TV! Élőkép! Fullcourt!

:

:

Férfi bajnokság, rájátszás, döntő, 5. mérkőzés

A 18:30-kor kezdődő Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely – Egis Körmend mérkőzést az M4 Sport+ élőben közvetíti. Fullcourtért, klikk ide.

Pojaca

Hawkinsot megalázza, hogy nem küldi be? Egész évbe nézegetnetek kellett, pont ma +30-nál nem? ?

Gabi

Sajnos ezek a sárga m….. csak igy tudnak érvényesülni náluk soha nem lesz olywn mérvű ősszefogás mjnt Körmenden állítólag már a Gyuri bácsi pénzét is ki kell nekik osztani hogy elég legyen nehogy a szarénát bontani kezdjék

Pojaca

Jencinek, beakadt a lemez, már Baracsra is Krivacsevicset mond! Krivacsevics, Krivacsevics…

Kissadam91

Imádom mikor az utolsó negyedben már mikor eldőlt minden befújják a falconak a faultokat, így a végén a szánalmas szombathelyiek jöhetnek hogy több volt a falco fault???
Szegyen hogy manipulálva van az összes szombathelyi csapat
Mégegyszer mondom voltak itt zászlóshajók, de egyiknek sem kellett ilyen segítség…

Pojaca

Bejött nekik, megalázzák a Körmendet, Bebes meg Gyuri megbeszélték egymás közt, hogy ne Körmenden vágják le a hálót.

pirosfekete

Én így is nagyon büszke vagyok a csapatra❤️❤️??
Köszönöm ezt a szezont!!

Pojaca

Kellett a lóvé Mind2 csapatnak a jegybevételek miatt, sajnos óriási a különbség a 2 csapat között, számoljátok ki mennyi a bejövő pénz, ha csak 3 meccs lett volna és mennyi a plusz 2 meccsel!

maxx

Semennyi. Jelentéktelen a jegybevétel és a meccsek megrendezése is nem kevés pénzbe kerül.

Pojaca

Dehogy jelentéktelen! 15 millió körüli összeg jön csak egy meccsen csak a jegyekből.

makelovenotwar69

A 3. negyedben Keller minden 3-4-dik faultját fújják. Ezt a válogatott meccsen qrvára meg fogja szívni!

Bazinga

Rakd seggbe magad Knézy!!!

red-black01

Nincs más dolgom, mint gratulálni.
A Falconak is, meg a mai ellenére magunknak is.
Elfogytunk, főleg fejben az utolsó meccsre.
A lehetőség tegnapelőtt lett volna, nem ma, ez már látszik.

Rolex

FalcoSzopóJenő❤️?

Gabi

Igen szarul játszik a Körmend de a 2+1 egyek aránya?????
Sajnos ez már nem a sportról szól

SzhelY

hát nem

Kovács Gábor

Az már az első 3-4 percben eldőlt,hogy a Körmend nem vedekezhet,mert elfogyasztják őket a bírók. Mellé jott,hogy semmit nem tudtak bedobni. Ez már elore le volt jatszva rég

Csabika

Izzik a csarnok…….. ;D

Kormend3

Mindörökké MTE!!!! Azen szivem mar csak egy csapaté

nick19

Sajnos a körmendi csapat elfáradt a végére, ma semmi nem megy be. Ami már bent van, az is kiperdül valahogy a gyűrűből. A másik oldalon meg minden beesik. Sajnos vannak ilyen meccsek. Ráadásul a Falco kap egy jó erős hazai pályát, az első 2 percben már meg is volt a 4 fault körmendi oldalon. Persze ma nem ez dönt, de van sok bosszantó ítélet, pl. ilyen volt a sportszerűtlen(nek) látott fault is.
Menni kell tovább még egy félidőt!
MTE

Sajnos nagyon rosszul játszik a Körmend.
A félidőre ez már nagy különbségnek tűnik, ráadásul a támadás mellett a védekezés is lyukas, rosszkor ütik a faultokat.
Amikor tíz alá nézett a Körmend, volt egy-két őket sújtó bírói döntés, de abszolút nem ezen múlik – bár elég lélekölő egy lendületbe jövő csapatnak, ha nem egyenlő a fault-határ.
Knézy megint siralmas: én megértem, hogy rutinból lenyom egy-egy közvetítést, de állandóan a megszokott kliséivel és sablonmondataival szakért és látszik, hogy semmit nem készül, ez a sport többet érdemelne.
Legyen a Körmendé a második félidő, hogy izgalmas legyen a vége!
Hajrá magyar kosárlabda!

Kissadam91

Biztonság kedvéért a fault, sportszerűtlen fault, 2+1 fault számokat vezető a Körmend ??

Háló Szaggató

És a biztonság kedvéért 22-ből 5 duplát dobott be a Körmend. Az melyik játékvezető hibája?