Connect with us
Hirdetés

Bajnokság

Elkészült a férfi A csoport pontos menetrendje a 2022/23-as alapszakaszra

Egyeztettek a csapatok.



:

:

Augusztus közepén elkészült a Tippmix Férfi NB I A csoport 2022/2023-as alapszakaszának sorsolása. A csapatok egyeztetései után megvan a pontos menetrend is, amely az alábbiak szerint alakul:

1. forduló

2022. szeptember 30., péntek

18.00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00 Atomerőmű SE — Arconic-Alba Fehérvár

2022. október 1., szombat

18.00 Sopron KC — DEAC
18.00 MVM-OSE Lions — Egis Körmend
18.00 Kometa Kaposvári KK — Szolnoki Olajbányász
18.00 Budapesti Honvéd Sportegyesület — Falco KC Szombathely

2022. október 5., szerda

18.00 Zalakerámia ZTE KK — Naturtex-SZTE Szedeák

2. forduló

2022. október 8., szombat

17.00 Arconic-Alba Fehérvár — MVM-OSE Lions
18.00 DEAC — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00 Egis Körmend — Zalakerámia ZTE KK
18.00 Szolnoki Olajbányász — Sopron KC
18.00 Falco KC Szombathely — Kometa Kaposvári KK
18.00 Atomerőmű SE — Budapesti Honvéd Sportegyesület

2022. október 9., vasárnap

18.00 Naturtex-SZTE Szedeák — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

3. forduló

2022. október 12., szerda

18.00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — DEAC
18.00 HÜBNER Nyíregyháza BS — Szolnoki Olajbányász
18.00 Zalakerámia ZTE KK — Arconic-Alba Fehérvár
18.00 MVM-OSE Lions — Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00 Kometa Kaposvári KK — Atomerőmű SE

4. forduló

2022. október 15., szombat

17.00 Arconic-Alba Fehérvár — Naturtex-SZTE Szedeák
18.00 Egis Körmend — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00 Falco KC Szombathely — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00 Budapesti Honvéd Sportegyesület — Zalakerámia ZTE KK
18.00 MVM-OSE Lions — Kometa Kaposvári KK

2022. október 16., vasárnap

18.00 Atomerőmű SE — Sopron KC

3. forduló

2022. október 19., szerda

19.00 Sopron KC — Falco KC Szombathely

5. forduló

2022. október 20., csütörtök

18.00 Naturtex-SZTE Szedeák — Budapesti Honvéd Sportegyesület

2022. október 21., péntek

18.00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Szolnoki Olajbányász
18.00 HÜBNER Nyíregyháza BS — Atomerőmű SE

2022. október 22., szombat

18.00 Egis Körmend — Arconic-Alba Fehérvár
18.00 DEAC — Falco KC Szombathely
18.00 Zalakerámia ZTE KK — Kometa Kaposvári KK
19.00 Sopron KC — MVM-OSE Lions

4. forduló

2022. október 25., kedd

18.00 Szolnoki Olajbányász — DEAC

6. forduló

2022. október 29., szombat

17.00 Arconic-Alba Fehérvár — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00 Falco KC Szombathely — Szolnoki Olajbányász
18.00 Budapesti Honvéd Sportegyesület — Egis Körmend
18.00 Atomerőmű SE — DEAC
18.00 MVM-OSE Lions — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00 Zalakerámia ZTE KK — Sopron KC

2022. október 30., vasárnap

18.00 Kometa Kaposvári KK — Naturtex-SZTE Szedeák

7. forduló

2022. november 12., szombat

18.00 DEAC — MVM-OSE Lions

2022. november 18., péntek

18.00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Falco KC Szombathely
18.00 Szolnoki Olajbányász — Atomerőmű SE
18.00 Naturtex-SZTE Szedeák — Sopron KC

2022. november 19., szombat

17.00 Arconic-Alba Fehérvár — Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00 Egis Körmend — Kometa Kaposvári KK
18.00 HÜBNER Nyíregyháza BS — Zalakerámia ZTE KK

