Connect with us

Bajnokság 2020/21 férfi A-csoport

A férfi bajnokság rájátszásának menetrendje:

Forduló Párosítás Időpont
Negyeddöntő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Egis Körmend 97-83
Negyeddöntő Szolnoki Olajbányász—Sopron KC 89-81
Negyeddöntő Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Atomerőmű SE 105-83
Negyeddöntő DEAC—Alba Fehérvár 91-96
Negyeddöntő Egis Körmend—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 80-97
Negyeddöntő Sopron KC—Szolnoki Olajbányász 94-77
Negyeddöntő Atomerőmű SE—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 69-92
Negyeddöntő Alba Fehérvár—DEAC 114-105
Negyeddöntő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Egis Körmend 104-91
Negyeddöntő Szolnoki Olajbányász—Sopron KC 82-61
Negyeddöntő Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Atomerőmű SE 96-94
Negyeddöntő DEAC—Alba Fehérvár 97-82
Negyeddöntő Sopron KC—Szolnoki Olajbányász 68-73
Negyeddöntő Alba Fehérvár—DEAC 90-97
Negyeddöntő DEAC—Alba Fehérvár 88-85

 

Forduló Párosítás Időpont
Elődöntő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 109-81
Elődöntő Szolnoki Olajbányász—DEAC 80-65
Elődöntő Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 96-92
Elődöntő DEAC—Szolnoki Olajbányász 94-86
Elődöntő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 98-74
Elődöntő Szolnoki Olajbányász—DEAC 94-57
Elődöntő Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 91-98
Elődöntő DEAC—Szolnoki Olajbányász 83-86

 

Forduló Párosítás Időpont
Bronzmérkőzés Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—DEAC 102-81
Bronzmérkőzés DEAC—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 82-90

 

Forduló Párosítás Időpont
Döntő Szolnoki Olajbányász—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 80-77
Döntő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Szolnoki Olajbányász 99-73
Döntő Szolnoki Olajbányász—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 81-77
Döntő Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Szolnoki Olajbányász 76-70
Döntő Szolnoki Olajbányász—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 53-74

A férfi bajnokság alapszakaszának menetrendje:

Forduló Párosítás Időpont
1. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Kaposvári KK 97-90
1. Alba Fehérvár—Szolnoki Olajbányász 70-85
1. OSE Lions—Sopron KC (M4 Sport) 78-70
1. Egis Körmend—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 74-80
1. Pécsi VSK-VEOLIA—Zalakerámia ZTE KK 83-76
1. DEAC—Atomerőmű SE (M4 Sport) 97-83
1. Falco-Vulcano Energia KC Sz.—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 114-88

 

Forduló Párosítás Időpont
2. Zalakerámia ZTE KK—Alba Fehérvár 79-97
2. Pécsi VSK-VEOLIA—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 102-85
2. Atomerőmű SE—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 68-77
2. Szolnoki Olajbányász—DEAC 88-76
2. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—OSE Lions 91-84
2. Kaposvári KK—Egis Körmend 66-73
2. Sopron KC—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 92-83

 

Forduló Párosítás Időpont
3. Alba Fehérvár—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 66-60
3. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Sopron KC 107-87
3. Atomerőmű SE—Szolnoki Olajbányász 66-63
3. DEAC—Zalakerámia ZTE KK 81-72
3. OSE Lions—Kaposvári KK 69-84
3. Egis Körmend—Pécsi VSK-VEOLIA 81-70
3. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 67-89

 

Forduló Párosítás Időpont
4. Szolnoki Olajbányász—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 79-77
4. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Sopron KC 102-81
4. Zalakerámia ZTE KK—Atomerőmű SE 66-93
4. Kaposvári KK—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 79-64
4. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—DEAC 72-76
4. OSE Lions-Pécsi VSK-VEOLIA 71-88
4. Alba Fehérvár—Egis Körmend 91-82

 

Forduló Párosítás Időpont
5. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 95-93
5. Szolnoki Olajbányász—Zalakerámia ZTE KK 88-83
5. Sopron KC—Kaposvári KK 97-86
5. Atomerőmű SE—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 87-77
5. Pécsi VSK-VEOLIA—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 120-102
5. DEAC—Egis Körmend 83-87
5. OSE Lions—Alba Fehérvár 91-86

 

