Bajnokok Ligája
Élő közvetítés – A Bajnokok Ligája csoportköréért küzd az Egis Körmend!
TV! Élőkép! Fullcourt!
:
:
Bajnokok Ligája-selejtező, első kör:
A 17:30-kor kezdődő Patrioti Levice – Egis Körmend mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide.
Yotube-közvetítés:


“Élvezet” volt hallgatni az egyik körmendi szurkoló(?) hangos káromkodásait. Inkább a csapatot kellett volna jobb teljesítményre sarkallni. Talán majd máskor….
Megszólalt a körmendi hagyomanyosan tradicionális szív …??
Sajnos a 15 % – os triplamutató
nagyon gyenge…..
Önző buta banánzabálok! Szerencsétlen Ferenc 3-4 X várta a labdát jó helyzetben.
Aztán ha szorul a helyzet odabasszák neki hogy oldja meg kiszorított helyzetből…
Értelmet nyert miért van annyi zártkapus meccs :/
Nem voltunk rosszak a tornán.
És azért a Krka annyira nem volt gyenge.
Anderson ott is kilógott lefelé, de nem ennyire.
Nem tudom meddig lesz türelem vele, de nálam ő lenne az első, akit cserélnék, agyatlan játéka van, Fepu labdát nem kap, kb mint akik grundon játszanak, rossz nézni ezt az önzőzést. Mitchell aki pozitívan lóg ki.
Nekem semeddig?
Már kupán mondogattam hogy nálam out, le is b@sztak.?
Jobb ez így, a Malagát akármi van, nem vertük volna .
Ha Anderson nem játszana, még meglehetne a meccs…
Mitchell feléledt, de pont ahol mozgatni kellene a csapatot, Anderson nem.
Meg túl is vállalja magát.
A pár meccsből amit láttam nekem az jött le, hajlamos hero megoldásokkal kísérletezni.
Remélem a szünetben mini oktatás lesz neki, -12-n vagyunk vele.
Nyerhető!
Kicsit többet kell járatni a labdát és meglehet