8. forduló

2022. november 23., szerda

18.00 Kometa Kaposvári KK — Arconic-Alba Fehérvár
18.00 MVM-OSE Lions — Szolnoki Olajbányász
18.00 Zalakerámia ZTE KK — DEAC
18.00 HÜBNER Nyíregyháza BS — Naturtex-SZTE Szedeák
19.00 Budapesti Honvéd Sportegyesület — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

9. forduló

2022. november 26., szombat

17.00 Arconic-Alba Fehérvár — Sopron KC
18.00 Budapesti Honvéd Sportegyesület — Kometa Kaposvári KK
18.00 Falco KC Szombathely — MVM-OSE Lions
18.00 Szolnoki Olajbányász — Zalakerámia ZTE KK
18.00 Egis Körmend — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00 DEAC — Naturtex-SZTE Szedeák

2022. november 27., vasárnap

18.00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Atomerőmű SE

8. forduló

2022. november 30., szerda

18.00 Atomerőmű SE — Falco KC Szombathely
19.00 Sopron KC — Egis Körmend

10. forduló

2022. december 2., péntek

18.00 HÜBNER Nyíregyháza BS — Arconic-Alba Fehérvár
18.00 Naturtex-SZTE Szedeák — Szolnoki Olajbányász

2022. december 3., szombat

18.00 Kometa Kaposvári KK — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00 MVM-OSE Lions — Atomerőmű SE
18.00 Sopron KC — Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00 Falco KC Szombathely — Zalakerámia ZTE KK
18.00 DEAC — Egis Körmend

12. forduló

2022. december 6., kedd

18.00 Szolnoki Olajbányász — Arconic-Alba Fehérvár

3. forduló

2022. december 7., szerda

18.00 Naturtex-SZTE Szedeák — Egis Körmend

11. forduló

2022. december 8., csütörtök

18.00 Kometa Kaposvári KK — Sopron KC

2022. december 9., péntek

18.00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — MVM-OSE Lions
18.00 Arconic-Alba Fehérvár — DEAC

2022. december 10., szombat

18.00 Atomerőmű SE — Zalakerámia ZTE KK
18.00 Budapesti Honvéd Sportegyesület — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00 Falco KC Szombathely — Naturtex-SZTE Szedeák
18.00 Szolnoki Olajbányász — Egis Körmend

13. forduló

2022. december 14., szerda

18.00 Falco KC Szombathely — Arconic-Alba Fehérvár

12. forduló

2022. december 17., szombat

18.00 Sopron KC — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00 Zalakerámia ZTE KK — MVM-OSE Lions
18.00 Naturtex-SZTE Szedeák — Atomerőmű SE
18.00 DEAC — Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00 Egis Körmend — Falco KC Szombathely

2022. december 18., vasárnap

18.00 HÜBNER Nyíregyháza BS — Kometa Kaposvári KK

13. forduló

2022. december 21., szerda

18.00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Zalakerámia ZTE KK
18.00 MVM-OSE Lions — Naturtex-SZTE Szedeák
18.00 Atomerőmű SE — Egis Körmend
19.00 Sopron KC — HÜBNER Nyíregyháza BS
19.00 Budapesti Honvéd Sportegyesület — Szolnoki Olajbányász

2022. december 22., csütörtök

18.00 Kometa Kaposvári KK — DEAC

14. forduló

2022. december 28., szerda

18.00 Egis Körmend — MVM-OSE Lions
18.00 Falco KC Szombathely — Budapesti Honvéd Sportegyesület

2022. december 29., csütörtök

18.00 DEAC — Sopron KC
18.00 Szolnoki Olajbányász — Kometa Kaposvári KK
18.00 Arconic-Alba Fehérvár — Atomerőmű SE

2022. december 30., péntek

18.00 Naturtex-SZTE Szedeák — Zalakerámia ZTE KK

15. forduló

2023. január 6., péntek

18.00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Naturtex-SZTE Szedeák

2023. január 7., szombat

18.00 HÜBNER Nyíregyháza BS — DEAC
18.00 Zalakerámia ZTE KK — Egis Körmend
18.00 Sopron KC — Szolnoki Olajbányász
18.00 MVM-OSE Lions — Arconic-Alba Fehérvár
18.00 Kometa Kaposvári KK — Falco KC Szombathely
18.00 Budapesti Honvéd Sportegyesület — Atomerőmű SE

