Egy ponttal kapott ki a Falco, megszerezte első győzelmét a Honvéd

Mindkét csapat külföldi ellenféllel játszott.

:

:

A Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely csapata egy pontos, 75-74-es vereséget szenvedett hazai pályán a szlovén Helios suns csapatától. Igazán fordulatos volt az összecsapás, az első negyedet a vasiak nyerték, de a félidőre ötpontos előnyt harcoltak ki a vendégek.

Innen még tudtak fordítani a sárga-feketék, hiszen az utolsó negyed 60-59-ről kezdhették meg, végül a szlovén gárda összpontosított jobban.

Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely – Helios Suns 74-75 (21-18, 17-25, 22-16, 14-16)

A Budapesti Honvéd SE magabiztos, 85-70-es sikert aratott a szlovák BC Komárno felett, ezzel meglett a gárda első felkészülési győzelme. A magyar élvonal újonca gyakorlatilag végig vezetett a Ludovika Arénában.

Budapesti Honvéd SE – BC Komárno 85-70 (24-17, 22-18, 20-18, 19-17)

Fotó: falcokc.com