Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Braniszlav Dzunics lett az Év Edzője a vezetőedzők szavazatai alapján

“A csapat közös munkájának a sikere ez!”



:

:

Idén első alkalommal a bb1.hu történetében, az alapszakasz végeztével megszavaztattuk a 14 jelenlegi vezetőedzőt, akik egy kollégájukat – az Év Edzőjét -, és az alapszakasz MVP-jét választhatták ki. Az anonim szavazás végeredménye alapján Braniszlav Dzunics, a Kometa-KVGY Kaposvári KK vezetőedzője kapta az elismerést, a dobogóra még Vedran Bosnic (NHSZ-Szolnoki Olajbányász) és Kosztasz Flevarakisz (Atomerőmű SE) fért fel.

Braniszlav Dzunics a másodosztályban vette át a Kaposvár kispadját, első évében azonnal visszajutott az A csoportba a csapattal. Idén újoncként 17-9-es mérleget produkált a somogyi klub, amivel a 3. helyen végzett az alapszakaszban, a rájátszást pályaelőnyből kezdi ennek köszönhetően a hétvégén a DEAC ellen.

“Megtisztelő az elismerés, de a legfontosabb, hogy szeretnék köszönetet mondani a játékosoknak, a klubnak és mindenkinek, aki nap mint nap a csapat sikeréért dolgozik, szép eredményt értünk el az alapszakaszban – nyilatkozta Dzunics a bb1.hu-nak, miután kollégái az Év Edzőjének választották. Büszkék lehetünk arra, hogy az elmúlt két évben sikerült a terveinket megvalósítani, előbb visszajutottunk az elsőosztályba, majd túl is szárnyaltuk azzal, hogy nem csak rájátszásba jutottunk, de harmadikak lettünk. A csapat közös munkájának a sikere ez!”

A DEAC és a Kaposvár legutóbbi mérkőzésének összefoglalója:

Képek: Bálizs Zsuzsa

10 hozzászólás

10
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
8 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
Cibuláre BucimbungaskarpskyttlavjamanYoWassupFamKPSVRKK Recent comment authors
Cibuláre Bucimbunga
Olvasó

Brávó Báne, gratulálok, megérdemelted!

skarpskytt
Olvasó

Gratulálok Báne! A csapattal együtt te is visszatértél oda, ahova tartozol.

KPSVRKK
Olvasó

Gratulálok Báne, ez igazi szakmai elismerés!

Milivoj
Olvasó

Ezek szerint a törpét a kollégák se tartják sokra…

HajraKapos
Olvasó

Na,ezt nem láttam jönni.:) Gratulálok Báne, remélem a rájátszásban is bizonyítasz a csapattal együtt. Hajrá Kaposvár!

Mike21
Olvasó

Gratulálok Báne, ehhez a szakmai elismeréshez, mivel a többi vezetőedző, “kolléga” szavazta meg, így különösen értékes. 🙂
Nálunk, Szurkolóknál, amúgy is Te voltál az év edzője, de az, hogy Alapszakaszt, Kupát nyerő Bosnicot és Falcoval FIBA Kupa legjobb 4 közé jutó Konakovot is megelőzted többek között, mindenképp dicséretes.
Köszi az alapszakasz 3. hellyel végetért utazást, sok sikert a rájátszásban!

YoWassupFam
Olvasó

Azért… emlékszem én ősszel-tél elején elég sok Kaposvári szurkoló Báne fejét akarták, komoly like számmal. Vissza lehet keresni, nem kell messze menni…:) azok remélem most felköpnek és alá állnak.

lavjaman
Olvasó

Milyen edző akinek a feje felett átnyúlva kirakják Kiss Rault és azért a center kérdés is khmmm, nem igazán ő oldotta meg… Többi edző megszavazta év edzőjének, hát szuper, ettől még közel távol nem az év edzője. Jó a keret és van pénz Kaposváron végre nincs elkúrva, de ez a csapat nem az ő zsenialitásától tart itt… Aki ezt látja ebben a csapatban az teljesen hülye a kosárlabdához. Ha valaki annyira jó edzőnek tartja viheti nyugodtan az én véleményem szerint.

Matulabacsi
Olvasó

Az igen! Az tény hogy nagy munkája van visszavezetni a csapatot a másodosztályból majd dobogós helyre hozni őket alapszakaszban. Kijár a Kaposnak is a siker a sok éves böjt után.

donnarumma
Olvasó

Gratulálok! Tényleg jó szezont futnak és ehhez kellett a kerethez megfelelően kialakított taktika is.
Megérdemelte

Legfrissebb

Hírek

Facebook