Mészáros egy kis szerencsével meglepetést okozna

A Kecskemét nem szeretné, hogy simán jusson tovább a Falco.

:

:

Pénteken folytatódnak a rájátszás negyeddöntőinek párharcai. Minden pályaelőnnyel rendelkező csapat 2-0-ra vezet, így egy győzelemnyire van a továbbjutástól. Nincs ezzel másképp a Falco sem, mely hazai pályán jóval esélyesebbnek tűnik a harmadik meccsen is a Kecskemét ellen. Mészáros Máté azonban még bízik abban, hogy lehet keresnivalójuk Szombathelyen.

– Ahogyan az eddigiekben, úgy ezúttal is nagyon nehéz dolgunk lesz Szombathelyen – vélekedett Mészáros Máté, a KTE bedobója a ktekosar.hu-n. – Megpróbáljuk kielemezni a hibáinkat, illetve megnehezíteni a Falco dolgát. Nem szeretnénk, hogy simán jusson tovább ellenfelünk, szoros mérkőzést akarunk játszani pénteken. Elsősorban az agresszivitásunkon kell javítanunk. Az eddig lejátszott két mérkőzésen ez a tényező nagyban befolyásolta a nagy különbséget.

Ha tudunk változtatni mind védekezésben, mind pedig támadásban, akkor lehet esélyünk egy szoros mérkőzésre, s ha még a szerencse is mellénk áll, meglepetést is okozhatunk.

Taktikai dolgokat is gyakoroltunk, hiszen rengeteg hiba csúszott a gépezetbe. Remélem, hogy sikerül javulnunk.

Fotó: ktekosar.hu