Connect with us

Bajnokság 2019/20 férfi A-csoport

A férfi bajnokság alapszakaszának menetrendje:

 

Forduló Párosítás Eredmény
1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Zalakerámia ZTE KK 74-55
1 Egis Körmend – OSE Lions 84-63
1 Pécsi VSK-Veolia – Naturtex-SZTE-Szedeák 103-73
1 Szolnoki Olajbányász KK – Alba Fehérvár 80-100
1 Atomerőmű SE – KTE-Duna Aszfalt 90-84
1 DEAC – Kaposvári KK 81-79
1 Jászberényi KSE – Sopron KC 66-76

 

Forduló Párosítás Eredmény
2 OSE Lions – DEAC 72-87
2 Naturtex-SZTE-Szedeák – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 90-100
2 Sopron KC – Egis Körmend 80-84
2 KTE-Duna Aszfalt – Pécsi VSK-Veolia 96-94
2 Szolnoki Olajbányász KK – Jászberényi KSE 89-75
2 Alba Fehérvár – Atomerőmű SE 88-83
2 Kaposvári KK – Zalakerámia ZTE KK 76-82

 

Forduló Párosítás Eredmény
3 Egis Körmend – Szolnoki Olajbányász KK 89-60
3 Zalakerámia ZTE KK – OSE Lions 84-91
3 DEAC – Sopron KC 87-71
3 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Kaposvári KK 81-74
3 Pécsi VSK-Veolia – Alba Fehérvár 91-86
3 Atomerőmű SE – Jászberényi KSE 77-62
3 Naturtex-SZTE-Szedeák – KTE-Duna Aszfalt 77-86

 

Forduló Párosítás Eredmény
4 KTE-Duna Aszfalt – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 81-93
4 Atomerőmű SE – Egis Körmend 63-80
4 Szolnoki Olajbányász KK – DEAC 80-62
4 Alba Fehérvár – Naturtex-SZTE-Szedeák 95-83
4 Jászberényi KSE – Pécsi VSK-Veolia 85-88
4 Sopron KC – Zalakerámia ZTE KK 78-85
4 OSE Lions – Kaposvári KK 78-85

 

Forduló Párosítás Eredmény
5 Zalakerámia ZTE KK – Szolnoki Olajbányász KK 80-91
5 DEAC – Atomerőmű SE 75-76
5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – OSE Lions 83-59
5 Pécsi VSK-Veolia – Egis Körmend 94-80
5 Naturtex-SZTE-Szedeák – Jászberényi KSE 79-74
5 KTE-Duna Aszfalt – Alba Fehérvár 89-76
5 Kaposvári KK – Sopron KC 87-59

 

Forduló Párosítás Eredmény
6 Atomerőmű SE – Zalakerámia ZTE KK 94-70
6 Jászberényi KSE – KTE-Duna Aszfalt 78-85
6 Szolnoki Olajbányász KK – Kaposvári KK 75-69
6 Alba Fehérvár – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 82-95
6 Egis Körmend – Naturtex-SZTE-Szedeák 96-84
6 Sopron KC – OSE Lions 61-82
6 Pécsi VSK-Veolia – DEAC 88-76

 

Forduló Párosítás Eredmény
7 KTE-Duna Aszfalt – Egis Körmend 75-74
7 Naturtex-SZTE-Szedeák – DEAC 100-102
7 Alba Fehérvár – Jászberényi KSE 107-72
7 OSE Lions – Szolnoki Olajbányász KK 77-64
7 Zalakerámia ZTE KK – Pécsi VSK-Veolia 86-89
7 Kaposvári KK – Atomerőmű SE 58-85
7 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Sopron KC 80-69

 

