Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

EuroCup: kikaptak Golománék

A magyar center 17 percet játszott.



:

:

Nem volt esélye Németországban Golomán Györgyéknek. A EuroCup 11. fordulójában 78-69-re kaptak ki a Ratiopharm Ulm otthonában.

A magyar center kezdő volt, tizenhét percet játszott, hat pontot dobott, szerzett három lepattanót és kiharcolt egy faultot is.

Eredmény:

Ratiopharm Ulm – Lietkabelis 78–69 (27-13, 16-25, 22-11, 13-20)

Hozzászólások

Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz

Legfrissebb

Hírek

Facebook