Légiósok
Benke közel harminc percet játszott, kikapott a Gravelines-Dunkerque
Hosszabbításban dőlt el a bajnoki.
:
:
Izgalmas mérkőzésen, hosszabbításban kapott ki a Benke Szilárdot is foglalkoztató Gravelines-Dunkerque a Nanterre otthonában. A 103-95-re elveszített találkozót követően a magyar légiós csapata a 11. helyen áll.
Benke 29 percet játszott, nyolc pontot dobott, szedett két lepattanót és kiosztott öt gólpasszt.


Szólj hozzá!