Connect with us
Hirdetés

Bajnokság 2021/22 férfi A-csoport

A férfi bajnokság alapszakaszának menetrendje:

Forduló Párosítás Időpont
1. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Kaposvári KK 2021. szeptember 22., 18:00
1. DEAC — HÜBNER Nyíregyháza BS 2021. szeptember 22., 18:00
1. Egis Körmend — Zalakerámia ZTE KK 2021. szeptember 22., 17:30
1. Falco Vulcano Energia KC Szombathely — Pécsi VSK-VEOLIA 2021. szeptember 21., 18:00
1. Sopron KC — OSE Lions 2021. szeptember 22., 19:00
1. Atomerőmű SE — Alba Fehérvár 2021. szeptember 22., 18:00
1. Szolnoki Olajbányász — Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2021. szeptember 22., 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
2. HÜBNER Nyíregyháza BS—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2021. szeptember 25., 19:00
2. Zalakerámia ZTE KK— Kaposvári KK 2021. szeptember 25., 18:00
2. Pécsi VSK-VEOLIA— DEAC 2021. szeptember 25., 18:00
2. OSE Lions — Egis Körmend 2021. szeptember 25., 18:00
2. Alba Fehérvár— Falco Vulcano Energia KC Szombathely 2021. szeptember 25., 19:00
2. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Sopron KC 2021. november 3., 18:00
2. Atomerőmű SE—Szolnoki Olajbányász 2021. szeptember 25., 19:30

 

Forduló Párosítás Időpont
3. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Zalakerámia ZTE KK 2021. október 2., 18:00
3. HÜBNER Nyíregyháza BS—Pécsi VSK-VEOLIA 2021. október 2., 18:00
3. Kaposvári KK—OSE Lions 2021. október 2., 18:00
3. DEAC-Tungsram —Alba Fehérvár 2021. október 1., 18:00
3. Egis Körmend—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2021. december 15., 18:00
3. Falco Vulcano Energia KC Szombathely—Szolnoki Olajbányász 2021. október 2., 18:00
3. Sopron KC—Atomerőmű SE 2021. október 2., 19:00

 

Forduló Párosítás Időpont
4. Pécsi VSK-VEOLIA—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2021. október 6., 18:00
4. OSE Lions—Zalakerámia ZTE KK 2021. október 6., 18:00
4. Alba Fehérvár—HÜBNER Nyíregyháza BS 2021. október 6., 18:00
4. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Kaposvári KK 2021. október 6., 18:00
4. Szolnoki Olajbányász—DEAC 2021. október 6., 18:00
4. Atomerőmű SE—Egis Körmend 2021. október 6., 18:00
4. Falco Vulcano Energia KC Szombathely—Sopron KC 2021. szeptember 29., 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
5. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—OSE Lions 2021. október 9., 18:00
5. Pécsi VSK-VEOLIA—Alba Fehérvár 2021. október 10., 18:00
5. Zalakerámia ZTE KK—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2021. október 9., 18:00
5. HÜBNER Nyíregyháza BS—Szolnoki Olajbányász 2021. október 9., 19:00
5. Kaposvári KK—Atomerőmű SE 2021. október 9., 18:00
5. DEAC—Sopron KC 2021. október 9., 18:00
5. Egis Körmend—Falco Vulcano Energia KC Szombathely 2021. október 9., 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
6. Alba Fehérvár—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2021. október 15., 18:00
6. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—OSE Lions 2021. október 17., 18:00
6. Szolnoki Olajbányász—Pécsi VSK-VEOLIA 2021. október 17., 18:00
6. Atomerőmű SE—Zalakerámia ZTE KK 2021. október 16., 19:30
6. Sopron KC—HÜBNER Nyíregyháza BS 2021. október 16., 18:00
6. Falco Vulcano Energia KC Szombathely—Kaposvári KK 2021. október 16., 18.00
6. DEAC—Egis Körmend 2021. október 16., 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
7. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2021. október 22., 18:00
7. Alba Fehérvár—Szolnoki Olajbányász 2021. október 24., 17:00
7. MVM-OSE Lions—Atomerőmű SE 2021. október 22., 18:00
7. Pécsi VSK-VEOLIA—Sopron KC 2021. október 24., 18:00
7. Zalakerámia ZTE KK—Falco Vulcano Energia KC Szombathely 2021. október 24., 18:00
7. HÜBNER Nyíregyháza BS—Egis Körmend 2021. október 24., 19:00
7. Kaposvári KK—DEAC 2021. október 21., 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
8. Szolnoki Olajbányász—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2021. október 30., 18:00
8. Atomerőmű SE—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2021. október 30., 18:00
8. Sopron KC—Alba Fehérvár 2021. október 30., 19:00
8. Falco Vulcano Energia KC Szombathely—OSE Lions 2021. október 30., 18:00
8. Egis Körmend—Pécsi VSK-VEOLIA 2021. október 30., 18:00
8. DEAC—Zalakerámia ZTE KK 2021. október 30., 18:00
8. Kaposvári KK—HÜBNER Nyíregyháza BS 2021. október 30., 19:00

