Döntetlent játszott az Egis Körmend

Végig fej-fej mellett haladtak a csapatok.

:

:

Az Egis Körmend 81-81-es döntetlent játszott az Oberwart Gunners otthonában, derül ki a vasiak Facebook oldalának tájékoztatójából. A két csapat kiélezett mérkőzést játszott egymással, az első negyedet követően még a körmendiek vezettek egy ponttal, a félidőre fordítottak a hazaiak. A fordulás után sem változott a játék képe, a harmadik felvonást követően 63-60-ra ment az Oberwart, innen lett 81-81 a végeredmény. A két gárda már korábban megegyezett arról, hogy döntetlen esetén nem játsszák le a hosszabbítást.

Oberwart Gunners – Egis Körmend 81-81 (19-20, 19-17, 25-23, 18-21)

Fotó: Egis Körmend Facebook