Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Élő közvetítések

ÉLŐ! TV! Fullcourt!



:

:

Tippmix Férfi NBI A, Rájátszás, döntő

A 20 órakor kezdődő NHSZ-Szolnoki Olajbányász – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. A mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti.

Tippmix Férfi NBI A, Playout

A 18 órakor kezdődő Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Egis Körmend mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Hunbasket.tv-s streamért, klikk ide.

A 18 órakor kezdődő Zalakerámia ZTE KK – MVM-OSE Lions mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Hunbasket.tv-s streamért, klikk ide.

A 18 órakor kezdődő NKA Universitas Pécs – SZTE-Szedeák mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Hunbasket.tv-s streamért, klikk ide.

Férfi NB I. B Piros Csoport, Playoff

A 17:00-kor kezdődő Óbudai Kaszások – HÜBNER Nyíregyháza BS mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.

A 18:30-kor kezdődő Pécsi VSK-Veolia – Peka Bau-MEAFC Wolves mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.

A mérkőzés élőben nézhető YouTube-on:

Férfi NB I. B Piros Csoport, Rájátszás, 13-14. helyért

A 18:00-kor kezdődő EBH-Salgótarján – TF-BP mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.

 

23 hozzászólás

23
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
12 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
sargafeketeaszivp.boriszXeroWestChampiJagerman Recent comment authors
Jagerman
Olvasó

Dartvéder lesérült…a többiek meg elég indiszponáltak…egyértelműen a Falco az esélyes, hosszabb a padunk, több a tartalék…Össze kell roppantani őket…Hajrá Falco!

Olaj88
Olvasó

Ti nagyon fóbiások vagytok, rosszabbak mint a paksiak

p.borisz
Olvasó

Szolnokiként én is így gondolkodnék… szerencsére nem vagyok az

WestChampi
Olvasó

Ez a Somogyi dobás meg lightosabb mint Novakovic dobása az első negyedben..

WestChampi
Olvasó

Mi van, Darthard nem támadó? 🙂

sargafeketeasziv
Olvasó

Somogyi a magyar SGA?
Olaj a magyar OKC?
Vagy mi ez a fújás?

p.borisz
Olvasó

Ki ez a szolnok felszopó kommentátor?
knézy tanítványnak nézem…

WestChampi
Olvasó

Menjetek a picsába. Ki se mennék a pályára a második félidőre. Somogyinak meg dobjatok egy oscart. Nevetséges.

Xero
Olvasó

Itt ma nem nyerhetünk. Az egyértelmű..
(És nem, nem azért mert a Szolnok ellenállhatatlan.. 😀 )

WestChampi
Olvasó

LOL 😀

WestChampi
Olvasó

Erről van szó Zozó 😉
Fújást hagyjuk.

Jagerman
Olvasó

Rudika fellöki Zozót..Bosnic meg mosolyog…igazi fax

p.borisz
Olvasó

Somogyi oscart érdemel lassan…

Jagerman
Olvasó

Novakovics felborítják három pontos dobásnál, de a síp néma. Valamivel fellocsolták Szolnokon a parkettát. Nagyon érdekes, hogy csak a Falco játékosok csúszkálnak. Csoki többször elcsúszott, de Keller is elcsúszott és Peterson is. Nagyon érdekes…

Xero
Olvasó

Azért ők is csúszkálnak.. de ez a pálya kb. alkalmatlan a játékra…

WestChampi
Olvasó

Két kezemen meg tudom számolni ilyen betöréseket idén hányszor fújtak le..Remélem megkapjuk mi is ezt kedden.

Jon
Olvasó

Kicsit túlzás ez hazai pályás fújásnak. Hajlik a gusztustalaba eddig…
Ennél korrektebbet várnék. Novakovicot fellökték tripla közben és semmi.

Olaj88
Olvasó

Pont itt ülök ahol történt, semmi nem votl. Várd már meg a borozással a meccs végét legalább….
(pl tda mezhuzását simán engedték, az nem baj???)

WestChampi
Olvasó

Ami Somogyinál támadó, Novakovicnál védő :)))

Xero
Olvasó

Konkrétan a két szitu teljesen ugyanaz volt.. Nevetséges.

Big Ben Wallace
Olvasó

Gyalázat, hogy a bajnoki döntő még egy 5 perces felvezető műsort sem érdemel?

MTEKORMEND1975
Olvasó

Pont erre gondoltam én is mikor akarják elkezdeni…

Olaj88
Olvasó

Örüljünk hogy egyáltalán nagy kegyesen közvetítik, egész playoff lement úgy hogy egy meccset sem adtak. Azért ez példa nélküli

Legfrissebb

Hírek

Facebook