Forduló Párosítás Eredmény
8 Zalakerámia ZTE KK – Naturtex-SZTE-Szedeák 106-99
8 Atomerőmű SE – OSE Lions 89-85
8 DEAC – KTE-Duna Aszfalt 73-57
8 Egis Körmend – Alba Fehérvár 94-80
8 Szolnoki Olajbányász KK – Sopron KC 84-70
8 Pécsi VSK-Veolia – Kaposvári KK 82-99
8 Jászberényi KSE – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 60-65

 

Forduló Párosítás Eredmény
9 KTE-Duna Aszfalt – Zalakerámia ZTE KK 80-75
9 Alba Fehérvár – DEAC 99-87
9 Egis Körmend – Jászberényi KSE 87-53
9 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Szolnoki Olajbányász KK 81-63
9 OSE Lions – Pécsi VSK-Veolia 91-69
9 Sopron KC – Atomerőmű SE 80-82
9 Kaposvári KK – Naturtex-SZTE-Szedeák 82-69

 

Forduló Párosítás Eredmény
10 Naturtex-SZTE-Szedeák – OSE Lions 91-84
10 Pécsi VSK-Veolia – Sopron KC 73-91
10 DEAC – Jászberényi KSE 83-66
10 Zalakerámia ZTE KK – Alba Fehérvár 88-86
10 Atomerőmű SE – Szolnoki Olajbányász KK 75-84
10 Egis Körmend – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 83-70
10 Kaposvári KK – KTE-Duna Aszfalt 87-62

 

Forduló Párosítás Eredmény
11 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Atomerőmű SE 92-76
11 Jászberényi KSE – Zalakerámia ZTE KK 65-83
11 OSE Lions – KTE-Duna Aszfalt 67-66
11 Szolnoki Olajbányász KK – Pécsi VSK-Veolia 100-75
11 Alba Fehérvár – Kaposvári KK 99-88
11 Egis Körmend – DEAC 96-90
11 Sopron KC – Naturtex-SZTE-Szedeák 94-70

 

Forduló Párosítás Eredmény
12 KTE-Duna Aszfalt – Sopron KC 90-80
12 Pécsi VSK-Veolia – Atomerőmű SE 78-103
12 Naturtex-SZTE-Szedeák – Szolnoki Olajbányász KK 69-90
12 DEAC – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 73-88
12 OSE Lions – Alba Fehérvár 99-102
12 Zalakerámia ZTE KK – Egis Körmend 82-76
12 Kaposvári KK – Jászberényi KSE 68-69

 

Forduló Párosítás Eredmény
13 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Pécsi VSK-Veolia 101-69
13 DEAC – Zalakerámia ZTE KK 98-92
13 Szolnoki Olajbányász KK – KTE-Duna Aszfalt 94-69
13 Atomerőmű SE – Naturtex-SZTE-Szedeák 86-79
13 Egis Körmend – Kaposvári KK 91-71
13 Jászberényi KSE – OSE Lions 67-93
13 Sopron KC – Alba Fehérvár 88-82

 

Forduló Párosítás Eredmény
14 KTE-Duna Aszfalt – Atomerőmű SE 99-105
14 Kaposvári KK – DEAC 92-94
14 Zalakerámia ZTE KK – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 89-98
14 Naturtex-SZTE-Szedeák – Pécsi VSK-Veolia 72-84
14 OSE Lions – Egis Körmend 71-72
14 Sopron KC – Jászberényi KSE 91-66
14 Alba Fehérvár – Szolnoki Olajbányász KK 90-89

 

Forduló Párosítás Eredmény
15 DEAC – OSE Lions 71-87
15 Egis Körmend – Sopron KC 76-71
15 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Naturtex-SZTE-Szedeák 99-66
15 Pécsi VSK-Veolia – KTE-Duna Aszfalt 84-62
15 Zalakerámia ZTE KK – Kaposvári KK 102-113
15 Atomerőmű SE – Alba Fehérvár 109-80
15 Jászberényi KSE – Szolnoki Olajbányász KK 54-75

 

