Connect with us
Hirdetés

Bajnokság

Elkészült a férfi élvonal 2022/23-as alapszakaszának sorsolása

Az MVM-OSE Lions — Egis Körmend lesz az első forduló rangadója.



:

:

A mai nap folyamán az MKOSZ Versenyirodája elkészítette a magyar férfi A csoport 2022/23-as alapszakaszának sorsolását. A mérkőzések kezdési időpontjai, illetve az esetleges dátummódosítások a csapatok egyeztetései után válnak hivatalossá – írja az MKOSZ honlapja.

1. forduló

2022. október 1., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — HÜBNER Nyíregyháza BS
Zalakerámia ZTE KK — Naturtex-SZTE-Szedeák
Sopron KC — DEAC
MVM-OSE Lions — Egis Körmend
Kometa Kaposvári KK — Szolnoki Olajbányász
Atomerőmű SE — Arconic-Alba Fehérvár
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Falco KC Szombathely

2. forduló

2022. október 8., szombat

Naturtex-SZTE-Szedeák — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
DEAC — HÜBNER Nyíregyháza BS
Egis Körmend — Zalakerámia ZTE KK
Szolnoki Olajbányász — Sopron KC
Arconic-Alba Fehérvár — MVM-OSE Lions
Falco KC Szombathely — Kometa Kaposvári KK
Atomerőmű SE — Budapesti Honvéd Sportegyesület

3. forduló

2022. október 12., szerda

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — DEAC
Naturtex-SZTE-Szedeák — Egis Körmend
HÜBNER Nyíregyháza BS — Szolnoki Olajbányász
Zalakerámia ZTE KK — Arconic-Alba Fehérvár
Sopron KC — Falco KC Szombathely
MVM-OSE Lions — Budapesti Honvéd Sportegyesület
Kometa Kaposvári KK — Atomerőmű SE

4. forduló

2022. október 15., szombat

Egis Körmend — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Szolnoki Olajbányász — DEAC
Arconic-Alba Fehérvár — Naturtex-SZTE-Szedeák
Falco KC Szombathely — HÜBNER Nyíregyháza BS
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Zalakerámia ZTE KK
Atomerőmű SE — Sopron KC
MVM-OSE Lions — Kometa Kaposvári KK

5. forduló

2022. október 22., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Szolnoki Olajbányász
Egis Körmend — Arconic-Alba Fehérvár
DEAC — Falco KC Szombathely
Naturtex-SZTE-Szedeák — Budapesti Honvéd Sportegyesület
HÜBNER Nyíregyháza BS — Atomerőmű SE
Zalakerámia ZTE KK — Kometa Kaposvári KK
Sopron KC — MVM-OSE Lions

6. forduló

2022. október 29., szombat

Arconic-Alba Fehérvár — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Falco KC Szombathely — Szolnoki Olajbányász
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Egis Körmend
Atomerőmű SE — DEAC
Kometa Kaposvári KK — Naturtex-SZTE-Szedeák
MVM-OSE Lions — HÜBNER Nyíregyháza BS
Zalakerámia ZTE KK — Sopron KC

7. forduló

2022. november 19., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Falco KC Szombathely
Arconic-Alba Fehérvár — Budapesti Honvéd Sportegyesület
Szolnoki Olajbányász — Atomerőmű SE
Egis Körmend — Kometa Kaposvári KK
DEAC — MVM-OSE Lions
Naturtex-SZTE-Szedeák — Sopron KC
HÜBNER Nyíregyháza BS — Zalakerámia ZTE KK

8. forduló

2022. november 23., szerda

Budapesti Honvéd Sportegyesület — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Atomerőmű SE — Falco KC Szombathely
Kometa Kaposvári KK — Arconic-Alba Fehérvár
MVM-OSE Lions — Szolnoki Olajbányász
Sopron KC — Egis Körmend
Zalakerámia ZTE KK — DEAC
HÜBNER Nyíregyháza BS — Naturtex-SZTE-Szedeák

9. forduló

2022. november 26., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Atomerőmű SE
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Kometa Kaposvári KK
Falco KC Szombathely — MVM-OSE Lions
Arconic-Alba Fehérvár — Sopron KC
Szolnoki Olajbányász — Zalakerámia ZTE KK
Egis Körmend — HÜBNER Nyíregyháza BS
DEAC — Naturtex-SZTE-Szedeák

