Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

Benke jó játékkal mutatkozott be a francia bajnokságban

Tizenkét ponttal nyert a Gravelines-Dunkerque.



:

:

A Gravelines-Dunkerque 85-73-ra nyert a Boulogne-Levallois ellen a francia bajnokság első fordulójában.

Benke Szilárd tizenkilenc percet volt a pályán, nyolc pontot dobott (ebből egy hármas). Szerzett hét lepattanót is.

6 hozzászólás

6
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
lddskarpskyttdonnarummaXeroMendez Recent comment authors
ldd
Olvasó

Bravo Szili!

skarpskytt
Olvasó

Bravó Szili!

donnarumma
Olvasó

Bravó Sziszi! Férfimunka?

Xero
Olvasó

Ezaz Szili! Csak így tovább!!

Mendez
Olvasó

Csak így tovább Szili!
Gratutula!
🙂

Vulcano
Olvasó

Szép volt, Szili!???

Legfrissebb

Hírek

Facebook