:
:
Tippmix Férfi NBI A, Rájátszás, elődöntő
A 18 órakor kezdődő NHSZ-Szolnoki Olajbányász – Atomerőmű SE mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Hunbasket.tv-s streamért, klikk ide.
A 18 órakor kezdődő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Kometa-KVGY Kaposvári KK mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Hunbasket.tv-s streamért, klikk ide.
Tippmix Férfi NBI A, Playout
A 18 órakor kezdődő Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Zalakerámia ZTE KK mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Hunbasket.tv-s streamért, klikk ide.
FÉRFI NB I. B PIROS CSOPORT, Rájátszás, 1-8. helyért
A 17:00-kor kezdődő Peka Bau-MEAFC Wolves – BKG PRIMA Akadémia mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.
A 18:00-kor kezdődő Pécsi VSK-Veolia – Phoenix-MT Fót mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.
A mérőzés YouTube-on élőben nézhető:
A 19:00-kor kezdődő Újbuda MAFC – Óbudai Kaszások mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.
A mérkőzés YouTube-on élőben nézhető:


Vicc ez a videózás.. befújnak a faultot, majd a kaposvári játékos felkönyököl. Kiállítást nem ér, de egy sportszerűtlent igen. De ezt így vissza se lehet nézni…
Szombathelyen mi történt? Az komoly fordítás.
De b+, a f..ért nem megy az, hogy passz, passz, passz, Whelan üresen, és tripla. Ehelyett ez a kicseszett erőlködés, hogy éppen az cipeli a labdát, akinél van. Konakov meg mit reagál? Behozza Novakovicot… Fáj ez a meccs. Nagyon. Akkor is, ha végül a Kapos elfárad, és 3-0 lesz…bár egyelőre ez távolodni látszik.
Az Ase még “belerondíthat” a söprésbe, de a KKK véleményem szerint elfogyott már idénre.
Így is nagyon kiemelkedően teljesítettek, a sérülések sem kímélték őket, valahol érthető is a kimerülés. Jövőre kiváncsian várom, hogy milyen irányba tudnak majd építkezni.
A Szolnoktól viszont komoly önsorsrontás lenne, ha ezt a meccset buknák, hisz a kevesebb pihenő az egy dolog, de azért mégegyszer Pakson nyerni sem garancia.
Nagyon könnyen lehet ötödik meccs ebben a párharcban, ha a második félidőre nem rázzák meg magukat.
A Szolnoknak 2-0 után ez már kényelmes. 2-2-ről is be tudják húzni a párharcot és a tavalyi döntőből kiindulva teljesen mindegy, hogy előtte melyik párharcban mi volt.
Ami a Kaposvárt illeti, szerintem biztosan lesznek távozóik, mindenkit lehetetlen megtartani (és nem is célszerű, egy játékos megtartásához sokkal több pénz kell). Az lesz a kérdés, hogy kiket tudnak megtartani, és a távozókat hogyan tudják pótolni. Ha “0-ra” kihozzák, akkor is jövőre (is) olyan csapatuk lehet, aki a legjobb 4-be jut.
Na, mi van Born2Ball? Elfogytunk?
Igen!!
Szolnokon rendkívül alacsony a színvonal de megérdemelten vezet az ASE (pedig ők sem jók).
3hülye, buzibenke, buzihókins
Lesz más is?
Falconak “tisztességesen” megfújták a hazai pályát!
Ez erős túlzás…
Borzalmas, szarrá fújt, ritmustalan meccs
Egyszerűen nem értem miért jó szopatni magunkat.
Nagyon jó…
Szolnok vs Ase+3biro
Zokni, gondolom most már nem bírózol
Ennél azért jóval több kellene a Kaposvár elleni párharc lezárásához. A támadások esetlegesek, a védekezés olyan mintha edző sem lenne (senki sem hinné el az 1. negyed után, hogy volt jugoszláv állambeli edzője van a Falconak. 29 pontot kapni egy döntőre pályázó csapatnak tragikomikus), a labdaeladások számát ehhez képest egy általános iskola 8. osztályos csapat is limitálni tudná, de legalább Novakovic játszott majdnem 7 percet folyamatosan. Meg is hálálta 0 ponttal és -1 val-lal…
Szolnokon nincs kommentátor – nem jutott egy elődöntőre, tényleg nincs már pénz semmire 🙁
Pont ezt akartam irni…
Ez nem tudom kinek a hibája de vérlázító!!!!!
Mindegy, lassan már kép sincs 🙁
Ebben az esetben, ha Hunbasket TV a közvetítő, akkor nekik kellene a kommentátort biztosítani. A Szolnok, mint csapat segíthet benne, de nem őket terheli ebben az esetben a felelősség.
Itt (is) a szövetséget lenne érdemes számonkérni, de már annyira unalmas lenne ezeket a sorokat újra és újra leírni…
Én személy szerint nem is nézem a meccseket, hisz édes mindegy, hogy televízió vagy ez az opció van, mindkettő vállalhatatlan a mai lehetőségekhez mérten.
Egyelőre ha tudok, nézem valamely meccset helyszínen, aztán talán erre a problémára is lesz majd megoldás előbb vagy utóbb.