Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Élő közvetítés

ÉLŐ! TV! Fullcourt!



:

:

Tippmix Férfi NBI A, Rájátszás, döntő

A 20 órakor kezdődő NHSZ-Szolnoki Olajbányász – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely mérkőzésről Fullcourtért, klikk ide. A mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti.

34 hozzászólás

34
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
17 Comment threads
17 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
TürelmesmincusCosa Nostraheraklithblueye Recent comment authors
Türelmes
Olvasó

Nos, a szombathelyi háló idén biztosan helyén marad, viszont a szolnoki még pottyanhat.
Azt gondolom, a Falco teljesen megértemelten nyert, a szolnokiak támadó játéka erősen kiismerhető volt, senki nem tudott váratlant hozni.
Úgy vélem, a döntő még nincs lefutva, de ahhoz a szolnokiaknak új bekecsben kell(ene) kifutni Szombathelyen.

mincus
Olvasó

Hétfőn bajnok lesz a Falco. Mérközésről – mérkőzésre, egyre gyengébben játszunk. A Somogyi Skens páros játékát mát kiismerte a Falcó, láthattuk is, hogy alig volt eredménye, de azért erőltettük.A büntető dobásokról már nem beszélve.

mte01
Olvasó

Novakovic…favágó geci

Cosa Nostra
Olvasó

Vége van kicsi.

mte01
Olvasó

Attól még ritka undorító csapat vagyok, szurkolókkal együtt, nem véletlenül utál titeket mindenki

Xero
Olvasó

😀 A hátsó kameraállásból egyértelműen látszik, hogy Novakoic elszállt a dobócselre, Somogyi meg belemozdult.. 😀

mte01
Olvasó

Igen persze 🙂 azért vállalta le teljes erőből 🙂

Cosa Nostra
Olvasó

Hiába magyarázod neki.. 15 év a playoutban ilyen eredménnyel jár fejben.

mte01
Olvasó

Büdös gyökér, verekedni mikor jöttök? Szolnok ellen is csak eszközökkel mertetek aztán mégis futottatok

Cosa Nostra
Olvasó

Szoktunk verekedni, édesanyukadba.

Hriagyben
Olvasó

Sajnos jobban játszik a Falco ez látszódik, lassúak vagyunk, nincs semmi összetett támadójáték és a lepattanózás is rossz. Knézytől viszont még nézhetetlen ez a meccs.

mte01
Olvasó

Na ennyire nem lehet hozzáérni szegényke zozohóz…

Matulabacsi
Olvasó

Bosnicnak üzenem hogy 6 emberrel nem lehet meccset, nemhogy bajnokságot nyerni. Somogyinak meg szólhatna igazán hogy fejezze be az erőlködést.

Hriagyben
Olvasó

Knény hagyd már abba!!! Zseniális passz Perltől, ott állt mellette…

WestChampi
Olvasó

A korrektség kedvéért, meg sokan az első meccsen csendben voltatok. Ez a Toro-Somogyi nálam sportszerütlen.

heraklith
Olvasó

Ez a mészáros a magyar kosárlabdázás történetének a legszánalmasabb szereplője. Mindent téren csúnyán elbánt vele az élet, nem szabad az ilyet sportpálya közelébe engedni.

Kovari Andras
Olvasó

végre van aki be meri fújni a színészkedéseket meg a pofázásokat.
Bosnic amit művel botrányos.
Novakovics triplajanal tenyleg nem volt fault az hibas fujas volt.

mte01
Olvasó

És amit a kopasz művelt a múltkori meccsen nem volt botrányos?

Vadkakas
Olvasó

Csóró Benczúr egyedül maradt a másik 2 fogalmatlannal.

Matulabacsi
Olvasó

A játékvezetői társadalom legalja a magyar.

mte01
Olvasó

Novakovic színészkedik 3 pontos dobás közben fault 3 dobás…Pallait 2-en vágják agyon és Pallai technikai….

WestChampi
Olvasó

Első meccsen nem ecseteltétek Somogyi alakításait.

blueye
Olvasó

Ez a mai meccs topikja 🙂

WestChampi
Olvasó

Benczúr legalább fújja a színészkedést.

mte01
Olvasó

És erre a Novakovic színéskedésre mit mondasz?

WestChampi
Olvasó

Eddig ez az egy amiben szemben tévedtek.

Mendez
Olvasó

Olyan bájos amikor egy körmendi jobban remeg a Falco vereségért, mint a saját csapata győzelméért. 🙂

mte01
Olvasó

Kedves mendez
Szop le anyád büdös paraszt

Xero
Olvasó

Valóban, az nem volt fault. De eddig kb. az volt az egyetlen egyértelműen hibás ítélet.

Hriagyben
Olvasó

Ahh, tényleg rendesen fújják. Novakovic…

Vadkakas
Olvasó

Ha az elfogultságot, a szakmailatlanságot és a személyeskedést kivesszük knezy jeno közvetítései kultúrájából akkor a közvetítés színvonalát egy mogyoróért táncoló majom vigyorgása is túlszárnyalja.

Matulabacsi
Olvasó

Közben 5 percenként hallgathatod hogy amiko o játékos volt ki volt a bíró.

Hriagyben
Olvasó

Knezy elvtárs megint szeretné ha a falcosok lába között lenne…

mte01
Olvasó

El se kezdődött a meccs de már megy a Perl szopkodás…

Legfrissebb

Hírek

Facebook