Ante Nazor: ez az akarat harca volt

Sebastjan Krasovec nem tehet szemrehányást a játékosainak.

:

:

Mint ismert, a Zalaegerszeg hazai pályán kétszeres hosszabbítás után 93-91-re gyűrte le az Oroszlány együttesét. Így értékeltek a vezetőedzők a lefújás után:

Ante Nazor, a Zalakerámia ZTE KK vezetőedzője: Végre el tudtuk kezdeni a szezont. Gratulálok a játékosaimnak a győzelemhez. Ez az akarat harca volt, sokkal inkább, mint a készségeké. A legdrámaibb pillanatokban tudtunk egységesek maradni és megnyerni ezt a nagyon nehéz mérkőzést. Nem játszottunk jól, de a célunk, hogy egyre jobbak legyünk.

Sebastjan Krasovec, az OSE Lions vezetőedzője: A végén elveszítettük a koncentrációnkat és elvesztettük a mérkőzést. Nem tehetek szemrehányást a játékosoknak. Hátrányba voltunk, visszajöttünk, nagyon közel jártunk. Jól védekeztünk a rendes játékidőben, de a második félidőben a rotációnál hibáztunk. A második hosszabbításban nem tudtunk rendesen figyelni és az eladott labdáink megpecsételték a sorsunkat.

Fotó: Bálizs Zsuzsa