TV! Élőkép! Fullcourt!

:

:

Férfi bajnokság

A 18 órakor kezdődő Atomerőmű SE – Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 18 órakor kezdődő Pécsi VSK-VEOLIA – Zalakerámia ZTE KK mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 18 órakor kezdődő Alba Fehérvár – Kaposvári KK mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 18 órakor kezdődő Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Sopron KC mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós sreamért, klikk ide.

A 18 órakor kezdődő Naturtex-SZTE-Szedeák – DEAC-Tungsram mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 18:15 órakor kezdődő Szolnoki Olajbányász – Egis Körmend mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. A találkozót az M4 Sport élőben közvetíti.

SopronKCfan

Szegény Jenő teljesen vakon van a végeredményekkel kapcsolatban??

Mendez

Jenci nem tudom milyen oldalt néz, de az általam ismert portálokon mindenhol jól írják az eredményeket.

Mogyi19

Totál homály az ember! Plusz nem is tudtam hogy a kosármeccs is három harnadbol áll…

Harry Bell

Véletlenül rákattintott a 2020-2021-es bajokság 23. fordulójára. Legjobban az tetszett, amikor bemondta, hogy az OSE – Nyíregyháza meccs még javában tart. (pénteken játszák majd.)

Leklibajsza

Annyira gusztustalan az a játékvezetői felfogás, hogy az ifijátékost agyon lehet ütni, akkor se fújjuk be faltnak. Védekezésnél viszont minden kontaktust.

PL

ez sajnos így van. Ráadásul nagyon szembetűnő is.

Pbask

Jenő mit szivott a végetért meccsek kommentálásánál?

SopronKCfan

Fasza. Myersnek is annyi… a rohadt eletbe mar ezzel a meccsel

SopronKCfan

Hihetetlen mekkora hisztit lebír vágni Forray 3 perccel a vége előtt úgy, hogy vezetnek 16 ponttal??

nemKalman

A szürke majmok melyik meccset nézik Kecsón? Semmit nem fújnak le??

SopronKCfan

Ez ma nem ezen múlik sajna

nemKalman

Nem sajna ez nem a mi napunk volt, plusz Myers is megsérült ami rohadt nagy gáz ?

SopronKCfan

Valamikor ki kell kapni. Ez egy ilyen meccs. Kecskemet mindent bedob, sz@rba nyúltak ma.

Mendez

Amikor ti dobtátok 70%-al a triplákat akkor nem jöttél ezzel.

SopronKCfan

Lent írtam is, hogy mint ahogy mi dobtuk szombaton. Azt nem olvastad?

Viggiano

Atyaég Jenő? 57-42re vezettünk és innen fordított a Kecskemét a második negyedben….! Hogy mi? Micsoda? ??

Mogyi19

A szokottnál is nagyobb homályban van ma

SopronKCfan

Wittmann mit evett ma hogy minden lehetetlen dobas bemegy neki?

PL

Amikor mi jatszunk Kecskeméten, akkor is minden behullik neki. Még az olyan tripla is, amire nincs fizikai magyarázat ?

MAFCdrukker

A szolnoki ultrák meccs közben érkeztek? Az elején szinte semmi hangulat, foghíjas a szektoruk, most meg két nagyzászló és folyamatos, hangos szurkolás. Nem rosszból, elég hülye időpont ez, csak furcsa.

MAFCdrukker

Az előbb egy lerohanást Krivacsevics kontakt közben bedopott kettessel fejezett be. Támadót fújtak, Knézy pedig azt mondta, megadhatják mellé a kosarat, ahogy Szuboticsnál az előbb. Azt nem láttam, itt meg nem adták meg. Tényleg van ilyen szabály, hogy egyszerre támadófalt és gól jó? Nem hallottam még róla, meg számomra kicsit logikátlan is, ennyi erővel lehetne lépés+gól jó is… Vagy csak szimplán védőfaltot látott és megint mondott egy hülyeséget?

MAFCdrukker

A Tripladupla készítőjének (azt hiszem, ő Mogyi19 a fórumon) köszönhetően megvilágosodtam, ha előbb van a dobás, utána a belemenés, akkor ítélhetnek ilyet. Viszont gondolom, elég ritka, ezért kaptuk fel a fejünket többen is.

Vulcano

23 pont egy Brkics ès Bryson nèlüli Pecsnek egy fèlidő alatt?
Az igen.

CsakaSopron

Félve kérdezem meg, mivel igazából az utolsó 5 percet láttam belőle. De a Szolnok-MTE meccsen 27-25 nél Subotic támadót kapott, de a bedobott ziccere megadásra került. Ez valami új szabály, vagy egyszerűen elnézték?

MAFCdrukker

Én is pont ezt kérdeztem, ezek szerint valós a helyzet.

Penge101

van ilyen, mármint szabály

Skcforever

Na akkor most ezt a félidőt tegyük el jó mélyre, és kezdjünk el játszani, ahogy tudunk. Jól játszik a Kecsó, jól is dob, de ne tegyük már nagyjá őket, legalább védekezésben küzdjünk már b*szki. SKC!!

redmiller

Újra vannak normális edzések, nemcsak 5, jobb esetben 6 ember edz, máris sokkal jobban játszunk!
Ennyi! Félidőben 53-37!

SopronKCfan

Tegyük hozzá, hogy semmit nem védekezik a Sopron, azt csináltok velünk amit akartok.

SopronKCfan

Óriási betli eddig a mai nap. Myers, Mack, Ford, EJ gyenge. Semmi vedekezes nincs. Azt csinál velünk a Kecskemét amit akar.
Plusz tegyük hozzá mindent bedobnak a hazaiak.

torma

Mutapcic ez meg mi amit csinálunk?

torma

Muppet show komolyabb műfaj ehhez!Amit az elmúlt fordulókban tettünk,azt most leamortizáltuk.

Balu11

Amit a Takács haverja művel az viccnek is rossz. 20 perc 0 VAL. Ezt bármelyik egerszegi fiatal lehozná. Nem értem a városnak miért érdeke nem saját játékost játszatni.

Mendez

Erre az óriási tradícionális meccsre alig 500 néző kíváncsi tradícionálisszolnokon. ???
Mindegy is, lényeg a tradíció.

PL

mégis a tradicióval rendelkező csapatok meccsét nézed, nem a sajátodét… ???

ugye ha most valaki beszól,nem sírsz hogy más kezdte, te csak válaszoltál?

fogas! ???

Mendez

Tv-s meccs, belenéztem.
Ennyi.
Engedd meg már hogy egyszer megjegyezzem ezt a tradíció dolgot amit mindkét csapat szurkolói hetente 50-szer leírnak ide.
Amúgy te miért nem a csapatod meccsét nézed?

PL

Tudod, van TV meg van telefon.
Külön-külön.
Új dolog? Panelban nincs? ?

Mendez

Ja hogy csak a faluban lehet két meccset nézni egyszere.
Értem.

PL

én egy meccset nézek a faluban. Amit a tv is ad. Plusz a kezemben a telefonom, amiről írok. Itt a válasz a kérdésedre: miért nem a csapatom meccsét nézem? Én azt teszem.

Tudom nehéz felfogni, de semmi gond, nyugi, tőled senki se várja el, hogy megértsd… ???

Mendez

Akkor ezt add össze falu:
Tv, laptop, telefon.
Tudom hogy nem érted paraszt, de ezt senki nem várja el tőled.
???

PL

jólvan Mendez, leülhetsz ? megint leszerepeltél, de megszoktuk ???