 

Forduló Párosítás Időpont
9. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Atomerőmű SE 2021. november 6., szombat
9. Szolnoki Olajbányász—Sopron KC 2021. november 6., szombat
9. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Falco Vulcano Energia KC Szombathely 2021. november 6., szombat
9. Alba Fehérvár—Egis Körmend 2021. november 6., szombat
9. OSE Lions—DEAC 2021. november 6., szombat
9. Pécsi VSK-VEOLIA—Kaposvári KK 2021. november 6., szombat
9. Zalakerámia ZTE KK—HÜBNER Nyíregyháza BS 2021. november 6., szombat

 

Forduló Párosítás Időpont
10. Sopron KC—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2021. november 13., szombat
10. Falco Vulcano Energia KC Szombathely—Atomerőmű SE 2021. november 13., szombat
10. Egis Körmend—Szolnoki Olajbányász 2021. november 13., szombat
10. DEAC—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2021. november 13., szombat
10. Kaposvári KK—Alba Fehérvár 2021. november 13., szombat
10. HÜBNER Nyíregyháza BS—OSE Lions 2021. november 13., szombat
10. Zalakerámia ZTE KK—Pécsi VSK-VEOLIA 2021. november 13., szombat

 

Forduló Párosítás Időpont
11. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Falco Vulcano Energia KC Szombathely 2021. december 11., szombat
11. Sopron KC—Egis Körmend 2021. december 11., szombat
11. Atomerőmű SE—DEAC 2021. december 11., szombat
11. Szolnoki Olajbányász—Kaposvári KK 2021. december 11., szombat
11. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—HÜBNER Nyíregyháza BS 2021. december 11., szombat
11. Alba Fehérvár—Zalakerámia ZTE KK 2021. december 11., szombat
11. OSE Lions—Pécsi VSK-VEOLIA 2021. december 11., szombat

 

Forduló Párosítás Időpont
12. Egis Körmend—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2021. december 18., szombat
12. DEAC—Falco Vulcano Energia KC Szombathely 2021. december 18., szombat
12. Kaposvári KK—Sopron KC 2021. december 18., szombat
12. HÜBNER Nyíregyháza BS—Atomerőmű SE 2021. december 18., szombat
12. Zalakerámia ZTE KK—Szolnoki Olajbányász 2021. december 18., szombat
12. Pécsi VSK-VEOLIA—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2021. december 18., szombat
12. OSE Lions—Alba Fehérvár 2021. december 18., szombat

 

Forduló Párosítás Időpont
13. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—DEAC 2021. december 23., csütörtök
13. Egis Körmend—Kaposvári KK 2021. december 23., csütörtök
13. Falco Vulcano Energia KC Szombathely—HÜBNER Nyíregyháza BS 2021. december 23., csütörtök
13. Sopron KC—Zalakerámia ZTE KK 2021. december 23., csütörtök
13. Atomerőmű SE—Pécsi VSK-VEOLIA 2021. december 23., csütörtök
13. Szolnoki Olajbányász—OSE Lions 2021. december 23., csütörtök
13. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Alba Fehérvár 2021. december 23., csütörtök

 

