Az alapszakasz 5. fordulójában, az ASE a ZTE-t fogadja. Eddig csapat számára sem alakult eddig ideálisan a szezon, hiszen mindkettő 1-3-as mérleggel áll.
Alekszandar Joncsevszki, Atomerőmű SE: Egyik csapat valódi erejét sem mutatja a mérlege szerintem, a Zalaegerszeg egy kemény ellenfél lesz szombaton. Szoros meccseket vesztettek el, aki 3-1-es mutatóval is állhatnának. Felkészültünk ellenfelünkből, de ha nyerni akarunk, akkor a legfontosabb, hogy önmagunkra koncentráljunk és fejlődjünk. Körmenden rengeteg eladott labdánk volt amiből sorra kaptuk a kosarakat, illetve a gyorsindításokkal sem tudtunk mit kezdeni, ez nem fér bele ezen a szinten. Tehát magunkra koncentrálnunk, jobban kell olvasnunk az ellenfél védelmét és jobban kell védekeznünk. Bízom benne, hogy sikerül nyernünk hazai pályán.
Sebastjan Krasovec, Zalakerámia ZTE KK: Három szoros meccset vesztettünk el négy forduló alatt, nyilvánvaló, hogy túl sok hibát követünk el, ami miatt ezeket az összecsapásokat nem tudtuk behúzni. Limitálnunk kell a hibáink számát, fejlődnünk kell folyamatosan, annak érdekében, hogy ez a javunkra forduljon. 40 perces koncentrációra lesz szükség szombaton, mert egy minőségi csapat a Paks, remek játékosokkal. Még mindig a szezon elején járunk, a csapatok még próbálnak összecsiszolódni, de azt biztos, hogy egy nagyon nehéz párharc vár ránk idegenben, limitálnunk kell a pontszerzőiket és fel kell vennünk a versenyt felük fizikalitásban.



Csúnya ZTE verés lesz ebből… Legalább 2 embert kellene cserélni az edzőn kívűl, de mivel nincs pénz így inkább megvárják, amíg elmegy a szezon.
Ez a mérkőzés nagy valószínűséggel edzőbuktató összecsapás lesz, akárki győz is 🙂
Ezután a meccs után pont az utolsó helyen találjuk magunkat az NKA-val holtversenyben. Szerintem nagy verést kapunk holnap.
Kedves Krasovez! Hol a változás? Miért vagy még mindig itt? Baszki ez felháborító! Amatőr klub!
Hát basszus pont ezt akartam írni.Hol van valamilyen vàltozàs?
Várnak még 2 vereséget és a Kaposvár elleni után lesz uj edző! Csak azt nem értem miért kell ezt megvárni!?