Élőkép, Fullcourt.

:

:

FIBA Europe Cup:

A 15 órakor kezdődő Ironi Ness Ziona – Szolnoki Olajbányász mérkőzést a FIBA Youtube-csatornája közvetíti. Fullcourtért klikk ide.

Férfi bajnokság:

A 18 órakor kezdődő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Jászberényi KSE bajnokiról Fullcourtét klikk ide. Mindigós streamért klikk ide.

blueye

Ezt a meccset egyszeruen nem ertem az Olaj reszerol. A masodik felidoben sajat magat verte meg a csapat, 0 vedekezessel. Edzot szoktak igy buktatni.
Kar volt biroznom (de tartom h az elso felido ezen ment el).

Sajka

Vagy az is lehet – akárcsak a Körmend esetében is látható váratlan széteső játék miatt – hogy nem akarnak továbbmenni.

blueye

Sajnos ez is lehet de akkor ez nagyon szomoru.

Józsipapa

Sajnos a végére szétestünk!!!!

milanka487

Ha ma kikapunk legjobb csoportharmadikként még továbbjuthatunk?

Sajka

Igen….De a probléma az, hogy amennyiben ma kikap a Sporting a lengyelektől, akkor már nem. Ugyanis az új rendelkezés szerint – mivel van két három csapatos csoport is – az összeredmény alapján határozzák meg a helyezést, de a továbbjutás szempontjából a négy fős csoportokban a legutolsó eredményét nem számolják bele. Ha a Szolnok holnap legyőzi a Sportingot, akkor a Sporting lenne a negyedik és a Szolnok a harmadik. Ebben az esetben, miután a portugálok elleni meccs eredménye a továbbjutás számolásásnál törlődik, a Szolnok két vereséggel, nulla ponttal nem jutna tovább.

Gatei

Ez a 4. negyed csak a hajigálás eddig sajnos.

moldi56

Úgy néz ki ma is lefőtt a kávé.Juhos kipontozódott,Subotic használhatatlan (nem is értem).A magyarokról nem is beszélve.

MemphisGrizzlies

Irányító nélkül nem lehet.

Zsarkov

Sajnos Warner többet visz, mint amit hoz…, azt se értem, miért Levente dobál folyamatosan kintről!? Subotic és Pongó is 00

Gatei

Már bennt volt a kosárba a labda… Ezt Warner nagyon eszetlenül csinálta. Gyerünk, meg lehet ez még!

Józsipapa

62 – 55 – nél Potocnik leüvöltötte őket az időkérésnél

Józsipapa

Subotic pontjai nagyon hiányoznak !!!

mincus

Korábban is írtam, de most is leírom: Ha nincs a csapatnak 5-6 nap pihenő, akkor nem tudnak játszani. Fejben, összpontosításban nincsennek ott. Ez a csapat egy B osztályú gárda, 15-20 ponttal kellene ezeket verni.

JR.Benitez

Szünet x. Nagyon nem lesz egyszerű. De ha Warner megtalálja Badzim Subotic duót labdával akkor sima. Ha nem, akkor kaparni kell hátul

moldi56

Juhosra kétszer is jogtalanul fújtak faultot.Rengetek téves fújástkapunk,amit nehéz lesz ellensúlyozni.Pedig ez nem egy verhetetlen csapat.

Józsipapa

A 2. negyed utolsó 5 percében a dobásaink nem hullottak be…..mind lejött a gyűrűről..kettő beesett így lett döntetlen…..
Az I.n.-ben szerintem nagyon jól mentünk…azután a II.n. az ellentéte lett !
Hajrá OLAJ !!!!

blueye

15-tel menne az Olaj ha nem ezek a birok fujnanak.
Latszott hogy a jo kezdes utan megfogta a csapatot a sok teves itelet. Kivancsi vagyok milyen szemlelettel jonnek ki a csapatok a masodik felidore.

Cibona5

Én néztem az előző Szolnok meccset és a két körmendit is. Nagyon ellenünk fújnak a bírók. Érdekes a felfogásuk is, de nem könnyű alkalmazkodni hozzá.

1,8 másodperc
Vendég

Kedves MKOSZ! Ahogy ti a szurkolókat, úgy a FIBA néz titeket hülyének, amit sajnos a csapatok és a szurkolok szívnak meg! A mindigfos és hasonló dolgok helyett inkább tekintélyt harcolnátok ki a nemzetközi szövegségekkel! ?