Forduló Párosítás Időpont
6. Zalakerámia ZTE KK—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 64-90
6. Kaposvári KK—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 51-64
6. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Szolnoki Olajbányász 76-96
6. Pécsi VSK-VEOLIA—Sopron KC 83-77
6. Alba Fehérvár—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 82-65
6. Egis Körmend—Atomerőmű SE 88-76
6. DEAC—OSE Lions 92-87

 

Forduló Párosítás Időpont
7. Zalakerámia ZTE KK—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 83-94
7. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Kaposvári KK 84-72
7. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Pécsi VSK-VEOLIA 89-85
7. Szolnoki Olajbányász—Egis Körmend 94-63
7. Sopron KC—Alba Fehérvár 83-87
7. Atomerőmű SE—OSE Lions 90-84
7. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—DEAC 67-107

 

Forduló Párosítás Időpont
8. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 96-98
8. Pécsi VSK-VEOLIA—Kaposvári KK 80-75
8. Alba Fehérvár—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 78-87
8. OSE Lions—Szolnoki Olajbányász 76-80
8. Atomerőmű SE—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 117-63
8. Egis Körmend—Zalakerámia ZTE KK 97-80
8. DEAC—Sopron KC 81-86

 

Forduló Párosítás Időpont
9. Zalakerámia ZTE KK—OSE Lions 93-91
9. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Pécsi VSK-VEOLIA 91-72
9. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Egis Körmend 82-69
9. Kaposvári KK—Alba Fehérvár 97-100
9. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—DEAC 90-92
9. Szolnoki Olajbányász—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 110-62
9. Sopron KC—Atomerőmű SE 76-82
Forduló Párosítás Időpont
10. DEAC—Kaposvári KK 90-49
10. Alba Fehérvár—Pécsi VSK-VEOLIA 91-90
10. Egis Körmend—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 93-99
10. OSE Lions—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 92-74
10. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Zalakerámia ZTE KK 110-117
10. Atomerőmű SE—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 71-66
10. Sopron KC—Szolnoki Olajbányász 72-79

 

Forduló Párosítás Időpont
11. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 96-82
11. Kaposvári KK—Atomerőmű SE 79-75
11. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Szolnoki Olajbányász 78-84
11. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Alba Fehérvár 95-84
11. Egis Körmend—OSE Lions 79-74
11. Pécsi VSK-VEOLIA—DEAC 91-102
11. Zalakerámia ZTE KK—Sopron KC 79-93

 

Forduló Párosítás Időpont
12. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Zalakerámia ZTE KK 97-83
12. DEAC—Alba Fehérvár 64-76
12. OSE Lions—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 97-104
12. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Egis Körmend 64-93
12. Atomerőmű SE—Pécsi VSK-VEOLIA 93-75
12. Sopron KC—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 82-81
12. Szolnoki Olajbányász—Kaposvári KK 100-69

 

Forduló Párosítás Időpont
13. Pécsi VSK-VEOLIA—Szolnoki Olajbányász 68-86
13. Alba Fehérvár—Atomerőmű SE 81-64
13. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—DEAC 77-71
13. OSE Lions—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 115-72
13. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 95-99
13. Kaposvári KK—Zalakerámia ZTE KK 69-76
13. Egis Körmend—Sopron KC 89-83

 

Forduló Párosítás Időpont
14. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Falco-Vulcano Energia KC Sz. 81-108
14. Atomerőmű SE—DEAC 89-73
14. Sopron KC—OSE Lions 85-83
14. Szolnoki Olajbányász—Alba Fehérvár 85-83
14. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Egis Körmend 88-81
14. Zalakerámia ZTE KK—Pécsi VSK-VEOLIA 83-72
14. Kaposvári KK—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 79-63

 

Forduló Párosítás Időpont
15. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Sopron KC 56-103
15. OSE Lions—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 98-95
15. Alba Fehérvár—Zalakerámia ZTE KK 101-93
15. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Pécsi VSK-VEOLIA 79-73
15. Egis Körmend—Kaposvári KK 93-72
15. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Atomerőmű SE 80-93
15. DEAC—Szolnoki Olajbányász 82-71

 

Forduló Párosítás Időpont
16. Sopron KC—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 101-98
16. Szolnoki Olajbányász—Atomerőmű SE 89-80
16. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 125-69
16. Zalakerámia ZTE KK—DEAC 90-93
16. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Alba Fehérvár 73-85
16. Pécsi VSK-VEOLIA—Egis Körmend 86-81
16. Kaposvári KK-OSE Lions 65-79

