Élőkép, Fullcourt.

:

:

Férfi bajnokság:

A 17 órakor kezdődő Szolnoki Olaj KK – Egis Körmend rangadóról Fullcourtért klikk ide. Mindigós streamért klikk ide.

A 18 órakor kezdődő Pécsi VSK-VEOLIA – JP Auto-Jászberényi KSE felsőházi meccsről Fullcourtért klikk ide.

A 18 órakor kezdődő DEAC – KTE-Duna Aszfalt középházi találkozóról Fullcourért klikk ide. Mindigós streamért klikk ide.

A 18 órakor kezdődő Sopron KC – Zalakerámia ZTE KK mérkőzésről Fullcourtért klikk ide. Mindigós streamért klikk ide. Mindigós streamért klikk ide.

A 18 órakor kezdődő Serco-TF-BP – Alba Fehérvár alsóházi összecsapásról Fullcourtért klikk ide.

Női bajnokság:

A 19:30-kor kezdődő BEAC Újbuda – Vasas Akadémia play out meccsről Fullcourtért klikk ide.