10. forduló

2022. december 3., szombat

Kometa Kaposvári KK — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
MVM-OSE Lions — Atomerőmű SE
Sopron KC — Budapesti Honvéd Sportegyesület
Zalakerámia ZTE KK — Falco KC Szombathely
HÜBNER Nyíregyháza BS — Arconic-Alba Fehérvár
Naturtex-SZTE-Szedeák — Szolnoki Olajbányász
DEAC — Egis Körmend

11. forduló

2022. december 10., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — MVM-OSE Lions
Kometa Kaposvári KK — Sopron KC
Atomerőmű SE — Zalakerámia ZTE KK
Budapesti Honvéd Sportegyesület — HÜBNER Nyíregyháza BS
Falco KC Szombathely — Naturtex-SZTE-Szedeák
Arconic-Alba Fehérvár — DEAC
Szolnoki Olajbányász — Egis Körmend

12. forduló

2022. december 17., szombat

Sopron KC — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Zalakerámia ZTE KK — MVM-OSE Lions
HÜBNER Nyíregyháza BS — Kometa Kaposvári KK
Naturtex-SZTE-Szedeák — Atomerőmű SE
DEAC — Budapesti Honvéd Sportegyesület
Egis Körmend — Falco KC Szombathely
Szolnoki Olajbányász — Arconic-Alba Fehérvár

13. forduló

2022. december 21., szerda

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Zalakerámia ZTE KK
Sopron KC — HÜBNER Nyíregyháza BS
MVM-OSE Lions — Naturtex-SZTE-Szedeák
Kometa Kaposvári KK — DEAC
Atomerőmű SE — Egis Körmend
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Szolnoki Olajbányász
Falco KC Szombathely — Arconic-Alba Fehérvár

14. forduló

2022. december 28., szerda

HÜBNER Nyíregyháza BS — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Naturtex-SZTE-Szedeák — Zalakerámia ZTE KK
DEAC — Sopron KC
Egis Körmend — MVM-OSE Lions
Szolnoki Olajbányász — Kometa Kaposvári KK
Arconic-Alba Fehérvár — Atomerőmű SE
Falco KC Szombathely — Budapesti Honvéd Sportegyesület

15. forduló

2023. január 7., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Naturtex-SZTE-Szedeák
HÜBNER Nyíregyháza BS — DEAC
Zalakerámia ZTE KK — Egis Körmend
Sopron KC — Szolnoki Olajbányász
MVM-OSE Lions — Arconic-Alba Fehérvár
Kometa Kaposvári KK — Falco KC Szombathely
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Atomerőmű SE

16. forduló

2023. január 14., szombat

DEAC — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Egis Körmend — Naturtex-SZTE-Szedeák
Szolnoki Olajbányász — HÜBNER Nyíregyháza BS
Arconic-Alba Fehérvár — Zalakerámia ZTE KK
Falco KC Szombathely — Sopron KC
Budapesti Honvéd Sportegyesület — MVM-OSE Lions
Atomerőmű SE — Kometa Kaposvári KK

17. forduló

2023. január 21., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Egis Körmend
DEAC- — Szolnoki Olajbányász
Naturtex-SZTE-Szedeák — Arconic-Alba Fehérvár
HÜBNER Nyíregyháza BS — Falco KC Szombathely
Zalakerámia ZTE KK — Budapesti Honvéd Sportegyesület
Sopron KC — Atomerőmű SE
Kometa Kaposvári KK — MVM-OSE Lions

18. forduló

2023. január 28., szombat

Szolnoki Olajbányász — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Arconic-Alba Fehérvár — Egis Körmend
Falco KC Szombathely — DEAC
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Naturtex-SZTE-Szedeák
Atomerőmű SE — HÜBNER Nyíregyháza BS
Kometa Kaposvári KK — Zalakerámia ZTE KK
MVM-OSE Lions — Sopron KC

19. forduló

2023. február 4., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Arconic-Alba Fehérvár
Szolnoki Olajbányász — Falco KC Szombathely
Egis Körmend — Budapesti Honvéd Sportegyesület
DEAC — Atomerőmű SE
Naturtex-SZTE-Szedeák — Kometa Kaposvári KK
HÜBNER Nyíregyháza BS — MVM-OSE Lions
Sopron KC — Zalakerámia ZTE KK

20. forduló

2023. február 11., szombat

Falco KC Szombathely — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Arconic-Alba Fehérvár
Atomerőmű SE — Szolnoki Olajbányász
Kometa Kaposvári KK — Egis Körmend
MVM-OSE Lions — DEAC
Sopron KC — Naturtex-SZTE-Szedeák
Zalakerámia ZTE KK — HÜBNER Nyíregyháza BS

