:
:
A spanyol szakember Matthias Zollnertől vette át idény közben a csapatot, a bajnokságban azóta veretlen a csapat, egyetlen vereségét a kupában a Falco ellen veszítette el a csapat.
A Stabilitás és folytonosság nagyon fontos, hogy a jövőben is eredményesen tudjunk szerepelni. A vezetőedző kulcsfontosságú láncszem ebben, ezért nagyon örülök, hogy Jandroval sikerült megállapodnunk. Remek munkát végzett az elmúlt időszakban, amit az eredményeink igazolnak. Reményeink szerint nem ez a végállomás- mondta Simon Balázs ügyvezető.
Részletek: itt


Az elődöntő után azért azt újra tárgyalják még??
Egy picit nekem is korainak tűnik…..?
De ez legyen az Alba problémája..
Forever MTE ?
Miután 3-0-ra szétbasszák a Körmendet. Nehezen.
Szolnokon mikor közlik hogy Potocnik távozik?
Majd a jövő szezon közepe táján, olyan Zollneresen..
Eltelt jó néhány nap a kiesés óta,de minden megy tovább ugyanúgy ezek szerint?
Most jelentették be!?
Azóta biztos olvasták a kommentemet és bekaksiztak 😀