Connect with us
Hirdetés

Bajnokság 2020/21 férfi A-csoport

A férfi bajnokság alapszakaszának menetrendje:

Forduló Párosítás Időpont
1. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Kaposvári KK 97-90
1. Alba Fehérvár—Szolnoki Olajbányász Elhalasztva.
1. OSE Lions—Sopron KC (M4 Sport) 78-70
1. Egis Körmend—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK Elhalasztva.
1. Pécsi VSK-VEOLIA—Zalakerámia ZTE KK 2020. november 3. 18:00
1. DEAC—Atomerőmű SE (M4 Sport) 97-83
1. Falco-Vulcano Energia KC Sz.—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 2020. december 9. 18:30

 

Forduló Párosítás Időpont
2. Zalakerámia ZTE KK—Alba Fehérvár Elhalasztva.
2. Pécsi VSK-VEOLIA—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2020. november 18. 18:00
2. Atomerőmű SE—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Elhalasztva.
2. Szolnoki Olajbányász—DEAC 88-76
2. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—OSE Lions 2020. október 27. 18:00
2. Kaposvári KK—Egis Körmend Elhalasztva.
2. Sopron KC—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 92-83

 

Forduló Párosítás Időpont
3. Alba Fehérvár—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Elhalasztva.
3. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Sopron KC Elhalasztva.
3. Atomerőmű SE—Szolnoki Olajbányász 66-63
3. DEAC—Zalakerámia ZTE KK Elhalasztva.
3. OSE Lions—Kaposvári KK Elhalasztva.
3. Egis Körmend—Pécsi VSK-VEOLIA Elhalasztva.
3. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 67-89

 

Forduló Párosítás Időpont
4. Szolnoki Olajbányász—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Elhalasztva.
4. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Sopron KC 102-81
4. Zalakerámia ZTE KK—Atomerőmű SE Elhalasztva.
4. Kaposvári KK—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 79-64
4. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—DEAC Elhalasztva.
4. Pécsi VSK-VEOLIA—OSE Lions Elhalasztva.
4. Alba Fehérvár—Egis Körmend Elhalasztva.

 

Forduló Párosítás Időpont
5. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 95-93
5. Szolnoki Olajbányász—Zalakerámia ZTE KK Elhalasztva.
5. Sopron KC—Kaposvári KK Elhalasztva.
5. Atomerőmű SE—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 87-77
5. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Pécsi VSK-VEOLIA Elhalasztva.
5. DEAC—Egis Körmend Elhalasztva.
5. OSE Lions—Alba Fehérvár Elhalasztva.

 

Forduló Párosítás Időpont
6. Zalakerámia ZTE KK—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Elhalasztva.
6. Kaposvári KK—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2020. október 21. 18:00
6. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Szolnoki Olajbányász Elhalasztva.
6. Pécsi VSK-VEOLIA—Sopron KC Elhalasztva.
6. Alba Fehérvár—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület Elhalasztva.
6. Egis Körmend—Atomerőmű SE Elhalasztva.
6. DEAC—OSE Lions Elhalasztva.

 

Forduló Párosítás Időpont
7. Zalakerámia ZTE KK—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Elhalasztva.
7. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Kaposvári KK Elhalasztva.
7. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Pécsi VSK-VEOLIA Elhalasztva.
7. Szolnoki Olajbányász—Egis Körmend Elhalasztva.
7. Sopron KC—Alba Fehérvár Elhalasztva.
7. Atomerőmű SE—OSE Lions 2020. október 24. 18:00
7. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—DEAC Egyeztetés alatt.

 

Forduló Párosítás Időpont
8. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2020. október 28. 18:00
8. Pécsi VSK-VEOLIA—Kaposvári KK 2020. október 28. 18:00
8. Alba Fehérvár—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2020. október 28. 18:00
8. OSE Lions—Szolnoki Olajbányász 2020. október 28. 18:00
8. Atomerőmű SE—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 2020. október 28. 18:00
8. Egis Körmend—Zalakerámia ZTE KK Elhalasztva.
8. DEAC—Sopron KC 2020. október 28. 18:30

 

