EBH-Salgótarján - TF-BP
NB I. B Piros csoport, alsóházi rájátszás, párharc a 13. helyért, 3. mérkőzés
Salgótarján, Városi Sportcsarnok, szombat 18:00
Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Lengyel Ádám József, Domán István (Hartyáni Zsolt)
Salgótarján: Tóth B. - Ervin - Cserényi Marcell - Hargitai - Ormai.
TF: Molnár Ma. - Heimann - Inalegwu - Polster - Hegedüs.
Két idegenbeli siker után a harmadik, salgótarjáni meccsre maradt a döntés a 13. helyért folyó párharcban.
Ormai Botond: A második meccsen szerintem a kulcs a tudatosabb támadójáték volt, valamint jobban tudtuk limitálni az eladott labdáinkat, ami miatt kevesebb gyorsindítás-kosarat kaptunk, így is meccsben voltak sokáig, de szerencsére a végére mi tudtunk ellépni és higgadtabban kosarazni. Az utolsó mérkőzés biztos, hogy hasonlóképpen feszült lesz, mint az előző, ezért szerintem mentálisan kell erősebbnek lennünk, fegyelmezetten tartani azt, amit megbeszéltünk, és kijavítani a múlt szombati meccs hibáit, ha mindez sikerül, akkor biztos vagyok benne, hogy mi fogunk osztályozót játszani.
Hegedüs Brúnó: Az első meccs megnyerése főként a hozzáállásunknak és a távoli hatékonyságunknak volt köszönhető. Tudtunk hozni egy extra teljesítményt a hárompontos vonalon kívülről, illetve végig, az utolsó percig küzdött mindenki. Nem sikerült lezárnunk a párharcot, mert az ellenfél váltásos védekezésére gyengén reagáltunk, nem tudtuk kihasználni a missmatch szituációkat. A szombati mérkőzést nagyon fontosnak tartom mindkét csapat számára. Ezt a meccset az fogja megnyerni, aki nagyobb szívvel, több elszántsággal és erősebb hittel megy bele. Annyi biztos, hogy mi minden tőlünk telhetőt meg fogunk tenni a győzelem érdekében!
Fotó: Szabó Dániel


Szólj hozzá!