:
:
Tippmix Női NBI A.
17:00 SERCO UNI Győr – PINKK Pécsi 424 – ÉLŐ
Tippmix Férfi NBI A.
A 18:30-kor kezdődő Szolnoki Olajbányász – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. A találkozót az M4 Sport+ közvetíti.
Férfi NB I. B, Piros-csoport
A 17:00-kor kezdődő MAFC – NKA Pécs mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Élő közvetítésért, klikk ide.
A 18:00-kor kezdődő Pécsi VSK-VEOLIA – BKG PRIMA Akadémia mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.
A 18:30-kor kezdődő Vasas Akadémia – Veszprém KK mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.


Minden Falco szurkoló a rossz dobóformát emeli ki, mint a vereség fő oka. Azt nem veszitek észre, hogy a Szolnok még rosszabbul dobott? Rengeteg üres dobást rontva.
Kommentátor: Subotics időt kér, 3 ponttal nyert a Szolnok, nem lett egy labdás meccs a vége, amikor 5 pont az előny, akkor igazából 8 Jenő szerint,… Ki-Nézy még ezt viccesen, mert én csak jót tudok nevetni a sírástól. Erre mit lehet mondani? ?
“Ha nem is 1 labdás meccs lett belőle”
“És az Olaj 3 ponttal nyer.”
Anyám.?
Mekkora támadó volt!!
Előtte Perl Zoli meg hatalmas lépés után dobott ziccert. Az nem gond?
Biztos volt sok bírói hiba mindkét oldalon,de tizenmásodperccel a vége előtt ez nagyon durva volt.
5 másodperc volt a két eset között.
Lehet hogy lépés volt, nem emlékszem az esetre, ide-oda volr sok rossz döntés. De ezt a felöklelést nem lehet nem látni.
Jenő: “Subotic kér most időt”
1 szeretnék gratulálni a Szolnoknak
2 nem Ők lesznek a legnagyobb probléma
Jenő bmeg:
“Barnes triplája után 8 pont….. Tibyyyyy…. és 73:71!
Így kell 5 pontost dobni?
…. és Subotic kért időt. Én nem tudom mit szív ez a pojáca. Adhatna nekem is belőle mert szeretnék én is így dolgozni hogy következmények nélkül összehordok ennyi baromságot.
Utolsó negyedben elég könnyen fújják a faultokat… kabaré a negyedik negyed.
Ezért nehéz ezt a 2 csapatot megverni.
3 meccsen főleg.
Szar dobóforma, ipari mennyiségű támadólepattanó engedélyezése az ellenfélnek, 60 pont körüli dobott pont a 4. negyed közepén és mégis van győzelmi esély.
Gavin lecserélése jót tett az Olajnak.
Cowels egyelőre csak hátrány a Falconak.
Tetszett Kovács Beni félideji értékelése.
Összeszedetten, szabatosan nyilatkozott. ?
Dobolj Jenő
Amilyen jól kezdett a Szolnok, annyira rosszul folytatta.
Az látszik, az volt terv, megfontoltan dobnak, kockázatmentesen játszanak, a Falco jó védekezése mellett nehogy leindítás legyen belőle.
Ez eleinte működött is, csak aztán amikor a Falco érthetően kicsit bénult volt, a jó helyzeteket is továbbpasszolta a Szolnok és rosszabb pozícióból kellett a végén próbálkozniuk, többnyire sikertelenül.
Aztán jöttek a hibák is, de az egál amiatt van, hogy az üresre járatott triplákat kihagyja a Szolnok.
A Falco 4 tök üres triplát hagyott ki… bele ne számold…
?
Jenci!Szedd mar ossze magad!Ennyi hulyeseget beszelni…
Nem jatszik a Boris Barac,elegge hianyzik is a palank alol!
Egyebkent nem rossz meccs,magasan a ket legjobb csapat a bajnoksagban!