16. forduló

2023. január 13., péntek

18.00 Szolnoki Olajbányász — HÜBNER Nyíregyháza BS

2023. január 14., szombat

17.00 Arconic-Alba Fehérvár — Zalakerámia ZTE KK
18.00 DEAC — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00 Egis Körmend — Naturtex-SZTE Szedeák
18.00 Falco KC Szombathely — Sopron KC
18.00 Budapesti Honvéd Sportegyesület — MVM-OSE Lions
18.00 Atomerőmű SE — Kometa Kaposvári KK

17. forduló

2023. január 20., péntek

18.00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Egis Körmend

2023. január 21., szombat

18.00 DEAC — Szolnoki Olajbányász
18.00 Naturtex-SZTE Szedeák — Arconic-Alba Fehérvár
18.00 HÜBNER Nyíregyháza BS — Falco KC Szombathely
18.00 Zalakerámia ZTE KK — Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00 Sopron KC — Atomerőmű SE
18.00 Kometa Kaposvári KK — MVM-OSE Lions

14. forduló

2023. január 25., szerda

18.00 HÜBNER Nyíregyháza BS — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét

18. forduló

2023. január 28., szombat

17.00 Arconic-Alba Fehérvár — Egis Körmend
18.00 Szolnoki Olajbányász — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00 Falco KC Szombathely — DEAC
18.00 Budapesti Honvéd Sportegyesület — Naturtex-SZTE Szedeák
18.00 Atomerőmű SE — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00 Kometa Kaposvári KK — Zalakerámia ZTE KK
18.00 MVM-OSE Lions — Sopron KC

19. forduló

2023. február 3., péntek

18.00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Arconic-Alba Fehérvár

2023. február 4., szombat

18.00 Szolnoki Olajbányász — Falco KC Szombathely
18.00 Egis Körmend — Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00 DEAC — Atomerőmű SE
18.00 Naturtex-SZTE Szedeák — Kometa Kaposvári KK
18.00 HÜBNER Nyíregyháza BS — MVM-OSE Lions
18.00 Sopron KC — Zalakerámia ZTE KK

20. forduló

2023. február 11., szombat

18.00 Falco KC Szombathely — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00 Budapesti Honvéd Sportegyesület — Arconic-Alba Fehérvár
18.00 Atomerőmű SE — Szolnoki Olajbányász
18.00 Kometa Kaposvári KK — Egis Körmend
18.00 MVM-OSE Lions — DEAC
18.00 Sopron KC — Naturtex-SZTE Szedeák
18.00 Zalakerámia ZTE KK — HÜBNER Nyíregyháza BS

21. forduló

2023. február 15., szerda

18.00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00 Falco KC Szombathely — Atomerőmű SE
18.00 Arconic-Alba Fehérvár — Kometa Kaposvári KK
18.00 Szolnoki Olajbányász — MVM-OSE Lions
18.00 Egis Körmend — Sopron KC
18.00 DEAC — Zalakerámia ZTE KK
18.00 Naturtex-SZTE Szedeák — HÜBNER Nyíregyháza BS

22. forduló

2023. március 4., szombat

18.00 Atomerőmű SE — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00 Kometa Kaposvári KK — Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00 MVM-OSE Lions — Falco KC Szombathely
18.00 Sopron KC — Arconic-Alba Fehérvár
18.00 Zalakerámia ZTE KK — Szolnoki Olajbányász
18.00 HÜBNER Nyíregyháza BS — Egis Körmend
18.00 Naturtex-SZTE Szedeák — DEAC

