Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Élő közvetítések

ÉLŐ! TV! Fullcourt!



:

:

Tippmix Férfi NBI A, Rájátszás, döntő

A 19 órakor kezdődő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – NHSZ-Szolnoki Olajbányász mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. A mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti.

Tippmix Férfi NBI A, Rájátszás, bronzmérkőzés

A 18 órakor kezdődő Kometa-KVGY Kaposvári KK – Atomerőmű SE mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Hunbasket.tv-s streamért, klikk ide.

28 hozzászólás

28
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
25 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
gaga51VadkakasheraklithmincusMatulabacsi Recent comment authors
gaga51
Olvasó

20-30 pontal vertek bennünket,Te szerencsétlen,az OLAJ egy csapat, zozo nélkül piros csoportosok lennétek !!!!!Hajrá OLAJ

mte01
Olvasó

Ha ez nem sportszerűtlen…

mte01
Olvasó

Ennyi…favágók

mte01
Olvasó

Jajj szegény zozo megrándult a feje azonnal fault

Matulabacsi
Olvasó

Pallai többet árt mint használ.

mte01
Olvasó

Egyik oldalon Pallai másik oldalon Peterson

Kissadam91
Olvasó

Novakovicnaknelmentek otthonról?

mte01
Olvasó

és vissza se nézik, pedig ez is megért volna egy sportszerűtlent

Vadkakas
Olvasó

KJ végtelenségig ismételt statisztikai mantràja a szakmabeliség látszatát keltő önfelszpàs

MindigNO
Olvasó

Szerintem idén a döntő MVP-k a bírók. Komolytalan az egész.
Nézzük: Darhard előző meccsen mondja hogy fault ugyan annyi ér mint a többszörös orrtörés.
Ha az olaj játékosába belementek akkor színészkedésért technikai. Ha a falcos játékos eldobja magát fault. Ha az olaj játékos lehúzzák a földre sima fault, ha a falcos játékos belemegy az előtte futó darthardba, akkor sportszerűtlen. Egyszerűen komolytalan, és ez már valóban jogi kategoriában csalás. Ez már nem véletlen szerűen tévedés, ez sokszorosan visszaélés.
Nem hiába nem lehet fogadni magyar bajnokságra sokszor csak kötéssel.
A legnagyobb vicc az egészben hogy novakovic esetét nem is vizsgálták ki “ünnep van”.

Fehér Patrik
Olvasó

Milyen fasza hogy az a falco legjobb dobója akinek a pályán sem kellene lennie!

heraklith
Olvasó

Lehet, hogy csak pogacsát ígértek a pezsgő mellé. Ezeknek az ingyenélőknek szerintem az is elég.

mincus
Olvasó

Ennyi hibával, szinte elképzelés nélkül játszik a csapatunk. Az edzőnk vérben forgó szemekkel leüvölti a játékosainkat, akik amatőr módon játszanak. Holt folyamatosan nélkülözve volt, most nem tudom mit várt tőle? Edzői hiba, hogy nem tudta a csapatot felkészíteni.

Kissadam91
Olvasó

Ki jön még holnap a rendőrségre feljelentést tenni?

Matulabacsi
Olvasó

Undorító knezy. Értem en hogy szopkodni kell a falkot de apad forog a sírjában.

mte01
Olvasó

Ami az egyik oldalon sportszerűtlen az a másikon miért nem?

Kissadam91
Olvasó

Jövore meg van a taktika srácok ököllel mindenkit kiütni, ugy sem lesz sportszerűtlen aztán mehet a játék

Kissadam91
Olvasó

Anyád büszke rád váradi?

Milivoj
Olvasó

Bajszos geci letépi Skeens kezét, sima, Darthard megy a labdaért, sportszerűtlen…, szerintem kár ezt folytatni.

MindigNO
Olvasó

Ez így komolytalan már.

Kissadam91
Olvasó

Ez komoly????? Skkeensnek majdnem eltori a kezet addig fogjak es alapvonal. Ezeknmeg szereznek egy labdat majd sima fault es sportszerutlen????

Hriagyben
Olvasó

Elvtársak megint jól fújnak. Skeens, majd Wylan Borison…

Kissadam91
Olvasó

Amit leművelnek a falco jatékosai es a bírók ez most már túlmegy a szokásoson.

Kissadam91
Olvasó

Amennyiben megnyeri a falco ezt a meccset remélem megvárják a szolnoki szurkolók a három bírót és novakovicot

Kissadam91
Olvasó

Holnapi napon felfogom jelenteni ezt a harom bírót! Innen is üzenem kedves MKOSz

Kissadam91
Olvasó

Nem sportszerűtlen?????

Fehér Patrik
Olvasó

Sárga gecik megkezdték az aprítást, itt mi volt a cél, Skeens vállát kificamitani?

Kissadam91
Olvasó

Mit képzelnek ezek magukról? Amennyiben ezt nem fékezik meg a bírók valamelyik szolnoki játékosnak baja fog esni…

Legfrissebb

Hírek

Facebook