KK Vrijednosice Osijek (horvát)–Kaposvári KK 55–72 (15–20, 10–25, 17–15, 13–12)

Eszék, Városi Sportcsarnok
vezette: Mikulic, Hartman

KK Vrijednosice Osijek: Ihring 15/3, Peric 6/3, Abu 14/3, Sango 5/3, Gospic 6/3. Csere: Vrkic 7/3, Mandic -, Dmitrovic 2.

Kaposvári KK: Ubilla 11/9, Johnson 7/3, Baki 11/9, Hendlein 9/3, Spica 10. Csere: Halász -, Markovics 8, Harazin 7, Kocsis -, Bogdán 9.

A bajnoki szünet alatt nem akart kiesni a meccs ritmusból a Kaposvári KK, ezért edzőmérkőzést szerveztek az Eszék ellen.

A somogyiak aktuális ellenfele a 12 csapatos horvát első osztály 6. helyén áll jelenleg, 7 győzelemmel és 7 vereséggel a neve mellett. Fekete Ádám csapata magabiztos győzelmet aratott, már a félidőben 25-45 állt az eredményjelzőn. Noha a második játékrészben leadott a kaposvári együttes a 20 pontos előnyéből, a vendég sikerhez egy percig sem férhetett kétség (55-72).

A találkozóról hiányzott Alekszandar Pustahvar, aki a fehérorosz válogatott kerettel készül a világbajnoki selejtezőkre, valamint a betegséggel bajlódó Hock Gergő is. Az ujjsérülése utáni műtét miatt több hónapot kihagyó Harazin Tamás viszont hét szerzett ponttal tért vissza a kaposvári csapatba. A találkozó visszavágóját a jövő hét elején rendezik a Kaposvári Városi Sportcsarnokban – adta hírül a delfinek.hu.

Kiemelt kép: delfinek.hu

9 hozzászólás

9

6 Comment threads
3 Thread replies

7 Comment authors
Kareem Abdul-JabbarMásikVégétFújdMegTrombitás_FrédiBorbély Lajosderryl Recent comment authors
MásikVégétFújdMeg

A magyar kosárlabda-kultúra fölénye. haha, kackac-kukac! 😀 :d

Kareem Abdul-Jabbar

Ez most nem olyan erős Eszék, mint amikor én játszottam ott :)) De, azt mondják ottani barátaim, a következő meccsen biztosan megverik a Kaposvárt.

A tanulság az, hogy mindig igyekezz JÓL MEGVÁLASZTANI az ellenfelet, ha van arra lehetőséged! 😉

Borbély Lajos

Nem igazán vagyok képben, nem is értem. A horvát élcsapatok jóval erösebbek a magyar élcsapatoknál. Egy magyar középcsapat pedig ennyire biztosan ver idegenben egy horvát középcsapatot. Elvileg ennek azt kellene jelentenie, hogy a magyar bajnokság jóval kiegyenlítettebb. Esetleg a “b” csapat játszott a horvátoknál? Vagy sörmeccsként játszották le a találkozót? Vagy nagyon összeállt a Kaposvár?

Trombitás_Frédi

Naaa, azért ez barokkos túlzás! A horvát bajnokságban max kb 4 csapat jobb, mint egy Szeged vagy egy Kaposvár. A többi ugyanolyan gyenge.
Ez egyrészt edzőmeccs volt, ahol nem az eredmény a lényeg, másrészt nem tudhatjuk, kik és mennyit játszottak az ellenfélnél, harmadrészt pedig nem szabad elfelejteni, hogy az Eszéket minden nyáron harminccal veri a Pécs, a Kaposvár és aki éppen útjába kerül magyar csapat…

MKE181

ha tudtam volna szólok hogy kell 6 üveg ajvàr 2kg csevap bekerve 2 láda hideg ozujsko Zolikám mindig mondtam kèrdezz meg! haragszom ràd most mehetek az aldiba

Koops

A győzelemért jár a gratuláció!
Alsóházba jó helyen pihentek a szünetben! Reméljük továbbra is ott maradtok! ?

derryl

Áruld már el légyszives, ennek, most mi értelme volt?

Rossz hétvégéd volt? Ne idegeskedj, mert én tényleg SZERETLEK!
Helyesírásra azért – ha teheted – jobban figyelj oda majd mások, puszillak, ölellek!