•

:

:

Férfi bajnokság:

A 18:00-kor kezdődő Kaposvári KK – MVM-OSE Lions mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 18:00-kor kezdődő Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét – Zalakerámia ZTE KK mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 18:00-kor kezdődő HÜBNER Nyíregyháza BS – Pécsi VSK-VEOLIA mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 19:00-kor kezdődő Sopron KC – Atomerőmű SE mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 19:00-kor kezdődő Falco KC Szombathely – Szolnoki Olajbányász mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. A találkozót az M4 Sport+ élőben közvetíti.