Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Díjtalan a belépés Ferencz Csaba utolsó mérkőzésére

A Körmend az NKA-t fogadja.



:

:

Tájékoztatjuk kedves szurkolóinkat, hogy a holnapi mérkőzésre a belépés díjtalan. Legyünk minél többen és búcsúztassuk el az aktív játékosévektől kellőképpen csapatunk kapitányát, Ferencz Csabát – írta közleményében az Egis Körmend. Az MTE legendája május közepén jelentett be visszavonulását, utolsó mérkőzésén az NKA Universitas Pécs ellen lép pályára.

Ferencz 2001 októberében debütált egy Debrecen ellen megnyert bajnokin, azóta pedig további 823 alkalommal húzta magára bajnoki mérkőzésen az MTE mezét – amivel klubrekorder, s ehhez még további négyet hozzátehet a playoutban. Pályafutása során csak körmendi színeket viselt, egy bajnoki aranyérem mellett öt ezüst és öt bronzérem került a nyakába, 2016-ban Magyar Kupát nyert az együttessel, kétszer pedig második lett.

Ferencz Csaba a magyar válogatottban is letette névjegyét, tagja volt a 2017-es és a 2022-es Eb-re kijutó csapatnak is.

Az MKOSZ stábja még tavaly júliusban készített interjút a játékossal:

 

 

1 Hozzászólás

1
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Vadkakas Recent comment authors
Vadkakas
Olvasó

Legenda!

Legfrissebb

Hírek

Facebook