorolhatnám
Szerintem a tavalyi,kupagyőztes csapatból hívtak. Nincs is már itt mindenki,(pld. Zsíros). Vannak újak. Rudner,régi bútordarab. Szolnoki kötődésű! Sok csatát megvívott már értünk!
Magyar kupa, magyar játékos. Mai magyar játékos. Berkicsnek a fia kosarazik.
Olvasd esetleg el amit bővebben írtam. A többit???? Mire gondolsz.
“Kompatibilisebb” 😀 Ezt hogy érted? 😀 Tudod,hogy mit jelent a szó,amúgy? Te,kit javasoltál volna,helyette?
Fene egy ízlésed van, ha a magyar kupa sorsolásnál nem jó egy magyar játékos, aki magyar bajnok, többszörös kupagyőztes és a címvédő csapat tagja.
Irigy sárga geci…, Rudnernek egyedül több kupagyőzelme van, mint a Falconak összesen
Intelligens hozzászólás, gratulálok.
Tudjuk, szerinted Keller “nemszázas” Ákoska, vagy Perl “csakabüntető” Zolika a “kompatibilisebb”…,
Értelmező olvasás az általános iskola hányadik osztály?
Az hányadik osztály, hogy a kompotenst ne cseréld a kompatibilissel?
És jogos. De tisztában vagyok vele de telefon javít
A kompotens az hányadik osztály?
Na na …
Akarod mondani Subotic “csakabüntető” Bojan.
Tessék utánanézni, a számok nem hazudnak.
Abban igaza van a buckásoknak, hogy milyen nagyobb nevet vártál aki buckás és magyar?
Berkics nem bucka nevelés.
A többi meg ugyanúgy töltelék ahogy a rudner.
Tudod: Buckás a Q A !
Tudod, sárga geci a tetves qrvaanyád!
Hol írtam?
Tudod ,Mendez,kezdem érteni a gondolatmeneted. E szerint mielőtt ti előbújtatok a semmiből és kitaláltátok ezt a sportágat,az a sok csapat nem kosárlabdát játszott. Az aranyérmeket is onnan számoljuk amikor megszültétek az elsőt. Csak nálatok van siker,saját játékos, közönség,stb. Elnézést,hogy a többi csapat belekontárkodik a királyságotokba. Sorry… Na meg,ugye aki nem ott lakik ,,,,hát lazán bunkó,buta,csóró,stb… Megértettük. Nem kell többé erről írnod. Sok boldogságot ,ott, a fény városában!
Az a baj veled te fantasztikus ember, hogy teljes mértékben ignorálod, hogy a sajátjaid milyen ocsmány módon nyilvánulnak meg a Falcoról, de ha visszafelé megy ugyanez, te egy az egyben személyes sértésként fogod fel.
Majd ha milvoj, kissadam, rouge, rolex és a többiek megtanulnak normális hangnemben fórumozni, akkor ígérem, hogy én is így fogok tenni.
Addig olvasgasd szépen például szombaton mit leműveltek a haverjaid az élő közvetítés alatt, és hasonlítsd össze a ti pénteki meccsetekkel.
Tévedsz,már megint. Sokszor írok olyanokat,hogy vegyünk vissza az arcból. Nincs szükség a feszkó keltésre. Stb..Talán még itt is van valahol,fentebb. Úgyhogy nagyon nagy tévedésben vagy.A cikkeitek alá nem írok. Nem szoktam sértegetni senkit. Csak ha kiprovokálják. Még akkor is próbálom a célszemélynek írni. Nem a városnak,VAZZE!!!
B+ fana, te javíthatatlan filantróp vagy…, de ezek nem érdemlik meg és nem is értik, hogy miről papolsz nekik
Pont te beszélsz te kis vakarék.
Szombaton is majdnem agyvérzést kaptál, ömlött a szádból a szar.
Gratuláltam is mindegyik sikeréhez. Amúgy hidd el az egy dolog. Egy pl. a sportágban nevesincs Baunak több bajnoki címe van mint pár tényleg remek kosarasok a múltból vagy jelenből. És akkor mi van…
Eddig nagyon izgalmas a sorsolás! 😁😁