Connect with us
Hirdetés

Kosárlabda

A ZTE kiesése után személyi változásokat sürget a polgármester

Facebookon üzent Balaicz Zoltán.



:

:

Ahogy arról beszámoltunk, szegedi vereségével – illetve az Oroszlány Kecskemét elleni győzelmével – 47 élvonalban eltöltött szezont követően kiesett a Zalakerámia ZTE KK. A csapat 14 év után végzett ismét utolsó helyen, akkor azonban feljutó hiányában megőrizte A-csoportos tagságát a Zalaegerszeg.

A ZTE kiesését követően Balaicz Zoltán, Zalaegerszeg polgármestere közösségi oldalán reagált a történtekre. Bejegyzésében úgy fogalmazott: „Ez a teljesítmény elfogadhatatlan. A cél nem lehet más, mint az azonnali visszajutás, személyi változásokkal, a zalaegerszegi kosárlabda teljes megújításával és új alapokra helyezésével.”

Képek: Bálizs Zsuzsa

9 hozzászólás

9
Szólj hozzá!

Kérlek regisztrálj / jelentkezz be a hozzászóláshoz
8 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
turulDeruloBódog AntalCsippaAnswer Recent comment authors
Derulo
Olvasó

Miért kellett hagyni, hogy telepénzeljék a sleppjüket mr. bencze és török? Már rég lapátra kellett volna tenni ezeket, ehelyett ők tették tönkre az egerszegi kosárlabdát . Szánalmas , felháborító !!

Bódog Antal
Olvasó

Ezt sem sikerült véghez vinni és miért nem???
Ezért ki felelős ???

“ A ZTE KK ügyvezető igazgatói feladatainak ellátása mellett Török Róbert vezényli le a közeljövőben a profi felnőtt csapat, valamint az utánpótlás különválasztását is, melyet már a többi NB I-es klub megvalósított.”

(https://kezdo5.hu/magyar-ferfi/hirek-uj-vezetes-a-zte-kosarlabda-klubnal-49692)

Szégyeljétek magatokat !!!!!

turul
Olvasó

Akkor nem tudták volna lenyúlni az up pénzét. Még kaját sem kaptak, ha idegenbe utaztak.
Javasolnám Mészáros Ricsit, tudja hogy kell a fiatalokkal foglalkozni, ha sokan irigységből nem is így gondolják.

Csippa
Olvasó

Bencze a Ti Zsebétek, mindkettő legenda volt játékosként, de mindkettő őstulok vezetőként…

kentin
Olvasó

A többségi tulajdonos képviselője, aki megválasztotta az ügyvezetőt és asohanemismeremelafelelősségemet bencze tamást szakmai vezetőnek jelölte…

Answer
Olvasó

Akkor ezek szerint a polginak semmi felelőssége nincs? Mert nekem úgy tűnik,hogy szépen rátolja a klubvezetésre .ismerős a szitu

Csakegycsapatvanvasmegyeben
Olvasó

Nika se peri meno ahogy olelsz nem felejtem Bencze maradj mindig te a sotet zalahoz tartozoool

kentin
Olvasó

Vicc

zterulez
Olvasó

Kicsit késői az ébredés Zolikám!

Legfrissebb

Hírek

Facebook