Forduló Párosítás Időpont
14. Kaposvári KK—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2021. december 27., hétfő
14. HÜBNER Nyíregyháza BS—DEAC 2021. december 27., hétfő
14. Zalakerámia ZTE KK—Egis Körmend 2021. december 27., hétfő
14. Pécsi VSK-VEOLIA—Falco Vulcano Energia KC Szombathely 2021. december 27., hétfő
14. OSE Lions—Sopron KC 2021. december 27., hétfő
14. Alba Fehérvár—Atomerőmű SE 2021. december 27., hétfő
14. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Szolnoki Olajbányász 2021. december 27., hétfő

 

Forduló Párosítás Időpont
15. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—HÜBNER Nyíregyháza BS 2021. december 30., csütörtök
15. Kaposvári KK—Zalakerámia ZTE KK 2021. december 30., csütörtök
15. DEAC—Pécsi VSK-VEOLIA 2021. december 30., csütörtök
15. Egis Körmend—OSE Lions 2021. december 30., csütörtök
15. Falco Vulcano Energia KC Szombathely—Alba Fehérvár 2021. december 30., csütörtök
15. Sopron KC—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2021. december 30., csütörtök
15. Szolnoki Olajbányász—Atomerőmű SE 2021. december 30., csütörtök

 

Forduló Párosítás Időpont
16. Zalakerámia ZTE KK—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2022. január 5., szerda
16. Pécsi VSK-VEOLIA—HÜBNER Nyíregyháza BS 2022. január 5., szerda
16. OSE Lions—Kaposvári KK 2022. január 5., szerda
16. Alba Fehérvár—DEAC 2022. január 5., szerda
16. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Egis Körmend 2022. január 5., szerda
16. Szolnoki Olajbányász—Falco Vulcano Energia KC Szombathely 2022. január 5., szerda
16. Atomerőmű SE—Sopron KC 2022. január 5., szerda

 

Forduló Párosítás Időpont
17. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Pécsi VSK-VEOLIA 2022. január 8., szombat
17. Zalakerámia ZTE KK—OSE Lions 2022. január 8., szombat
17. HÜBNER Nyíregyháza BS—Alba Fehérvár 2022. január 8., szombat
17. Kaposvári KK—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2022. január 8., szombat
17. DEAC—Szolnoki Olajbányász 2022. január 8., szombat
17. Egis Körmend—Atomerőmű SE 2022. január 8., szombat
17. Sopron KC—Falco Vulcano Energia KC Szombathely 2022. január 8., szombat

 

Forduló Párosítás Időpont
18. OSE Lions—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2022. január 15., szombat
18. Alba Fehérvár—Pécsi VSK-VEOLIA 2022. január 15., szombat
18. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Zalakerámia ZTE KK 2022. január 15., szombat
18. Szolnoki Olajbányász—HÜBNER Nyíregyháza BS 2022. január 15., szombat
18. Atomerőmű SE—Kaposvári KK 2022. január 15., szombat
18. Sopron KC—DEAC 2022. január 15., szombat
18. Falco Vulcano Energia KC Szombathely—Egis Körmend 2022. január 15., szombat

 

Forduló Párosítás Időpont
19. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Alba Fehérvár 2022. január 22., szombat
19. OSE Lions—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2022. január 22., szombat
19. Pécsi VSK-VEOLIA—Szolnoki Olajbányász 2022. január 22., szombat
19. Zalakerámia ZTE KK—Atomerőmű SE 2022. január 22., szombat
19. HÜBNER Nyíregyháza BS—Sopron KC 2022. január 22., szombat
19. Kaposvári KK—Falco Vulcano Energia KC Szombathely 2022. január 22., szombat
19. Egis Körmend—DEAC 2022. január 22., szombat

 

Forduló Párosítás Időpont
20. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2022. január 29., szombat
20. Szolnoki Olajbányász—Alba Fehérvár 2022. január 29., szombat
20. Atomerőmű SE—OSE Lions 2022. január 29., szombat
20. Sopron KC—Pécsi VSK-VEOLIA 2022. január 29., szombat
20. Falco Vulcano Energia KC Szombathely—Zalakerámia ZTE KK 2022. január 29., szombat
20. Egis Körmend—HÜBNER Nyíregyháza BS 2022. január 29., szombat
20. DEAC—Kaposvári KK 2022. január 29., szombat

