:

:

Férfi bajnokság:

A 17:00-kor kezdődő Alba Fehérvár – Szolnoki Olajbányász rangadóról Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 18:00-kor kezdődő Sopron KC – OSE Lions meccsről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

A 18:00-kor kezdődő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Atomerőmű SE találkozóról Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

Leklibajsza

A judo-bajnok meglepődött, hogy a 1765782. lökését befújták.????

Artur Doki

Még jó,hogy Benke nem játszik…)))

Leklibajsza

Nem játszhat?

ójajj

Javaslom, hogy Toljálkiskocsi helyett azonnali hatállyal kerüljön kinevezésre Forray a válogatott élére! Segédedző Sabáli és Halm. Akkor válogatott lesz majd Lóránt, Hendlein + a többi évekig kamu okokból a nyári válogatott összetartásokról lógó hazai SuperStar! A sok vereséget meg majd a “Jófésültek és Jólöltözöttek” csapata az M1-en videón kielemzi!

donnarumma

Ellenben az Ase 71℅ os doboszazalek…9/7 tripla..kérdés, kitart e a végéig?

Artur Doki

6-14es faultarány és az ebből is eredő hasonló büntimutató is diszkrét

donnarumma

Egyelore mindent bedobtok.mire kellene fujni a faultot?mi,mivel nem megy a dobás a betorest eroltetjuk..még szerencse hogy arra tobb buntit dobhatunk,mint ti a triplakra..

moldi56

Voja 6 pont.Tripla:4-ből semmi.Azt hiszem nála ennél nincs lejjebb.Hát ha Forrayt most sem küldik el,akkor hatökör az Alba vezetősége.

Józsipapa

Ez akkor eldőlt !!!! Egy vergődő Albát láthattun !!!!

Dani

Mostmeg rá fogja majd Forray a “sok” hiányzóra, meg hogy össze kell szokni..

hp12

Szünetben tetszetős az eredmény az Alba – Olaj meccsen. A végén még Forraynak összejön a második az ötből.

Ha nem lenne bírói segítség az Albának akkor már 20 is lenne közte. Faultarány 2. Negyed 8-2 ?

Pbask

De igyis majdnem +10 nektek 😀

Sampras79

16/4 a büntető arány. Az Alba csak emiatt van még meccsben.
Szégyen.

Vulcano

Had köszönjem meg az M4-nek, hogy egyik meccset sem találta annyira érdekesnek, hogy a veszett izgalmas Újpest-Budafok csúcsrangadó mellett valahogy a kosárlabdának is helyet szorítson.

WSreborn

Tudod mi focinemzet vagyunk, csak épp ebből 1954 óta nem sokat látunk……

Kovi

Biztos vagyok benne, hogy az este 5 körül hazaérők mit sem kívánnak jobban, mint egy jó Újpest-Budafok meccset nézni, vagy egy Fradi TV-t