Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Élő közvetítések

ÉLŐ! TV! Fullcourt!



:

:

Tippmix Férfi NBI A, Rájátszás, döntő

A 18 órakor kezdődő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – NHSZ-Szolnoki Olajbányász mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. A mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti!

Férfi NB I. B Piros Csoport, Playoff

A 18:00-kor kezdődő Peka Bau-MEAFC Wolves – Pécsi VSK-Veolia mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.

A mérkőzés YouTube-on élőben nézhatő:

42 hozzászólás

42
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
33 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
Olaj88yellowblack80MatulabacsiKormend3p.borisz Recent comment authors
yellowblack80
Olvasó

Kiss Ádámot bírtam, amíg stand upolt, de mióta gyógyszerre iszik, és habzó szájjal kommentel, azóta vállalhatatlan.

Kissadam91
Olvasó

Holnapi napon feljelentem a rendőrségen ezt a három bírót.

mte01
Olvasó

Itt a végén valaki érti tano dez miért dobhatott? Mikor az autista kellerrel harcoltak a labdáért? xd

Olaj88
Olvasó

Darthard megsimogatta a karját

Matulabacsi
Olvasó

Szerintem a cinegeknek egy szavuk sem lehet a bírói tevékenységre. Egy utolsó szar.

Kissadam91
Olvasó

Jolvan gyerünk Bosnic hívd le a pályáról a játékosokat. Ez komolytaaln

Kissadam91
Olvasó

Szolnoki jatekosrol pattanki a lbda? Ez a bognár kilökte

Fehér Patrik
Olvasó

Feljottunk vezettunk gyorsan 3 legjobbunkat kifujtak gyakoralitag a meccsrol

Kissadam91
Olvasó

Kapott a falco 4 faultot 2 perc alatt majd rajuk fujnak 1 rohadt faltot es reklamalnak

Kissadam91
Olvasó

Gyorsan befujunk 4 faultot megint 2 perc alatt az olajnak es feljonez a sarga geci alakulat. Mar ém szégyenkezek a szbathely mint varos miatt. Szégyen lehet így nyerni minden egyes meccset

Kissadam91
Olvasó

Hány támadó faultot akartok szombathelyiek? Szombathelyen mindenki cigány.

Kissadam91
Olvasó

Mi a faszom van?????? Mit kepzelnek ezek magukrol?

Kissadam91
Olvasó

Ha nem megy a játek, fujjuk ki somogyit. Szanalamss falco

Kormend3
Olvasó

Konakov végig pofázhatja az egész meccset…

WestChampi
Olvasó

Somogyi az új Perl? 🙂

p.borisz
Olvasó

Eljött leszopni titeket Vidin is… mekkora csicskák vagytok. Minden fórumon árulóztátok, itt meg ölelgetitek… jellemtelen szarok vagytok, ez szolnok

WestChampi
Olvasó

Lehet valamelyik csapat miatt érdekelt 😉

Jon
Olvasó

Szándéosan hozzák vissza a Szolnokot a bírók a 3. negyedben, vagy ennyire fogalmatlanok? 8:13-nál csak egy fogyatékos nem fújt volna támadót szolnoki center ellen.

WestChampi
Olvasó

Szándékos. Az első meccs sem véletlen. Sajnos ennyit számít. Ilyen faultváltozások negyedeken belül nincsenek.

p.borisz
Olvasó

A három rigóval együtt nyolc ellenféllel nehéz ….

Kissadam91
Olvasó

Ember, te tényleg ilyen nyomorék vagy vagy csak azért vagy ilyen kibaszott hülye mert szombathely van a lakcímkártyádon

SanchoPanda
Olvasó

Jenő mikor veszi le bő nyállal Zozót végre? Szánalmas….

MindigNO
Olvasó

Egy kérdés: egy állami (azaz én pénzemen is elő) tv csatorna kommentátora két magyar csapat közül, miért közvetíthet elfogultan? Jenő a kommentátorok szégyene vagy, mondjuk máshogy is egy szégyen (khm feleséged megütése).

Fehér Patrik
Olvasó

Ez ma lehet felejtős meccs, viszont azért sokkal nyugodtabb vagyok hogy nekik mindenképpen kellene egy meccset nyerni a Tiszaligetben!
Amikor megláttam hogy nagy viktor. (Direkt így) fúj tudtam hogy amúgy sem nyernénk!

WestChampi
Olvasó

1 meccs után azonos faultarány?
Megtanultunk védekezni? 🙂
Szánalmas.
Ennyit számít.

Kissadam91
Olvasó

Azonos xd 2 perc utan 5 fault a szolnoknokan a masodik negyedben aztan orultok hogy tudtok dobni kosarat h mar hozzatok sem lehet erni szanalmas fasz vagy

MemphisGrizzlies13
Olvasó

Gyerekek ezt engedjük is el mára.

Kissadam91
Olvasó

Örüljetek cigányok, meglesztek bazsva otthon

p.borisz
Olvasó

Anyád

mte01
Olvasó

Elképesztően undorító amit a falco játékosok meg tehetnek reklamálás téren a vezetőedzővel az élen…pedig ma eddig extrán játszanak
Más csapat már simán kapott volna 3-4 tekót

Kissadam91
Olvasó

Most közzem rá, hogy miért éneklik azt hogy szombathelyen mindenki cigány, mert tényleg mindenki az xd

Milivoj
Olvasó

Napfénytetős focizik, de mit számít…

Milivoj
Olvasó

Mi a kurv@ anyját reklamál a bajszos benő!?

Kissadam91
Olvasó

Amúgy szombathelyiek tudják, hogy ebben a sportban nekik is befújhatnak faultot?

blueye
Olvasó

Ez egy nagyon másik meccs ma – eddig

blueye
Olvasó

Szorakoztató, kemény, izgalmas.

blueye
Olvasó

Mondom az 🙂

Kissadam91
Olvasó

Hogy örülnek a szombathelyiekxddd szetfujtak az olajt, aztan mar tudnak tamadni xd

Milivoj
Olvasó

Buzi váradi!

Kissadam91
Olvasó

Jolvan készüljünk 5 meccsre, ezek a szombathelyiek kisírták maguknak a jatékvezetőknel

Kissadam91
Olvasó

Ez a kopasz kutya konakov komolyan még akkor is reklamal mikor megkapják a 2+1-et meg faultot befujják nekik? Mit akar sportszerűtlent folyamatosan?

Kissadam91
Olvasó

Bognár Kristóf ráver Skeens kezére, mintha egy baltával fát vágna és nem hiszi el, hogy befújták faultnak. Hát én sem hiszem el, hogy ezek tényleg azt hiszik bármit megtehetnek

Legfrissebb

Hírek

Facebook