Élő közvetítés

Élőkép! Fullcourt!

:

:

A 18:00-kor kezdődő Atomerőmű SE – Pécsi VSK-VEOLIA play-out harmadik mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. Mindigós streamért, klikk ide.

Nem értem a pécsi edzőt.
Szenvednek a 2. félidő eleje óta a paksi zónától, szenvednek védekezésben is, összeszedtek vagy 4-5 triplát és 27 kapott pontot 8 perc alatt.
Időt meg majd én kérek.

red-black01

Előbb kellett volna szólnom ?, talán így lesz egy utolsó utáni esélyük a 4. negyedben.

Yellowblack

Szégyen hogy ezt nem tudja adni a 8 sportcsatornából egy sem

Pbask

Ugyanitt a JKSE-Honvédhoz ha tud valaki linket(élőképpel), azt is megköszönném!
Mindkettő meccset nyomon követném.

Well_done

A JKSE FB oldalán olvastam, hogy a YouTube csatornájukon lesz élő közvetítés. Megnéztem, még nincs kint, de szerintem 17:45 körül már kiteszik a linket.

Pbask

Köszi!
akkor majd ott stalkerkedek egy linkre:)

Vulcano

Azért nem nevetséges egy kicsit, hogy az INGYENESEN, a Jkse Youtube csatornájan nézhető közvetítés mínőségibb, mint a FIZETŐS telibek#rt mindigo?
#mindigout?
#(M)KÁOSZ???

Dallas

Pár év és jó lesz ,már egyre több helyi tv-vel békültek ki?-egyeztek meg? ,és a kamerákat is cseréik egyre jobbra ahol még autoxar van ,inkább a spíker hiány a nagy gond, 1 ember néha napi 5-6-7 meccsre, bár ha van 3-4 helyi tv akkor már ez se gáz. ,sajnos ez van…most az egy szem közvetítésre, Ase-Pécs se tudták megfizetni ? azért a Jászberényi 480i felbontás nem túl fasza ,volt ott jobb kamera is ,és még helyi spíker sincs ,ez azért gáz rájuk nézve . Debrecen, Szolnok, Nyír1 már mindig fasza helyi tv ,de talán van más város is, nálatok is… Olvass tovább »

Pbask

Mind a három csapat ilyen vagy olyan módon az MKOSZ segge vége, ugyhogy semmi meglepő.

Vulcano

Srácok! Csak szólok, hogy a fullcourt linkje nem az Ase-Pvsk meccsre irányít, hanem egy tavalyi Zte-Kecskemét meccsre.