:
:
Április 7-én, 63 éves korában elhunyt Velkey István “Pityke”, a térség kosárlabda életének egyik meghatározó alakja. Velkey István a KSC férfi NBI-es csapatának kiemelkedő irányítója volt, illetve a nagykőrösi élvonalbeli együttesben is játszott. Később edzőként és Nagykőrösön a Pityke Kosársuli alapítójaként, vezetőjeként örökre beírta magát a sportág történelmébe országos szinten is. Játékosként és edzőként is kiemelkedőt alkotott, sok tehetséget adott a sportágnak – írja Facebook-oldalán a Mercedes Kosárlabda Akadémia.
Április 7-én, 63 éves korában elhunyt Velkey István “Pityke”, a térség kosárlabda életének egyik meghatározó alakja….
Közzétette: Mercedes Kosárlabda Akadémia – 2023. április 8., szombat


Isten nyugosztalja!
25 éven keresztül dolgoztunk együtt egy tornateremben, rendeztünk meg számtalan versenyt es iskolai rendezvényt . Óriási tudással rendelkezett , gyerekek ezreit oltotta be a sport szeretetével.
Óriási barát volt. Nagyon fognak hiányozni azok a beszélgetések …
Bár tudtuk , hogy nagy a baj, megis felfoghatatlan , ami történt 🙁
Ő már az égi pályákon pattogtat es onnan figyeli a gyerekei es unokái fejlődését !
Egyszer, csak a te kedvedért : hajra Fradi! Nyugodj békében!
Részvétem!