:

:

Férfi bajnokság

Felsőház

A 18:00-kor Alba Fehérvár – Egis Körmend mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 18:00-kor kezdődő Sopron KC – Szolnoki Olajbányász mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

Középház

A 18:00-kor kezdődő MVM-OSE Lions – DEAC-Tungsram mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 18:00-kor kezdődő Naturtex-SZTE-Szedeák – Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

Alsóház

A 18:00-kor kezdődő Atomerőmű SE – HÜBNER Nyíregyháza BS mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 18:00-kor kezdődő Zalakerámia ZTE KK – Pécsi VSK-VEOLIA mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.