23. forduló

2023. március 10., péntek

18.00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Kometa Kaposvári KK

2023. március 11., szombat

17.00 Arconic-Alba Fehérvár — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00 Atomerőmű SE — MVM-OSE Lions
18.00 Budapesti Honvéd Sportegyesület — Sopron KC
18.00 Zalakerámia ZTE KK — Falco KC Szombathely
18.00 Szolnoki Olajbányász — Naturtex-SZTE Szedeák
18.00 Egis Körmend — DEAC

24. forduló

2023. március 18., szombat

18.00 MVM-OSE Lions — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00 Sopron KC — Kometa Kaposvári KK
18.00 Zalakerámia ZTE KK — Atomerőmű SE
18.00 HÜBNER Nyíregyháza BS — Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00 Naturtex-SZTE Szedeák — Falco KC Szombathely
18.00 DEAC — Arconic-Alba Fehérvár
18.00 Egis Körmend — Szolnoki Olajbányász

25. forduló

2023. március 24., péntek

18.00 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét — Sopron KC

2023. március 25., szombat

17.00 Arconic-Alba Fehérvár — Szolnoki Olajbányász
18.00 MVM-OSE Lions — Zalakerámia ZTE KK
18.00 Kometa Kaposvári KK — HÜBNER Nyíregyháza BS
18.00 Atomerőmű SE — Naturtex-SZTE Szedeák
18.00 Budapesti Honvéd Sportegyesület — DEAC
18.00 Falco KC Szombathely — Egis Körmend

26. forduló

2023. április 1., szombat

18.00 Zalakerámia ZTE KK — Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét
18.00 HÜBNER Nyíregyháza BS — Sopron KC
18.00 Naturtex-SZTE Szedeák — MVM-OSE Lions
18.00 DEAC — Kometa Kaposvári KK
18.00 Egis Körmend — Atomerőmű SE
18.00 Szolnoki Olajbányász — Budapesti Honvéd Sportegyesület
18.00 Arconic-Alba Fehérvár — Falco KC Szombathely

10 hozzászólás

10
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
5 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
agyasGézukaZTE_KKskarpskyttbaltazar Recent comment authors
Gézuka
Olvasó

Táblázatba összerakni nem lett volna könnyebb igaz? Nem mert akkor nincs meg a karakterszám

ZTE_KK
Olvasó

Valaki tudja, hogy mi miért nem szombaton kezdünk?

lakers24
Olvasó

Gratulálok, megint igazi szurkolóbarát időpontok… Mi ez a kurva sok pénteki meccs? Meg pl. az Olaj-alba rangadót miért kellett hétvégéről átrakni egy keddi napra? Ráadásul most nem is lesz középszakasz, szóval bőven be lehetne úgy osztani a meccseket hogy hétvégére essenek, erre megint tele lesz a naptár hétköznapi meccsekkel. Vicc az egész..

baltazar
Olvasó

Olaj-Alba kedden? Biztos a nemzetközi kupák miatt.

Ja, nem…

Gézuka
Olvasó

Ja, csakhogy egyik sem érdekelt nemzetközi kupában.

skarpskytt
Olvasó

Ki és miért erőlteti ezt a sok sz*r hétköznapi meccsnapot?

agyas
Olvasó

olaj-Alba? rangadó 🙂 tényleg az volt régen. Most visszatér az Alba korszak, de a szolnok is ott lesz az élen, mert a polgármester vigyáz rá.

M-T-E#4#8
Olvasó

Szegény ZTE már a 2.meccsen kifog kapni 😂😂🤡🤡🤡🤡🤡

Knézy Ernő
Olvasó

Április 1-Jén sok bolond csapat ki fog kapni🦸

M-T-E#4#8
Olvasó

Pl Filko ZTE Sopron

Legfrissebb

Hírek

Facebook

Hirdetés