Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Élő közvetítések

ÉLŐ! Hunbasket.tv! Fullcourt!



:

:

Tippmix Férfi NBI A, Rájátszás, elődöntő

A 18 órakor kezdődő NHSZ-Szolnoki Olajbányász – Atomerőmű SE mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Hunbasket.tv-s streamért, klikk ide.

A 18 órakor kezdődő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Kometa-KVGY Kaposvári KK mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Hunbasket.tv-s streamért, klikk ide.

Tippmix Férfi NBI A, Playout

A 18 órakor kezdődő Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Zalakerámia ZTE KK mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Hunbasket.tv-s streamért, klikk ide.

FÉRFI NB I. B PIROS CSOPORT, Rájátszás, 1-8. helyért

A 17:00-kor kezdődő Peka Bau-MEAFC Wolves – BKG PRIMA Akadémia mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.

A 18:00-kor kezdődő Pécsi VSK-Veolia – Phoenix-MT Fót mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.

A mérőzés YouTube-on élőben nézhető:

A 19:00-kor kezdődő Újbuda MAFC – Óbudai Kaszások mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.

A mérkőzés YouTube-on élőben nézhető:

20 hozzászólás

20
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
12 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
Keletizoli1XerotormentorBorn2BallKováts Imre Recent comment authors
Xero
Olvasó

Vicc ez a videózás.. befújnak a faultot, majd a kaposvári játékos felkönyököl. Kiállítást nem ér, de egy sportszerűtlent igen. De ezt így vissza se lehet nézni…

Matulabacsi
Olvasó

Szombathelyen mi történt? Az komoly fordítás.

Jon
Olvasó

De b+, a f..ért nem megy az, hogy passz, passz, passz, Whelan üresen, és tripla. Ehelyett ez a kicseszett erőlködés, hogy éppen az cipeli a labdát, akinél van. Konakov meg mit reagál? Behozza Novakovicot… Fáj ez a meccs. Nagyon. Akkor is, ha végül a Kapos elfárad, és 3-0 lesz…bár egyelőre ez távolodni látszik.

Born2Ball
Olvasó

Az Ase még “belerondíthat” a söprésbe, de a KKK véleményem szerint elfogyott már idénre.
Így is nagyon kiemelkedően teljesítettek, a sérülések sem kímélték őket, valahol érthető is a kimerülés. Jövőre kiváncsian várom, hogy milyen irányba tudnak majd építkezni.

A Szolnoktól viszont komoly önsorsrontás lenne, ha ezt a meccset buknák, hisz a kevesebb pihenő az egy dolog, de azért mégegyszer Pakson nyerni sem garancia.
Nagyon könnyen lehet ötödik meccs ebben a párharcban, ha a második félidőre nem rázzák meg magukat.

Jon
Olvasó

A Szolnoknak 2-0 után ez már kényelmes. 2-2-ről is be tudják húzni a párharcot és a tavalyi döntőből kiindulva teljesen mindegy, hogy előtte melyik párharcban mi volt.
Ami a Kaposvárt illeti, szerintem biztosan lesznek távozóik, mindenkit lehetetlen megtartani (és nem is célszerű, egy játékos megtartásához sokkal több pénz kell). Az lesz a kérdés, hogy kiket tudnak megtartani, és a távozókat hogyan tudják pótolni. Ha “0-ra” kihozzák, akkor is jövőre (is) olyan csapatuk lehet, aki a legjobb 4-be jut.

Kováts Imre
Olvasó

Na, mi van Born2Ball? Elfogytunk?

Keletizoli1
Olvasó

Igen!!

blueye
Olvasó

Szolnokon rendkívül alacsony a színvonal de megérdemelten vezet az ASE (pedig ők sem jók).

tormentor
Olvasó

3hülye, buzibenke, buzihókins
Lesz más is?

Kováts Imre
Olvasó

Falconak “tisztességesen” megfújták a hazai pályát!

Jon
Olvasó

Ez erős túlzás…

Olaj88
Olvasó

Borzalmas, szarrá fújt, ritmustalan meccs

Matulabacsi
Olvasó

Egyszerűen nem értem miért jó szopatni magunkat.

Olajka
Olvasó

Nagyon jó…
Szolnok vs Ase+3biro

tormentor
Olvasó

Zokni, gondolom most már nem bírózol

Jon
Olvasó

Ennél azért jóval több kellene a Kaposvár elleni párharc lezárásához. A támadások esetlegesek, a védekezés olyan mintha edző sem lenne (senki sem hinné el az 1. negyed után, hogy volt jugoszláv állambeli edzője van a Falconak. 29 pontot kapni egy döntőre pályázó csapatnak tragikomikus), a labdaeladások számát ehhez képest egy általános iskola 8. osztályos csapat is limitálni tudná, de legalább Novakovic játszott majdnem 7 percet folyamatosan. Meg is hálálta 0 ponttal és -1 val-lal…

blueye
Olvasó

Szolnokon nincs kommentátor – nem jutott egy elődöntőre, tényleg nincs már pénz semmire 🙁

Sampras79
Olvasó

Pont ezt akartam irni…
Ez nem tudom kinek a hibája de vérlázító!!!!!

blueye
Olvasó

Mindegy, lassan már kép sincs 🙁

Born2Ball
Olvasó

Ebben az esetben, ha Hunbasket TV a közvetítő, akkor nekik kellene a kommentátort biztosítani. A Szolnok, mint csapat segíthet benne, de nem őket terheli ebben az esetben a felelősség.
Itt (is) a szövetséget lenne érdemes számonkérni, de már annyira unalmas lenne ezeket a sorokat újra és újra leírni…
Én személy szerint nem is nézem a meccseket, hisz édes mindegy, hogy televízió vagy ez az opció van, mindkettő vállalhatatlan a mai lehetőségekhez mérten.

Egyelőre ha tudok, nézem valamely meccset helyszínen, aztán talán erre a problémára is lesz majd megoldás előbb vagy utóbb.

Legfrissebb

Hírek

Facebook