21. forduló

2023. február 15., szerda

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Budapesti Honvéd Sportegyesület
Falco KC Szombathely — Atomerőmű SE
Arconic-Alba Fehérvár — Kometa Kaposvári KK
Szolnoki Olajbányász — MVM-OSE Lions
Egis Körmend — Sopron KC
DEAC — Zalakerámia ZTE KK
Naturtex-SZTE-Szedeák — HÜBNER Nyíregyháza BS

22. forduló

2023. március 4., szombat

Atomerőmű SE — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Kometa Kaposvári KK — Budapesti Honvéd Sportegyesület
MVM-OSE Lions — Falco KC Szombathely
Sopron KC — Arconic-Alba Fehérvár
Zalakerámia ZTE KK — Szolnoki Olajbányász
HÜBNER Nyíregyháza BS — Egis Körmend
Naturtex-SZTE-Szedeák — DEAC

23. forduló

2023. március 11., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Kometa Kaposvári KK
Atomerőmű SE — MVM-OSE Lions
Budapesti Honvéd Sportegyesület — Sopron KC
Falco KC Szombathely — Zalakerámia ZTE KK
Arconic-Alba Fehérvár — HÜBNER Nyíregyháza BS
Szolnoki Olajbányász — Naturtex-SZTE-Szedeák
Egis Körmend — DEAC

24. forduló

2023. március 18., szombat

MVM-OSE Lions — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
Sopron KC — Kometa Kaposvári KK
Zalakerámia ZTE KK — Atomerőmű SE
HÜBNER Nyíregyháza BS — Budapesti Honvéd Sportegyesület
Naturtex-SZTE-Szedeák — Falco KC Szombathely
DEAC — Arconic-Alba Fehérvár
Egis Körmend — Szolnoki Olajbányász

25. forduló

2023. március 25., szombat

Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Sopron KC
MVM-OSE Lions — Zalakerámia ZTE KK
Kometa Kaposvári KK — HÜBNER Nyíregyháza BS
Atomerőmű SE — Naturtex-SZTE-Szedeák
Budapesti Honvéd Sportegyesület — DEAC
Falco KC Szombathely — Egis Körmend
Arconic-Alba Fehérvár — Szolnoki Olajbányász

26. forduló

2023. április 1., szombat

Zalakerámia ZTE KK — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
HÜBNER Nyíregyháza BS — Sopron KC
Naturtex-SZTE-Szedeák — MVM-OSE Lions
DEAC — Kometa Kaposvári KK
Egis Körmend — Atomerőmű SE
Szolnoki Olajbányász — Budapesti Honvéd Sportegyesület
Arconic-Alba Fehérvár — Falco KC Szombathely

5 hozzászólás

5
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Feffo-ZTESunsvoldemortSárgaPárnaKeller Ákos Cicája Recent comment authors
Feffo-ZTE
Olvasó

Szerintem nagyon rendjén való, hogy nem lehet, sőt TILOS csak össze-vissza kommentelgetni a MAGYAR nemzeti válogatottat érintő hírekről: – mi ez, egy kirakatcsapat, hogy mindenki belepofázzon?!? – nem, ez egy összetartó család, amelyet vezet a családfő, a Generalissimo, aki összezár a külvilág elől is, hogy a rendet fenntartsa. Ha mégis lehet kommentelni máshol, megteszem: – örvendetes, hogy Ivkovics kapitány úr, a magyar kosárlabda pápája újabb 3 évig vezeti falkáját, meg valószínűleg az elnökséget, a bírói kart, a kaposvári kosárlabdát, a kecskemétit (annak akadémiáját), esetleg a pécsieknek is ad hasznos tanácsokat – kibontakoztathatja tudását – a Generalissimo mindenhol tud, ahol segít,… Olvass tovább »

voldemort
Olvasó

Megint sikerült BL napra tenni fordulót, gratulálok a szakmai stábnak…

SárgaPárna
Olvasó

Az a baj ezt a Körmend Bajnokok Ligája csoportkörös szereplése miatt még sokszor át kell írni… 😁😁😁😁😁😁

Keller Ákos Cicája
Olvasó

Faszszopo falco

Suns
Olvasó

Még mindig ennyire fáj? 🙂

Legfrissebb

Hírek

Facebook

Hirdetés