Forduló Párosítás Eredmény
16 KTE-Duna Aszfalt – Naturtex-SZTE-Szedeák 78-81
16 Alba Fehérvár – Pécsi VSK-Veolia 88-86
16 Jászberényi KSE – Atomerőmű SE 83-95
16 Kaposvári KK – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 78-98
16 OSE Lions – Zalakerámia ZTE KK 104-115
16 Sopron KC – DEAC 98-85
16 Szolnoki Olajbányász KK – Egis Körmend 84-87

 

Forduló Párosítás Eredmény
17 Pécsi VSK-Veolia – Jászberényi KSE 89-59
17 Naturtex-SZTE-Szedeák – Alba Fehérvár 80-88
17 Egis Körmend – Atomerőmű SE 93-84
17 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – KTE-Duna Aszfalt 75-63
17 DEAC – Szolnoki Olajbányász KK 81-68
17 Kaposvári KK – OSE Lions 91-83
17 Zalakerámia ZTE KK – Sopron KC 82-78

 

Forduló Párosítás Eredmény
18 Szolnoki Olajbányász KK – Zalakerámia ZTE KK 73-78
18 Egis Körmend – Pécsi VSK-Veolia 79-80
18 Sopron KC – Kaposvári KK 101-96
18 Alba Fehérvár – KTE-Duna Aszfalt 80-90
18 Atomerőmű SE – DEAC 74-75
18 Jászberényi KSE – Naturtex-SZTE-Szedeák 81-75
18 OSE Lions – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 87-84

 

Forduló Párosítás Eredmény
19 KTE-Duna Aszfalt – Jászberényi KSE 75-65
19 Naturtex-SZTE-Szedeák – Egis Körmend 79-83
19 Kaposvári KK – Szolnoki Olajbányász KK 80-89
19 OSE Lions – Sopron KC 91-75
19 Zalakerámia ZTE KK – Atomerőmű SE 111-85
19 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Alba Fehérvár 89-63
19 DEAC – Pécsi VSK-Veolia 2020. február 11. 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
20 Pécsi VSK-Veolia – Zalakerámia ZTE KK 2020. március 4. 18:00
20 Jászberényi KSE – Alba Fehérvár 2020. március 7. 18:00
20 Sopron KC – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2020. március 7. 18:00
20 Szolnoki Olajbányász KK – OSE Lions 2020. március 7. 18:00
20 Atomerőmű SE – Kaposvári KK 2020. március 7. 18:00
20 Egis Körmend – KTE-Duna Aszfalt 2020. március 7. 18:00
20 DEAC – Naturtex-SZTE-Szedeák 2020. március 7. 19:00

 

Forduló Párosítás Időpont
21 Alba Fehérvár – Egis Körmend 2020. március 11. 18:00
21 Kaposvári KK – Pécsi VSK-Veolia 2020. március 11. 18:00
21 KTE-Duna Aszfalt – DEAC 2020. március 11. 18:00
21 Naturtex-SZTE-Szedeák – Zalakerámia ZTE KK 2020. március 11. 18:00
21 OSE Lions – Atomerőmű SE 2020. március 11. 18:00
21 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Jászberényi KSE 2020. március 11. 18:30
21 Sopron KC – Szolnoki Olajbányász KK 2020. március 11. 19:00

 

Forduló Párosítás Időpont
22 Naturtex-SZTE-Szedeák – Kaposvári KK 2020. február 29. 18:00
22 Atomerőmű SE – Sopron KC 2020. március 14. 18:00
22 DEAC – Alba Fehérvár 2020. március 14. 18:00
22 Jászberényi KSE – Egis Körmend 2020. március 14. 18:00
22 Pécsi VSK-Veolia – OSE Lions 2020. március 14. 18:00
22 Szolnoki Olajbányász KK – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2020. március 14. 18:00
22 Zalakerámia ZTE KK – KTE-Duna Aszfalt 2020. március 14. 18:00

 

A 2018/2019-es bajnokság eredményei. Klikk!

Legfrissebb

Hírek

Facebook