:
:
TIPPMIX FÉRFI NBI A.
A 18 órakor kezdődő Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Falco-Vulcano Energia KC mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.
A 18 órakor kezdődő Naturtex-SZTE-Szedeák – Soproni KC mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.
A 18 órakor kezdődő Szolnoki Olajbányász – Atomerőmű SE mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.
Férfi NB I. B, PIROS-CSOPORT
A 17:30-kor kezdődő Pécsi VSK-Veolia – DEAC U23 mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. YouTube steamért, klikk ide.
A 18:00 órakor kezdődő TF-BP – Óbudai Kaszások mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. YouTube steamért, klikk ide.


Szegedi kommentátornak valaki elmagyarázhatná a játékszabályokat, mert nem nagyon áll a helyzet magaslatán
Papp Petya milyen retorziót kapott?
Mert amit ma is művelhet büntetlenül..
Úristen mit művelnek ezek…….
Röhejes fault-büntetőarány, 2 technikainál járunk, 16 perc alatt, ami Konakovnál azért nem szokás, pedig ami nekem nyilvánvaló okostévé előtt, nem hiszem hogy 2 méterről nem.
Ezt a faszit B-be kéne tenni, de oda is kevés lenne.
Igen, az azért elég gyanús, amikor 15 perc alatt egy egyébként egyáltalán nem durva meccsen kiosztanak két technikait.
Plusz az is vicces, hogy idén eddig tök szigorúan fújtàk a lépéshibát, itt meg mindenki össze-vissza sétálgat a kezében a labdával…
Fiatal, nem fiatal, aki homályt dob úgy, hogy 3m-re nincs tőle senki és még rá is készülhet a dobásra, az nem való profi kosarasnak.
Olaj-Atom hang?