Bajnokság
Baksa Szabolcs: A részünkről ez egy borzasztó mérkőzés volt
Edzői nyilatkozatok a csütörtöki bajnoki után.
:
:
Budapesti Honvéd SE – Sopron KC 61-87 (15-24, 14-23, 20-11, 12-29)
Baksa Szabolcs, Budapesti Honvéd SE: “Először is gratulálok a Sopronnak! Jól játszottak, megérdemelték a győzelmet ekkora különbséggel is, sőt, talán az eredmény még ránk nézve hízelgő. A részünkről ez egy borzasztó mérkőzés volt, a szezon eddigi legrosszabbja. Ez nem fordulhat elő még egyszer! Nem a számszerű végeredmény érdekel, csak az, hogy ezúttal vesztesként kosárlabdáztunk. Még egyszer mondom, ez nem történhet meg újra. Jövő héten fontos mérkőzés vár ránk, addig rendet kell rakni a fejekben. Köszönjük a szurkolóinknak a buzdítást!”
Kosztasz Flevarakisz, Sopron KC: “Megérdemelt győzelmet arattunk, amihez mindenki hozzátette a maga részét. Az első félidőben a lerohanásaikkal voltak problémáink, de ezeket a nagyszünet után már megoldottuk. Persze voltak más hibák is, de ez nem is csoda, a Honvédnál jó munkát végeznek, nem véletlen, hogy itt az Alba és a Szolnok is megizzadt. Számunkra ez egy nagy győzelem, amire nagyon nagy szükségünk volt. Remélem, a szezon végére mind a két csapat teljesíti a célkitűzéseit.”


Szólj hozzá!