Antonisz Konsztantinidesz: nem akarok kifogásokat keresni

Edzői nyilatkozatok a döntő negyedik mérkőzése után.

:

:

Egis Körmend – Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely 62-77 (22-21, 15-19, 7-22, 18-15)

Antonisz Konsztantinidesz, Egis Körmend: Szeretném leszögezni, hogy a döntő első olya mérkőzése volt, ahol sajnos nem érdemeltünk győzelmet. Szerintem fair meccs volt, nem akarok kifogásokat keresni, egyedül a szurkolóktól kérnék elnézést, hogy nem tudtuk, teljesíteni sokak álmát. Még egyszer köszönjük a szurkolóknak az egész évet, vasárnap mindent megteszünk, hogy jól szerepeljünk.

Milos Konakov, Falco: Gratulálok a csapatnak, óriási mentális erőt mutattunk ma, hiszen kőkemény fizikális meccs volt ez is, de negyen percet nem lehet bírni ezen a tempón. A második félidőben kezdtünk el úgy védekezni, ahogy kellett volna, ez hozta meg a sikert. Boris is elmondta, hogy ma nincs ok ünneplésre, a lényeg, hogy a következő találkozón mi nyerjünk.

Aranyalba

Kedves BB1, egy mondat kimaradt a ciprusi nyilatkozatából , gondolom “véletlenül” :
Barátsággal kérdezem a szövetséget, miért kell egy olyan bírót az eddig gyönyörű döntőre küldeni, mint Papp Péter?

Bazinga

Mert ezt a NSO-nak nyilatkozta, nem ezeknek a szerencsétleneknek.

Meszo

Tegnapi meccset abszolút megérdemelten nyerte meg a Falco, bíróktól függetlenül. Viszont, én erre a csapatra nagyon büszke vagyok. 5 meccsre tudtuk kényszeríteni őket, miközben sokan már a párharc elején leírtak minket mondván, az Alba-Falco volt a döntő. Örülök, hogy az 5 meccsel bebizonyítottuk, hogy nem. Ez a döntő!
MTE

Praenoricum

Ez volt a döntőben az első olyan meccs, amikor az történt a pályán, amit a Falco akart. A meccs nagyrészében olyan védekezést sikerült pályara vinni, mint amit ősszel a BL-ben láttunk. Ez volt a döntő faktor.

Kendeffy Botond

Holnap már nincs hova bújni, mindkét csapat oda fogja tenni magát. Nyilvánvalóan a Falco mellett van a lelki előny, de az 5.meccs az 5.meccs. Ha van sérült bármelyik csapatban az akár döntő lehet. Nálunk Stokes-on látszik nagyon, hogy nem teljes értékű harcos. A másik csapatban is lehet sérült. Győzzön a jobb és nem a szürkéken döljőn el.

JR.Benitez

Takács remekül kezd, majd padon felejtik. Vége előtt már 2 perccel minimum látszik eldőlt, de Gordon 38 perc, White 36 ellenére nem viszi le őket. Érthetetlen. Nálunk jól látszik fejek rendbe lettek rakva, kérdés ez vasárnap is látszik e. Itt már nincs esélyes, aki jobban bírja idegekkel az nyer

mte7

+1.
Apró dolgokon fog múlni..

Lightbringer

De van esélyes.

Nusy

Papp Péter játékvezető úr merre éldegél?Tudja valaki?Rengetegen üdvözlik,át kéne adni!😄