:
:
Tippmix Férfi NBI A, Rájátszás, döntő
A 20 órakor kezdődő NHSZ-Szolnoki Olajbányász – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. A mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti.
Tippmix Férfi NBI A, Playout
A 18 órakor kezdődő Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Egis Körmend mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Hunbasket.tv-s streamért, klikk ide.
A 18 órakor kezdődő Zalakerámia ZTE KK – MVM-OSE Lions mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Hunbasket.tv-s streamért, klikk ide.
A 18 órakor kezdődő NKA Universitas Pécs – SZTE-Szedeák mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Hunbasket.tv-s streamért, klikk ide.
Férfi NB I. B Piros Csoport, Playoff
A 17:00-kor kezdődő Óbudai Kaszások – HÜBNER Nyíregyháza BS mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.
A 18:30-kor kezdődő Pécsi VSK-Veolia – Peka Bau-MEAFC Wolves mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.
A mérkőzés élőben nézhető YouTube-on:
Férfi NB I. B Piros Csoport, Rájátszás, 13-14. helyért
A 18:00-kor kezdődő EBH-Salgótarján – TF-BP mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.


Dartvéder lesérült…a többiek meg elég indiszponáltak…egyértelműen a Falco az esélyes, hosszabb a padunk, több a tartalék…Össze kell roppantani őket…Hajrá Falco!
Ti nagyon fóbiások vagytok, rosszabbak mint a paksiak
Szolnokiként én is így gondolkodnék… szerencsére nem vagyok az
Ez a Somogyi dobás meg lightosabb mint Novakovic dobása az első negyedben..
Mi van, Darthard nem támadó? 🙂
Somogyi a magyar SGA?
Olaj a magyar OKC?
Vagy mi ez a fújás?
Ki ez a szolnok felszopó kommentátor?
knézy tanítványnak nézem…
Menjetek a picsába. Ki se mennék a pályára a második félidőre. Somogyinak meg dobjatok egy oscart. Nevetséges.
Itt ma nem nyerhetünk. Az egyértelmű..
(És nem, nem azért mert a Szolnok ellenállhatatlan.. 😀 )
LOL 😀
Erről van szó Zozó 😉
Fújást hagyjuk.
Rudika fellöki Zozót..Bosnic meg mosolyog…igazi fax
Somogyi oscart érdemel lassan…
Novakovics felborítják három pontos dobásnál, de a síp néma. Valamivel fellocsolták Szolnokon a parkettát. Nagyon érdekes, hogy csak a Falco játékosok csúszkálnak. Csoki többször elcsúszott, de Keller is elcsúszott és Peterson is. Nagyon érdekes…
Azért ők is csúszkálnak.. de ez a pálya kb. alkalmatlan a játékra…
Két kezemen meg tudom számolni ilyen betöréseket idén hányszor fújtak le..Remélem megkapjuk mi is ezt kedden.
Kicsit túlzás ez hazai pályás fújásnak. Hajlik a gusztustalaba eddig…
Ennél korrektebbet várnék. Novakovicot fellökték tripla közben és semmi.
Pont itt ülök ahol történt, semmi nem votl. Várd már meg a borozással a meccs végét legalább….
(pl tda mezhuzását simán engedték, az nem baj???)
Ami Somogyinál támadó, Novakovicnál védő :)))
Konkrétan a két szitu teljesen ugyanaz volt.. Nevetséges.
Gyalázat, hogy a bajnoki döntő még egy 5 perces felvezető műsort sem érdemel?
Pont erre gondoltam én is mikor akarják elkezdeni…
Örüljünk hogy egyáltalán nagy kegyesen közvetítik, egész playoff lement úgy hogy egy meccset sem adtak. Azért ez példa nélküli