:
:
Tippmix Női NBI A.
17:00 SERCO UNI Győr – Sopron Basket – ÉLŐ
18:00 TFSE-MTK – Vasas Akadémia – ÉLŐ
18:00 VBW CEKK Cegléd – DVTK-Hun-Therm – ÉLŐ
Tippmix Férfi NBI A.
A 16 órakor kezdődő Atomerőmű SE – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.
A 18 órakor kezdődő HÜBNER Nyíregyháza BS – Egis Körmend mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.
A 18 órakor kezdődő MVM-OSE Lions – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.
A 18 órakor kezdődő Sopron KC – Arconic-Alba Fehérvár mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.
A 18 órakor kezdődő Kometa Kaposvári KK – Budapesti Honvéd SE mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.
A 18 órakor kezdődő Naturtex-SZTE-Szedeák – DEAC mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.
A 18 órakor kezdődő Zalakerámia ZTE KK – Szolnoki Olajbányász mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.
Férfi NB I. B, Piros-csoport
A 18:00-kor kezdődő Salgótarjáni KSE – Vasas Akadémia mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.
A 18:00-kor kezdődő Veszprém KK – Jászberényi KSE mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.
A 18:00-kor kezdődő NKA Pécs – Óbudai Kaszások mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.


Révészről tud valaki valamit miért nem játszik?
Ez eddig megint ugyanaz a k.rvagyenge játék, amit a Szolnok ellen is sikerült produkálni nemrég szintén idegenben. A játék egyik elemében sem dicsérhető igazán a Falco. Védekezés középszerű, támadás lassú, gyenge, sablonos. Csapatjáték nincs igazán. Dobószázalék pocsék. Egyéni teljesítmény kevés. Védőlepattanót nem sikerül leszedni és az utolsó másodpercben abból hármast kapnak. És igazi küzdés sincs, keveslem…
Jah,fantasztikusan játszunk megint…a dobószázalékunk csoda…így van ez ,ha fejböl tudják a játékainkat…
Szent és sérthetetlen Vojvoda Dávid.
Nemzeti kincs.
Szánalmas módon a ZTE-nek fújnak a majmok!
Szánalmas!!!!
Akkor nézz bele az SKC:Alba meccsbe,függetlenként ilyent még nem láttam,hogy így fújjanak az Alba javára
A ZTE ,minden második bűntetőjét dobja be. Még így is sok a 8 pont,közte. Változtatni kell. Ha nem megy,akkor bukta. Amúgy,valóban sok a faultunk.
Révész? Hol van?
A ZTE-Szolnok meccsről nincs Mindigós közvetítés???