 

Forduló Párosítás Időpont
21. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Szolnoki Olajbányász 2022. február 5., szombat
21. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Atomerőmű SE 2022. február 5., szombat
21. Alba Fehérvár—Sopron KC 2022. február 5., szombat
21. OSE Lions—Falco Vulcano Energia KC Szombathely 2022. február 5., szombat
21. Pécsi VSK-VEOLIA—Egis Körmend 2022. február 5., szombat
21. Zalakerámia ZTE KK—DEAC 2022. február 5., szombat
21. HÜBNER Nyíregyháza BS—Kaposvári KK 2022. február 5., szombat

 

Forduló Párosítás Időpont
22. Atomerőmű SE—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2022. február 12., szombat
22. Sopron KC—Szolnoki Olajbányász 2022. február 12., szombat
22. Falco Vulcano Energia KC Szombathely—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2022. február 12., szombat
22. Egis Körmend—Alba Fehérvár 2022. február 12., szombat
22. DEAC—OSE Lions 2022. február 12., szombat
22. Kaposvári KK—Pécsi VSK-VEOLIA 2022. február 12., szombat
22. HÜBNER Nyíregyháza BS—Zalakerámia ZTE KK 2022. február 12., szombat

 

Forduló Párosítás Időpont
23. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Sopron KC 2022. február 16., szerda
23. Atomerőmű SE—Falco Vulcano Energia KC Szombathely 2022. február 16., szerda
23. Szolnoki Olajbányász—Egis Körmend 2022. február 16., szerda
23. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—DEAC 2022. február 16., szerda
23. Alba Fehérvár—Kaposvári KK 2022. február 16., szerda
23. OSE Lions—HÜBNER Nyíregyháza BS 2022. február 16., szerda
23. Pécsi VSK-VEOLIA—Zalakerámia ZTE KK 2022. február 16., szerda

 

Forduló Párosítás Időpont
24. Falco Vulcano Energia KC Szombathely—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemé 2022. március 12., szombat
24. Egis Körmend—Sopron KC 2022. március 12., szombat
24. DEAC—Atomerőmű SE 2022. március 12., szombat
24. Kaposvári KK—Szolnoki Olajbányász 2022. március 12., szombat
24. HÜBNER Nyíregyháza BS—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2022. március 12., szombat
24. Zalakerámia ZTE KK—Alba Fehérvár 2022. március 12., szombat
24. Pécsi VSK-VEOLIA—OSE Lions 2022. március 12., szombat

 

Forduló Párosítás Időpont
25. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Egis Körmend 2022. március 19., szombat
25. Falco Vulcano Energia KC Szombathely—DEAC 2022. március 19., szombat
25. Sopron KC—Kaposvári KK 2022. március 19., szombat
25. Atomerőmű SE—HÜBNER Nyíregyháza BS 2022. március 19., szombat
25. Szolnoki Olajbányász—Zalakerámia ZTE KK 2022. március 19., szombat
25. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Pécsi VSK-VEOLIA 2022. március 19., szombat
25. Alba Fehérvár—OSE Lions 2022. március 19., szombat

 

Forduló Párosítás Időpont
26. DEAC—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2022. március 26., szombat
26. Kaposvári KK—Egis Körmend 2022. március 26., szombat
26. HÜBNER Nyíregyháza BS—Falco Vulcano Energia KC Szombathely 2022. március 26., szombat
26. Zalakerámia ZTE KK—Sopron KC 2022. március 26., szombat
26. Pécsi VSK-VEOLIA—Atomerőmű SE 2022. március 26., szombat
26. OSE Lions—Szolnoki Olajbányász 2022. március 26., szombat
26. Alba Fehérvár—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2022. március 26., szombat

A 2020/2021-es bajnokság eredményei. Klikk!

A 2019/2020-as bajnokság eredményei. Klikk!

A 2018/2019-es bajnokság eredményei. Klikk!

Legfrissebb

Hírek

Facebook

Hirdetés