Connect with us
Hirdetés

Bajnokság

Élő közvetítések

TV! Élőkép! Fullcourt!



:

:

BAJNOKOK LIGÁJA

A 18:00 órakor kezdődő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – UCAM Murcia
 mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

FIBA EUROPE CUP

A 17:30-kor kezdődő Karhu Basket – Egis Körmend mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. A találkozót a FIBA Youtube-csatornája élőben közvetíti:

EUROLIGA, SELEJTEZŐ

18:30 DVTK-Hun-Therm – Botas SK – ÉLŐ

TIPPMIX FÉRFI NBI A.

A 18 órakor kezdődő HÜBNER Nyíregyháza BS – Szolnoki Olajbányász mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 18 órakor kezdődő Zalakerámia ZTE KK – Arconic-Alba Fehérvár mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 18 órakor kezdődő Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – DEAC mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 18 órakor kezdődő MVM-OSE Lions – Budapesti Honvéd SE mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

 

14 hozzászólás

14
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
10 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
WaczakJonVilis79IncicicaSedmakfun Recent comment authors
Waczak
Olvasó

Csatlakozom ! (Incicica,Basket76 stb,) Semmit nem láttam az Olaj meccsből ! akad megáll de forog a kör a világba ! KÖSZÖNÖM “mindigtvgo.hu” Nyertünk és Gratula a csapatnak !

Vilis79
Olvasó

Szép kis csürhe lett ebből az OSÉBÓL, ez varangy nevezetű emberke, elintézi a csapatot rendesen.

Xero
Olvasó

Akkor most hivatalosan is el kezdtem haragudni a Kaposvár-meccs miatt.. ? az a csapat, amelyik 60 pontot dob egy félidő alatt a Murciának, annál nyilván szombaton a fejekben volt a hiba..

Jon
Olvasó

Én írtam is, hogy a keretben bőven van lehetőség, csak minden meccshez megfelelő alázattal kellene hozzáállni.

Vilis79
Olvasó

Az ég kék, a fű zöld, az OSE szar.

Incicica
Olvasó

Ma fizettem elő, de nagy nulla egész. A Nyíregy-Olaj meccset nem lehet nézni.

Sedmakfun
Olvasó

Pappék már megint alakítanak Egerszegen

Petike97
Olvasó

Rendesen bekezdtünk.így tovább.

Basket76
Olvasó

Nyíregyháza -Szolnok másnak is akad?

blueye
Olvasó

Az enyhe kifejezes 🙁

Alet
Olvasó

El se indul!!!

Xero
Olvasó

Csak nekem nincs hang a mindigon?

Xero
Olvasó

Megjött…

JR.Benitez
Olvasó

Mind a 3 nemzetközi meccsen: HAJRÁ MAGYAROK!!!!

Legfrissebb

Hírek

Facebook