Forduló Párosítás Időpont
9. Zalakerámia ZTE KK—OSE Lions 2020. október 31. 16:45
9. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Pécsi VSK-VEOLIA 2020. október 31. 18:00
9. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Egis Körmend 2020. október 31. 18:00
9. Kaposvári KK—Alba Fehérvár 2020. október 31. 18:00
9. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—DEAC 2020. október 31. 18:00
9. Szolnoki Olajbányász—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 2020. október 31. 18:00
9. Sopron KC—Atomerőmű SE 2020. október 31. 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
10. DEAC—Kaposvári KK 2020. november 6. 18:30
10. Alba Fehérvár—Pécsi VSK-VEOLIA 2020. november 7. 17:00
10. Egis Körmend—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2020. november 7. 18:00
10. OSE Lions—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2020. november 7. 18:00
10. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Zalakerámia ZTE KK 2020. november 7. 18:00
10. Atomerőmű SE—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2020. november 7. 18:00
10. Sopron KC—Szolnoki Olajbányász 2020. november 7. 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
11. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 2020. november 11. 18:00
11. Kaposvári KK—Atomerőmű SE 2020. november 12. 18:00
11. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Szolnoki Olajbányász 2020. november 13. 18:00
11. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Alba Fehérvár 2020. november 14. 18:00
11. Egis Körmend—OSE Lions 2020. november 14. 18:00
11. Pécsi VSK-VEOLIA—DEAC 2020. november 14. 18:00
11. Zalakerámia ZTE KK—Sopron KC 2020. november 14. 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
12. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Zalakerámia ZTE KK 2020. december 3. 18:00
12. DEAC—Alba Fehérvár 2020. december 4. 18:30
12. OSE Lions—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2020. december 5. 18:00
12. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Egis Körmend 2020. december 5. 18:00
12. Atomerőmű SE—Pécsi VSK-VEOLIA 2020. december 5. 18:00
12. Sopron KC—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2020. december 5. 18:00
12. Szolnoki Olajbányász—Kaposvári KK 2020. december 5. 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
13. Pécsi VSK-VEOLIA—Szolnoki Olajbányász 2020. december 11. 18:00
13. Alba Fehérvár—Atomerőmű SE 2020. december 12. 17:00
13. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—DEAC 2020. december 12. 18:00
13. OSE Lions—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 2020. december 12. 18:00
13. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2020. december 12. 18:00
13. Kaposvári KK—Zalakerámia ZTE KK 2020. december 12. 18:00
13. Egis Körmend—Sopron KC 2020. december 12. 18:30

 

Forduló Párosítás Időpont
14. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Falco-Vulcano Energia KC Sz. 2020. december 19. 18:00
14. Atomerőmű SE—DEAC 2020. december 19. 18:00
14. Sopron KC—OSE Lions 2020. december 19. 18:00
14. Szolnoki Olajbányász—Alba Fehérvár 2020. december 19. 18:00
14. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Egis Körmend 2020. december 19. 18:00
14. Zalakerámia ZTE KK—Pécsi VSK-VEOLIA 2020. december 19. 18:00
14. Kaposvári KK—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2020. október 24. 18:30

 

Forduló Párosítás Időpont
15. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Sopron KC 2020. december 23. 18:00
15. OSE Lions—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2020. december 23. 18:00
15. Alba Fehérvár—Zalakerámia ZTE KK 2020. december 23. 18:00
15. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Pécsi VSK-VEOLIA 2020. december 23. 18:00
15. Egis Körmend—Kaposvári KK 93-72
15. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Atomerőmű SE 2020. december 23. 18:30
15. DEAC—Szolnoki Olajbányász 2020. december 23. 18:30

 

Forduló Párosítás Időpont
16. Sopron KC—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2020. december 27. 18:00
16. Szolnoki Olajbányász—Atomerőmű SE 2020. december 27. 18:00
16. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 2020. december 27. 18:00
16. Zalakerámia ZTE KK—DEAC 2020. december 27. 18:00
16. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Alba Fehérvár 2020. december 27. 18:00
16. Pécsi VSK-VEOLIA—Egis Körmend 2020. december 27. 18:00
16. Sopron KC—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2020. december 30. 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
17. OSE Lions—Pécsi VSK-VEOLIA 2020. november 21. 18:00
17. Sopron KC—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2020. december 30. 18:00
17. Atomerőmű SE—Zalakerámia ZTE KK 2020. december 30. 18:00
17. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Kaposvári KK 2020. december 30. 18:00
17. Egis Körmend—Alba Fehérvár 2020. december 30. 18:30
17. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Szolnoki Olajbányász 2020. december 30. 18:30
17. DEAC—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 67-59

 

