:
:
Már csak pár hét és kezdődik a magyar bajnokság. Éppen ezért gőzerővel készülnek a csapatok az előttünk álló szezonra, sok edzőmeccs lesz a héten.
Kedd:
Naturtex-SZTE-Szedeák – Atomerőmű SE
Szerda:
Hübner Nyíregyháza BS – DEAC, 18:00 (nyílt kapus)
BC Vienna (osztrák) – Egis Körmend
Falco KC Szombathely – Oberwart Gunners (osztrák), 18:00 (zárt kapus)
Csütörtök:
Nagy Gábor Emléktorna (Arconic- Alba Fehérvár, KK Igokea (bosnyák), Swans Gmunden (osztrák), Szolnoki Olajbányász)
Budapesti Honvéd SE – MVM-OSE Lions, 16:00 (zárt kapus)
Péntek:
Nagy Gábor Emléktorna (Arconic- Alba Fehérvár, KK Igokea (bosnyák), Swans Gmunden (osztrák), Szolnoki Olajbányász)
Morgen Ferdinánd Emléktorna (Atomerőmű SE, Naturtex-SZTE-Szedeák, Kometa Kaposvári KK, Basket Brno (cseh)
Temesvári Torna (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét, KK Vrsac (szerb), BCU Sibiu (román), SCM Ohma Timisoara ( román))
Sopron KC – Budapesti Honvéd SE, 18:00
DEAC – Hübner Nyíregyháza BS, 17:00 (nyílt kapus)
Szombat:
Morgen Ferdinánd Emléktorna (Atomerőmű SE, Naturtex-SZTE-Szedeák, Kometa Kaposvári KK, Basket Brno (cseh)
Temesvári Torna (Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét, KK Vrsac (szerb), BCU Sibiu (román), SCM Ohma Timisoara ( román))
BC Vienna (osztrák) – Zalakerámia ZTE KK
Vasárnap:
Oberwart Gunners (osztrák) – Falco KC Szombathely, 18:00


Voja!
Az asszonynak lett új gucci pulcsi a 17millából?
?
Falkó OBERWART ZÁRT kapu.Miért?????? Ez kinek jó?????? Marhaság!!!! Lenne ezer ezerötszáz szurkoló:
A ZTE nem indul a bajnokságban? Vagy már nem is csak zártkapus meccs lesz, hanem titkos? A honlapon sincs semmi. Profi a csapat.
Már kb. 1 hónapja megírták hogy hogy lesz:
https://www.ztekosar.hu/hirek/a-tervek-szerint-halad-a-munka-augusztus-30-an-szurkoloi-anket-
A Nyíregyháza-DEAC meccs a klub Facebook oldala szerint nyílt kapus és ingyenes lesz.