:
:
Tippmix Férfi NBI A, Rájátszás, döntő
A 19 órakor kezdődő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – NHSZ-Szolnoki Olajbányász mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. A mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti.
Tippmix Férfi NBI A, Rájátszás, bronzmérkőzés
A 18 órakor kezdődő Kometa-KVGY Kaposvári KK – Atomerőmű SE mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Hunbasket.tv-s streamért, klikk ide.


20-30 pontal vertek bennünket,Te szerencsétlen,az OLAJ egy csapat, zozo nélkül piros csoportosok lennétek !!!!!Hajrá OLAJ
Ha ez nem sportszerűtlen…
Ennyi…favágók
Jajj szegény zozo megrándult a feje azonnal fault
Pallai többet árt mint használ.
Egyik oldalon Pallai másik oldalon Peterson
Novakovicnaknelmentek otthonról?
és vissza se nézik, pedig ez is megért volna egy sportszerűtlent
KJ végtelenségig ismételt statisztikai mantràja a szakmabeliség látszatát keltő önfelszpàs
Szerintem idén a döntő MVP-k a bírók. Komolytalan az egész.
Nézzük: Darhard előző meccsen mondja hogy fault ugyan annyi ér mint a többszörös orrtörés.
Ha az olaj játékosába belementek akkor színészkedésért technikai. Ha a falcos játékos eldobja magát fault. Ha az olaj játékos lehúzzák a földre sima fault, ha a falcos játékos belemegy az előtte futó darthardba, akkor sportszerűtlen. Egyszerűen komolytalan, és ez már valóban jogi kategoriában csalás. Ez már nem véletlen szerűen tévedés, ez sokszorosan visszaélés.
Nem hiába nem lehet fogadni magyar bajnokságra sokszor csak kötéssel.
A legnagyobb vicc az egészben hogy novakovic esetét nem is vizsgálták ki “ünnep van”.
Milyen fasza hogy az a falco legjobb dobója akinek a pályán sem kellene lennie!
Lehet, hogy csak pogacsát ígértek a pezsgő mellé. Ezeknek az ingyenélőknek szerintem az is elég.
Ennyi hibával, szinte elképzelés nélkül játszik a csapatunk. Az edzőnk vérben forgó szemekkel leüvölti a játékosainkat, akik amatőr módon játszanak. Holt folyamatosan nélkülözve volt, most nem tudom mit várt tőle? Edzői hiba, hogy nem tudta a csapatot felkészíteni.
Ki jön még holnap a rendőrségre feljelentést tenni?
Undorító knezy. Értem en hogy szopkodni kell a falkot de apad forog a sírjában.
Ami az egyik oldalon sportszerűtlen az a másikon miért nem?
Jövore meg van a taktika srácok ököllel mindenkit kiütni, ugy sem lesz sportszerűtlen aztán mehet a játék
Anyád büszke rád váradi?
Bajszos geci letépi Skeens kezét, sima, Darthard megy a labdaért, sportszerűtlen…, szerintem kár ezt folytatni.
Ez így komolytalan már.
Ez komoly????? Skkeensnek majdnem eltori a kezet addig fogjak es alapvonal. Ezeknmeg szereznek egy labdat majd sima fault es sportszerutlen????
Elvtársak megint jól fújnak. Skeens, majd Wylan Borison…
Amit leművelnek a falco jatékosai es a bírók ez most már túlmegy a szokásoson.
Amennyiben megnyeri a falco ezt a meccset remélem megvárják a szolnoki szurkolók a három bírót és novakovicot
Holnapi napon felfogom jelenteni ezt a harom bírót! Innen is üzenem kedves MKOSz
Nem sportszerűtlen?????
Sárga gecik megkezdték az aprítást, itt mi volt a cél, Skeens vállát kificamitani?
Mit képzelnek ezek magukról? Amennyiben ezt nem fékezik meg a bírók valamelyik szolnoki játékosnak baja fog esni…