Forduló Párosítás Időpont
18. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2021. január 8. 18:00
18. Pécsi VSK-VEOLIA—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 2021. január 8. 18:00
18. Alba Fehérvár—OSE Lions 2021. január 9. 17:00
18. Zalakerámia ZTE KK—Szolnoki Olajbányász 2021. január 9. 18:00
18. Kaposvári KK—Sopron KC 2021. január 9. 18:00
18. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Atomerőmű SE 2021. január 9. 18:00
18. Egis Körmend—DEAC 2021. január 9. 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
19. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Zalakerámia ZTE KK 2021. január 13. 18:30
19. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Kaposvári KK 2021. január 15. 18:00
19. Szolnoki Olajbányász—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2021. január 15. 18:00
19. Sopron KC—Pécsi VSK-VEOLIA 2021. január 16. 18:00
19. Atomerőmű SE—Egis Körmend 2021. január 16. 18:00
19. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Alba Fehérvár 2021. január 16. 18:00
19. OSE Lions—DEAC 2021. január 16. 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
23. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Atomerőmű SE 2021. január 20. 18:00
20. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Zalakerámia ZTE KK 2021. január 22. 18:00
20. Alba Fehérvár—Sopron KC 2021. január 23. 17:00
20. Kaposvári KK—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2021. január 23. 18:00
20. Pécsi VSK-VEOLIA—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2021. január 23. 18:00
20. Egis Körmend—Szolnoki Olajbányász 2021. január 23. 18:00
20. OSE Lions—Atomerőmű SE 2021. január 23. 18:00
20. DEAC—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 2021. január 23. 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
21. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2021. január 30. 18:00
21. Kaposvári KK—Pécsi VSK-VEOLIA 2021. január 30. 18:00
21. Zalakerámia ZTE KK—Egis Körmend 2021. január 30. 18:00
21. Szolnoki Olajbányász—OSE Lions 2021. január 30. 18:00
21. Sopron KC—DEAC 2021. január 30. 18:00
21. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Atomerőmű SE 2021. január 30. 18:00
21. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Alba Fehérvár 2021. január 31. 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
22. Pécsi VSK-VEOLIA—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2021. február 5. 18:00
22. Alba Fehérvár—Kaposvári KK 2021. február 6. 17:00
22. Egis Körmend—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2021. február 6. 18:00
22. OSE Lions—Zalakerámia ZTE KK 2021. február 6. 18:00
22. DEAC—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2021. február 6. 18:00
22. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Szolnoki Olajbányász 2021. február 6. 18:00
22. Atomerőmű SE—Sopron KC 2021. február 6. 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
23. Pécsi VSK-VEOLIA—Alba Fehérvár 2021. február 10. 18:00
23. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—OSE Lions 2021. február 10. 18:00
23. Kaposvári KK—DEAC 2021. február 10. 18:00
23. Zalakerámia ZTE KK—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 2021. február 10. 18:00
23. Szolnoki Olajbányász—Sopron KC 2021. február 10. 18:00
23. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Egis Körmend 2021. február 10. 18:30

 

Forduló Párosítás Időpont
24. Alba Fehérvár—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2021. február 13. 17:00
24. OSE Lions—Egis Körmend 2021. február 13. 18:00
24. DEAC—Pécsi VSK-VEOLIA 2021. február 13. 18:00
24. Atomerőmű SE—Kaposvári KK 2021. február 13. 18:00
24. Sopron KC—Zalakerámia ZTE KK 2021. február 13. 18:00
24. Szolnoki Olajbányász—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2021. február 13. 18:00
24. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2021. február 14. 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
25. Alba Fehérvár—DEAC 2021. február 27. 17:00
25. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—OSE Lions 2021. február 27. 18:00
25. Egis Körmend—Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület 2021. február 27. 18:00
25. Pécsi VSK-VEOLIA—Atomerőmű SE 2021. február 27. 18:00
25. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét—Sopron KC 2021. február 27. 18:00
25. Kaposvári KK—Szolnoki Olajbányász 2021. február 27. 18:00
25. Zalakerámia ZTE KK—Naturtex-SZTE-SZEDEÁK 2021. február 27. 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
26. DEAC—Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2021. március 6. 18:00
26. Jászberényi Kosárlabda Sportegyesület—OSE Lions 2021. március 6. 18:00
26. Atomerőmű SE—Alba Fehérvár 2021. március 6. 18:00
26. Sopron KC—Egis Körmend 2021. március 6. 18:00
26. Szolnoki Olajbányász—Pécsi VSK-VEOLIA 2021. március 6. 18:00
26. Naturtex-SZTE-SZEDEÁK—Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 2021. március 6. 18:00

 

A 2019/2020-as bajnokság eredményei. Klikk!

A 2018/2019-es bajnokság eredményei. Klikk!

Hirdetés
Hirdetés

Legfrissebb

Hirdetés

Hírek

Hirdetés

Facebook