Connect with us
Hirdetés

Bajnokság

Élő közvetítések

TV! Élő! Fullcourt!



:

:

Tippmix Női NBI A.

17:00 SERCO UNI Győr – PINKK Pécsi 424ÉLŐ

Tippmix Férfi NBI A.

A 18:30-kor kezdődő Szolnoki Olajbányász – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. A találkozót az M4 Sport+ közvetíti.

Férfi NB I. B, Piros-csoport

A 17:00-kor kezdődő MAFC – NKA Pécs mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Élő közvetítésért, klikk ide.

A 18:00-kor kezdődő Pécsi VSK-VEOLIA – BKG PRIMA Akadémia mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.

A 18:30-kor kezdődő Vasas Akadémia – Veszprém KK mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.

51 hozzászólás

51
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
27 Comment threads
24 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
22 Comment authors
MendezBulldozerbebenullaNonameTadam Recent comment authors
bebenulla
Olvasó

Minden Falco szurkoló a rossz dobóformát emeli ki, mint a vereség fő oka. Azt nem veszitek észre, hogy a Szolnok még rosszabbul dobott? Rengeteg üres dobást rontva.

Bulldozer
Olvasó

Kommentátor: Subotics időt kér, 3 ponttal nyert a Szolnok, nem lett egy labdás meccs a vége, amikor 5 pont az előny, akkor igazából 8 Jenő szerint,… Ki-Nézy még ezt viccesen, mert én csak jót tudok nevetni a sírástól. Erre mit lehet mondani? ?

Tadam
Olvasó

“Ha nem is 1 labdás meccs lett belőle”
“És az Olaj 3 ponttal nyer.”
Anyám.?

Noname
Olvasó

Mekkora támadó volt!!

bebenulla
Olvasó

Előtte Perl Zoli meg hatalmas lépés után dobott ziccert. Az nem gond?

Noname
Olvasó

Biztos volt sok bírói hiba mindkét oldalon,de tizenmásodperccel a vége előtt ez nagyon durva volt.

bebenulla
Olvasó

5 másodperc volt a két eset között.

Noname
Olvasó

Lehet hogy lépés volt, nem emlékszem az esetre, ide-oda volr sok rossz döntés. De ezt a felöklelést nem lehet nem látni.

Bandy
Olvasó

Jenő: “Subotic kér most időt”

donnarumma
Olvasó

1 szeretnék gratulálni a Szolnoknak
2 nem Ők lesznek a legnagyobb probléma

red-black01
Olvasó

Jenő bmeg:
“Barnes triplája után 8 pont….. Tibyyyyy…. és 73:71!

Így kell 5 pontost dobni?

Gézuka
Olvasó

…. és Subotic kért időt. Én nem tudom mit szív ez a pojáca. Adhatna nekem is belőle mert szeretnék én is így dolgozni hogy következmények nélkül összehordok ennyi baromságot.

Gézuka
Olvasó

Utolsó negyedben elég könnyen fújják a faultokat… kabaré a negyedik negyed.

red-black01
Olvasó

Ezért nehéz ezt a 2 csapatot megverni.
3 meccsen főleg.
Szar dobóforma, ipari mennyiségű támadólepattanó engedélyezése az ellenfélnek, 60 pont körüli dobott pont a 4. negyed közepén és mégis van győzelmi esély.

Tadam
Olvasó

Gavin lecserélése jót tett az Olajnak.
Cowels egyelőre csak hátrány a Falconak.

Tadam
Olvasó

Tetszett Kovács Beni félideji értékelése.
Összeszedetten, szabatosan nyilatkozott. ?

Bandy
Olvasó

Dobolj Jenő

red-black01
Olvasó

Amilyen jól kezdett a Szolnok, annyira rosszul folytatta.
Az látszik, az volt terv, megfontoltan dobnak, kockázatmentesen játszanak, a Falco jó védekezése mellett nehogy leindítás legyen belőle.
Ez eleinte működött is, csak aztán amikor a Falco érthetően kicsit bénult volt, a jó helyzeteket is továbbpasszolta a Szolnok és rosszabb pozícióból kellett a végén próbálkozniuk, többnyire sikertelenül.

Aztán jöttek a hibák is, de az egál amiatt van, hogy az üresre járatott triplákat kihagyja a Szolnok.

donnarumma
Olvasó

A Falco 4 tök üres triplát hagyott ki… bele ne számold…

red-black01
Olvasó

?

Falcao
Olvasó

Jenci!Szedd mar ossze magad!Ennyi hulyeseget beszelni…
Nem jatszik a Boris Barac,elegge hianyzik is a palank alol!
Egyebkent nem rossz meccs,magasan a ket legjobb csapat a bajnoksagban!

