TV! Élőkép! Fullcourt!

:

:

Bajnokok Ligája:

A 20:30-kor kezdődő Lenovo Tenerife – Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

in_vitro

Sajnos. De nem értem hogy miért nem védekeztünk. Fáradtak nem lehettünk. Mi a gond?

in_vitro

3. után 66-52. Nem értem miért nem védekezünk a 3 pontos dobásaiknál. Szinte kivétel nélkül üresen dobálhatják.

Tampa

Konakov miért várja meg a 4. Triplát, amíg időt kér???? Ráadásul egyetlen csere nem volt 7 percig a 3. negyedben…

Pbask

8 %os triplázással nem lehet nyerni, 1 triplát dobtunk eddig, azt is Verrasztó Peti.

Pbask

BRAVÓ PETI!!!!

Hmafino1

Szerintetek a rigók mit láttak az ismétlésen ami miatt ez nem volt sportszerűtlen!!!

Pbask

Én már meg sem kommentálom… hátulról csapott oda, nem labdás kézre, fast breaket megakadályozva, de lehet én vagyok hülye a sportághoz, de akkor eszembe jut a Novgorod elleni meccsünk tavalyról,ahol a végén fele ennyiért befújták Zozóra.

in_vitro

Nézd – én még mindig a Strasbourg elleni meccsünk okozta sokk alatt vagyok. Ez a játékvezetés ahhoz képest csodálatos eddig. Nem is veszem fel, hogy ha 20 percenként csak 1 ilyent engednek meg maguknak.

Pbask

Ahhoz képest (na meg a debreceni válogatott meccshez) tényleg előrelépés. Mondjuk a fault meg a büntetőarány kicsit csípi a szemem.

in_vitro

hát igen, ahogy lentebb is írtam, a fault-okat ma is szívesen fújják…

Pbask

Amúgy milyen érdekes ha nyílik az olló, akkor egy faultunk van, és a Tenerifének nagyobb szívvel befújják az elmúlt két negyed termését pár perc alatt..

Xero

Hát ezt én sem értem.. Ennél kevesebbért is sportszerűtlen fújnak.. De a végén visszakaptuk most ezt tévedést.. 😀

Pbask

Mondjuk szerintem ha Gyuri nem ér bele is sima buzzer beater, de amúgy true.. 😀

2lee14

Számomra itt komolytalan is lett a történet, hogy Baracon ez nem volt sportszerűtlen….

in_vitro

1. negyed után 18-20 azaz még vezetünk. A játékvezetők továbbra is szívesen fújják a faltokat, de ma eddig nem gurult el a gyógyszerük.

in_vitro

Félidőben : 40-39. Be kellene a triplákat dobnunk, mert ők is szépen dobják…

Bezse

Most olvasom a kormány sportlapjában ( nincs más sajnos ) hogy az nb2-es szeged labdakergetőinek 3 azaz három meccsét is adja a tv. Remek !!! Abszurdisztán előre megy nem hátra.