Gratulálok, bár nehéz szülés volt.
Kiss Virág mai érthetetlen betlije (4 pont 13 dobásból) fájt a szememnek.
Aho szerintem nem elég jó a válogatottba. Fegyverneky visszavonulása után irányító poszton gyengék lettünk.
Dubei, Goree és Varga vitte a csapatot.
A furcsa kisérleti csapatszerkezeteket nem értettem mire jók.
Egyedüli (?) soproni kerettagként Varga Alíz megmutatta, hogy ott a helye a legjobbak között! Remélem, hogy a Sopron Basket csapatánál sokkal több lehetőséget fog kapni, mert megérdemli! Gratulálok a Válogatottnak, hajrá Magyarok! Irány az EB!
Betti sérült, Zsófi visszavonult, Turner meg nem mehetett, csak 1 honosított lehet. Czukor helyett meg ott volt Dubei és Dombai.
Alíz szépen képviselte Sopront.
Gratulálok, bár nehéz szülés volt.
Kiss Virág mai érthetetlen betlije (4 pont 13 dobásból) fájt a szememnek.
Aho szerintem nem elég jó a válogatottba. Fegyverneky visszavonulása után irányító poszton gyengék lettünk.
Dubei, Goree és Varga vitte a csapatot.
A furcsa kisérleti csapatszerkezeteket nem értettem mire jók.
Egyedüli (?) soproni kerettagként Varga Alíz megmutatta, hogy ott a helye a legjobbak között! Remélem, hogy a Sopron Basket csapatánál sokkal több lehetőséget fog kapni, mert megérdemli! Gratulálok a Válogatottnak, hajrá Magyarok! Irány az EB!
Betti sérült, Zsófi visszavonult, Turner meg nem mehetett, csak 1 honosított lehet. Czukor helyett meg ott volt Dubei és Dombai.
Alíz szépen képviselte Sopront.
Ez a Székely a legnagyobb szakbarbár, egyszerűen hihetetlen, hogy egy ekkora fogalmatlan senki mit keres a válogatott élén!?