Xero
Olvasó

Jó volt az a szolnoki koreó! 🙂
A meccsel kapcsolatban kicsit az az érzésem, hogy a Szolnok sprinttel kezdte a maratont. Iszonyat tempóban bekezdtek, de úgy látszik, hogy nem sokáig bírták. Kíváncsi leszek mi lesz a második félidőben, mert Ákos is nehezen viszi ezt így egyedül végig a palánk alatt.

heraklith
Olvasó

Mekkora lépéseket engednek el a falkónak, te úristen?! Minimum 5 volt eddig…. -5 labda az Olajnak.

red-black01
Olvasó

Ne állapíts meg tényeket légy szíves!?

donnarumma
Olvasó

Van egy vicc:
-Két hülye beszélget….
Szerintem ti ismeritek?

Xero
Olvasó

Plusz Jenő.. 😀 Tisztán látszott, hogy Ákos elengedte a labdát, csak leblokkolták és visszaesett egyből a kezébe..

heraklith
Olvasó

Már előtte ötöt lépett, az csak a ráadás volt ?

red-black01
Olvasó

Rumma.
Én nem minősítettelek így téged soha.
Sőt talán 2 emberen kívül senkit sem?

Ha nem érzed a mondat lényegét nem baj, nyomsz egy mínuszt és ennyi ?
Én nem pluszt/mínuszt gyűjtögetek itt.

De ezt ne…

donnarumma
Olvasó

Oké… de Te sztem érted a kosárlabdát!
Tisztán látszott-Ákis megkapta Pongó testel neki ugrott- ezért Ákos hátra lépett/esett..1 fault 2 lépés
A bírkák semmit nem fújtak…és ez megvolt megint! Pongó lökött Keller lépett..és nem fújtak….
Pongó 2x lökött Keller kb 5 öt lépett…és nem volt fújas

heraklith
Olvasó

Először ötöt lépett, az már tök mindegy hogy utána mi volt. De ha csak ez az egy lett volna…

Keller Ákos Cicája
Olvasó

Gyerünk olajka??‍♂️

Pojaca
Olvasó

Hajrá MOL!!!! HAJRÁ MOL!!!!!

donnarumma
Olvasó

A triplavetés aránya megfordul-már vezetnénk is

donnarumma
Olvasó

Megfordult! A 2. Negyedben nem jott a hazai 3/3…. jött is az x

red-black01
Olvasó

Így van ez…
Pont annyit “hibáznak” a bírók amennyit kell.
Egy kamufault Potnak 2 pontért, 1 lépés nem fújása Kellernek, 1 fault elengedése Potnak és nincs nagy baj.
Ez nem bírózás, szimpla tények, csak úgy.

red-black01
Olvasó

Lehet mínuszolni, nem is számítottam másra?
Attól ez még szimpla tény.
Azt nem mondtam hogy ez direkt volt.
Csak tény.

red-black01
Olvasó

Amúgy nekünk teljesen mindegy mi és mi lesz az eredmény.
Mindkét csapat minimum 20 ponttal jobb, mint mi.
Alaphangon.
Mind a két csapat annyira más szinten védekezik mint mi, esélyünk sincs és hiába lennénk 7.-ek vagy 8.-ak, az jelenlegi állapotunkban 3 meccs.
Ahhoz akkora javulás kellene nálunk egyéni formákban és csapat taktikai szinten, ami jelenleg szinte elképzelhetetlen.

Lightbringer
Olvasó

Ide a bb1-re mindenki tényeket ír, elfogulatlanul. Minek ezt külön kiemelni? ?

red-black01
Olvasó

? +1

Heindrich
Olvasó

Ez a nyomorult Pot rosszabb mint Váradi.

2lee14
Olvasó

Lényeg hogy minden évben tudjatok valakit szidni. Váradi hiányában gondolom új ember után kell nézni.

mte01
Olvasó

“A nagy falco tábor” nem ment el? Nem hallom őket ?

Mendez
Olvasó

Írja ezt egy jobbágy akik a HAZAI nemzetközi meccsekre kevesebben mentek ki, mint a Falco szurkolók Szolnokra.
🙂

Pojaca
Olvasó

Mi van mendez csicskulat meg párna?????? Cumiztok!!!!

Mendez
Olvasó

Majd megtudod te szarevő denevér…

Stockalone
Olvasó

Azért ez a rangadó megérdemelt volna egy normális szpíkert, nem ezt az együgyű góljófalt Jencit…
??

Gézuka
Olvasó

ragd át angol nyelvre, nem némul el Jenci? Próbáld meg.

Flat boat
Olvasó

A három Union eltévedt.

Józsipapa
Olvasó

Kezdés : 18:30!!
M4 Sport + 18:20-tól……

Pbask
Olvasó

Köszi! Megijedtem az időzítés miatt.

Pbask
Olvasó

Srácok, nem fél 7kor kezdünk? Vagy valamit benéztem?
Ha valaki tudja, írja meg.

Legfrissebb

Hírek

Facebook