Connect with us
Hirdetés

Bajnokság 2019/20 férfi A-csoport

A férfi bajnokság alapszakaszának menetrendje:

 

Forduló Párosítás Eredmény
1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Zalakerámia ZTE KK 74-55
1 Egis Körmend – OSE Lions 84-63
1 Pécsi VSK-Veolia – Naturtex-SZTE-Szedeák 103-73
1 Szolnoki Olajbányász KK – Alba Fehérvár 80-100
1 Atomerőmű SE – KTE-Duna Aszfalt 90-84
1 DEAC – Kaposvári KK 81-79
1 Jászberényi KSE – Sopron KC 66-76

 

Forduló Párosítás Időpont/Eredmény
2 OSE Lions – DEAC 72-87
2 Naturtex-SZTE-Szedeák – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 90-100
2 Sopron KC – Egis Körmend 80-84
2 KTE-Duna Aszfalt – Pécsi VSK-Veolia december 18., szerda 18:00
2 Szolnoki Olajbányász KK – Jászberényi KSE 89-75
2 Alba Fehérvár – Atomerőmű SE 88-83
2 Kaposvári KK – Zalakerámia ZTE KK 76-82

 

Forduló Párosítás Eredmények
3 Egis Körmend – Szolnoki Olajbányász KK 89-60
3 Zalakerámia ZTE KK – OSE Lions 84-91
3 DEAC – Sopron KC 87-71
3 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Kaposvári KK 81-74
3 Pécsi VSK-Veolia – Alba Fehérvár 91-86
3 Atomerőmű SE – Jászberényi KSE 77-62
3 Naturtex-SZTE-Szedeák – KTE-Duna Aszfalt 77-86

 

Forduló Párosítás Időpont
4 KTE-Duna Aszfalt – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely december 1., vasárnap, 18:00
4 Atomerőmű SE – Egis Körmend 63-80
4 Szolnoki Olajbányász KK – DEAC 80-62
4 Alba Fehérvár – Naturtex-SZTE-Szedeák 95-83
4 Jászberényi KSE – Pécsi VSK-Veolia október 19., szombat, 18:00
4 Sopron KC – Zalakerámia ZTE KK október 19., szombat, 18:00
4 OSE Lions – Kaposvári KK  október 19., szombat, 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
5 Zalakerámia ZTE KK – Szolnoki Olajbányász KK október 24., csütörtök 18:00
5 DEAC – Atomerőmű SE október 25., péntek 18:00
5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – OSE Lions október 26., szombat, 18:00
5 Pécsi VSK-Veolia – Egis Körmend október 26., szombat, 18:00
5 Naturtex-SZTE-Szedeák – Jászberényi KSE október 26., szombat, 18:00
5 KTE-Duna Aszfalt – Alba Fehérvár október 26., szombat, 18:00
5 Kaposvári KK – Sopron KC október 26., szombat, 18:00

 

Forduló Párosítás Időpont
6 Atomerőmű SE – Zalakerámia ZTE KK november 1., péntek 18:45
6 Jászberényi KSE – KTE-Duna Aszfalt november 2., szombat 18:00
6 Szolnoki Olajbányász KK – Kaposvári KK november 2., szombat, 18:00
6 Alba Fehérvár – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely november 2., szombat, 18:00
6 Egis Körmend – Naturtex-SZTE-Szedeák november 2., szombat, 18:00
6 Sopron KC – OSE Lions november 2., szombat, 18:00
6 Pécsi VSK-Veolia – DEAC november 2., szombat, 18:30

 

A 2018/2019-es bajnokság eredményei. Klikk!

Hirdetés
Hirdetés

Legfrissebb

Hirdetés

Hírek

Hirdetés

Facebook