 

Forduló Párosítás Időpont
17. Pécsi VSK-VEOLIA-OSE Lions 89-85
17. Sopron KC—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 70-80
17. Atomerőmű SE—Zalakerámia ZTE KK 83-75
17. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Kaposvári KK 67-101
17. Egis Körmend—Alba Fehérvár 75-70
17. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Szolnoki Olajbányász 75-80
17. DEAC—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 67-59

 

Forduló Párosítás Időpont
18. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 71-83
18. Pécsi VSK-VEOLIA—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 108-83
18. Alba Fehérvár—OSE Lions 97-72
18. Zalakerámia ZTE KK—Szolnoki Olajbányász 89-86
18. Kaposvári KK—Sopron KC 82-80
18. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Atomerőmű SE 75-72
18. Egis Körmend—DEAC 112-109

 

Forduló Párosítás Időpont
19. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Zalakerámia ZTE KK 82-70
19. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Kaposvári KK 96-75
19. Szolnoki Olajbányász—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 73-76
19. Sopron KC—Pécsi VSK-VEOLIA 83-76
19. Atomerőmű SE—Egis Körmend 77-74
19. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Alba Fehérvár 54-72
19. OSE Lions—DEAC 81-101

 

Forduló Párosítás Időpont
23. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Atomerőmű SE 101-92
20. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Zalakerámia ZTE KK 89-65
20. Alba Fehérvár—Sopron KC 95-71
20. Kaposvári KK—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 76-74
20. Pécsi VSK-VEOLIA—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 81-76
20. Egis Körmend—Szolnoki Olajbányász 76-70
20. OSE Lions—Atomerőmű SE 87-84
20. DEAC—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 106-70

 

Forduló Párosítás Időpont
21. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 88-68
21. Kaposvári KK—Pécsi VSK-VEOLIA 76-64
21. Zalakerámia ZTE KK—Egis Körmend 92-69
21. Szolnoki Olajbányász—OSE Lions 85-69
21. Sopron KC—DEAC 71-83
21. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Atomerőmű SE 90-93
21. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Alba Fehérvár 94-69

 

Forduló Párosítás Időpont
22. Pécsi VSK-VEOLIA—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 67-92
22. Alba Fehérvár—Kaposvári KK 82-88
22. Egis Körmend—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 77-57
22. OSE Lions—Zalakerámia ZTE KK 86-81
22. DEAC—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 93-84
22. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Szolnoki Olajbányász 78-86
22. Atomerőmű SE—Sopron KC 88-90

 

Forduló Párosítás Időpont
23. Pécsi VSK-VEOLIA—Alba Fehérvár 82-89
23. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—OSE Lions 82-86
23. Kaposvári KK—DEAC 93-72
23. Zalakerámia ZTE KK—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 98-99
23. Szolnoki Olajbányász—Sopron KC 91-83
23. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Egis Körmend 95-79

 

Forduló Párosítás Időpont
24. Alba Fehérvár—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 90-88
24. OSE Lions—Egis Körmend 87-92
24. DEAC—Pécsi VSK-VEOLIA 96-80
24. Atomerőmű SE—Kaposvári KK 79-73
24. Sopron KC—Zalakerámia ZTE KK 102-85
24. Szolnoki Olajbányász—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 74-91
24. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 74-90

 

Forduló Párosítás Időpont
25. Alba Fehérvár—DEAC 95-102
25. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—OSE Lions 91-71
25. Egis Körmend—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 68-72
25. Pécsi VSK-VEOLIA—Atomerőmű SE 85-78
25. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Sopron KC 74-92
25. Kaposvári KK—Szolnoki Olajbányász 61-82
25. Zalakerámia ZTE KK—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 87-95

 

Forduló Párosítás Időpont
26. DEAC—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 98-89
26. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—OSE Lions 68-86
26. Atomerőmű SE—Alba Fehérvár 90-77
26. Sopron KC—Egis Körmend 89-87
26. Szolnoki Olajbányász—Pécsi VSK-VEOLIA 87-66
26. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 122-116
26. Zalakerámia ZTE KK—Kaposvári KK 69-103


A 2019/2020-as bajnokság eredményei. Klikk!

A 2018/2019-es bajnokság eredményei. Klikk!

Legfrissebb

Hírek

Facebook

Hirdetés