Bajnokság
Carev Aleksej: Az első benyomások alapján a légkör nagyszerű
Az OSE Lions új igazolása szerint még kell egy kis idő, hogy összeszokjanak.
:
:
Mint ismert, Carev Aleksej az OSE Lionsnál folytatja a pályafutását. A fiatal játékos az oselions.hu-nak adott interjút.
Magyarország nem idegen a számára, hisz az elmúlt szezonban a PVSK csapatában mind az U20, mind pedig az NB1/A csapatban szerepelt. Mi miatt döntött idén az OSE csapata mellett?
– Régebb óta Magyarországon vagyok, így tudom mi, hogyan működik. Úgy éreztem egy kis változásra van szükségem, egyfajta újrakezdésre, Oroszlány ebből a szempontból jó választásnak tűnt.
Korábbi csapattárssal is találkozhat nálunk, ez mennyire befolyásolta abban, hogy minket választott?
– Amíg alá nem írtam, nem tudhattam biztosan, hogy Ruják András is itt lesz, de nagyon örülök, hogy ő is az OSE csapatához szerződött.
Bár még nagyon az elején vagyunk, várunk is még három csapattagot, milyen a benyomása a csapatról az első edzések után?
– Az első benyomások alapján a légkör nagyszerű, a csapat összetétele sokat változott a múlt szezon óta, de természetesen kell még egy kis idő, hogy összeszokjunk.
Az OSE szurkolótáborát bármelyik csapat megirigyelhetné, ön szerint mennyire fontos a stabil és folyamatos szurkolói támogatás?
– A szurkolótábor itt valóban egyike a legjobbaknak, így nyugodtan mondhatjuk, hogy ők a 6. ember a pályán. Nagyon bízom benne, hogy a szabályok majd lehetővé teszik számukra, hogy élőben követhessék a mérkőzéseket és szurkolhassanak nekünk.
Fotó: oselions.hu


Úgy legyen,Hajrá Bányász!!!Hajrá Ose!!!