Jó volt az a szolnoki koreó! 🙂
A meccsel kapcsolatban kicsit az az érzésem, hogy a Szolnok sprinttel kezdte a maratont. Iszonyat tempóban bekezdtek, de úgy látszik, hogy nem sokáig bírták. Kíváncsi leszek mi lesz a második félidőben, mert Ákos is nehezen viszi ezt így egyedül végig a palánk alatt.
Mekkora lépéseket engednek el a falkónak, te úristen?! Minimum 5 volt eddig…. -5 labda az Olajnak.
Ne állapíts meg tényeket légy szíves!?
Van egy vicc:
-Két hülye beszélget….
Szerintem ti ismeritek?
Plusz Jenő.. 😀 Tisztán látszott, hogy Ákos elengedte a labdát, csak leblokkolták és visszaesett egyből a kezébe..
Már előtte ötöt lépett, az csak a ráadás volt ?
Rumma.
Én nem minősítettelek így téged soha.
Sőt talán 2 emberen kívül senkit sem?
Ha nem érzed a mondat lényegét nem baj, nyomsz egy mínuszt és ennyi ?
Én nem pluszt/mínuszt gyűjtögetek itt.
De ezt ne…
Oké… de Te sztem érted a kosárlabdát!
Tisztán látszott-Ákis megkapta Pongó testel neki ugrott- ezért Ákos hátra lépett/esett..1 fault 2 lépés
A bírkák semmit nem fújtak…és ez megvolt megint! Pongó lökött Keller lépett..és nem fújtak….
Pongó 2x lökött Keller kb 5 öt lépett…és nem volt fújas
Először ötöt lépett, az már tök mindegy hogy utána mi volt. De ha csak ez az egy lett volna…
Gyerünk olajka??♂️
Hajrá MOL!!!! HAJRÁ MOL!!!!!
A triplavetés aránya megfordul-már vezetnénk is
Megfordult! A 2. Negyedben nem jott a hazai 3/3…. jött is az x
Így van ez…
Pont annyit “hibáznak” a bírók amennyit kell.
Egy kamufault Potnak 2 pontért, 1 lépés nem fújása Kellernek, 1 fault elengedése Potnak és nincs nagy baj.
Ez nem bírózás, szimpla tények, csak úgy.
Lehet mínuszolni, nem is számítottam másra?
Attól ez még szimpla tény.
Azt nem mondtam hogy ez direkt volt.
Csak tény.
Amúgy nekünk teljesen mindegy mi és mi lesz az eredmény.
Mindkét csapat minimum 20 ponttal jobb, mint mi.
Alaphangon.
Mind a két csapat annyira más szinten védekezik mint mi, esélyünk sincs és hiába lennénk 7.-ek vagy 8.-ak, az jelenlegi állapotunkban 3 meccs.
Ahhoz akkora javulás kellene nálunk egyéni formákban és csapat taktikai szinten, ami jelenleg szinte elképzelhetetlen.
Ide a bb1-re mindenki tényeket ír, elfogulatlanul. Minek ezt külön kiemelni? ?
? +1
Ez a nyomorult Pot rosszabb mint Váradi.
Lényeg hogy minden évben tudjatok valakit szidni. Váradi hiányában gondolom új ember után kell nézni.
“A nagy falco tábor” nem ment el? Nem hallom őket ?
Írja ezt egy jobbágy akik a HAZAI nemzetközi meccsekre kevesebben mentek ki, mint a Falco szurkolók Szolnokra.
🙂
Mi van mendez csicskulat meg párna?????? Cumiztok!!!!
Majd megtudod te szarevő denevér…
Azért ez a rangadó megérdemelt volna egy normális szpíkert, nem ezt az együgyű góljófalt Jencit…
??
ragd át angol nyelvre, nem némul el Jenci? Próbáld meg.
A három Union eltévedt.
Kezdés : 18:30!!
M4 Sport + 18:20-tól……
Köszi! Megijedtem az időzítés miatt.
Srácok, nem fél 7kor kezdünk? Vagy valamit benéztem?
Ha valaki tudja, írja meg.