Kosárlabda
A ZTE kiesése után személyi változásokat sürget a polgármester
Facebookon üzent Balaicz Zoltán.
:
:
Ahogy arról beszámoltunk, szegedi vereségével – illetve az Oroszlány Kecskemét elleni győzelmével – 47 élvonalban eltöltött szezont követően kiesett a Zalakerámia ZTE KK. A csapat 14 év után végzett ismét utolsó helyen, akkor azonban feljutó hiányában megőrizte A-csoportos tagságát a Zalaegerszeg.
A ZTE kiesését követően Balaicz Zoltán, Zalaegerszeg polgármestere közösségi oldalán reagált a történtekre. Bejegyzésében úgy fogalmazott: „Ez a teljesítmény elfogadhatatlan. A cél nem lehet más, mint az azonnali visszajutás, személyi változásokkal, a zalaegerszegi kosárlabda teljes megújításával és új alapokra helyezésével.”
Képek: Bálizs Zsuzsa




Miért kellett hagyni, hogy telepénzeljék a sleppjüket mr. bencze és török? Már rég lapátra kellett volna tenni ezeket, ehelyett ők tették tönkre az egerszegi kosárlabdát . Szánalmas , felháborító !!
Ezt sem sikerült véghez vinni és miért nem???
Ezért ki felelős ???
“ A ZTE KK ügyvezető igazgatói feladatainak ellátása mellett Török Róbert vezényli le a közeljövőben a profi felnőtt csapat, valamint az utánpótlás különválasztását is, melyet már a többi NB I-es klub megvalósított.”
(https://kezdo5.hu/magyar-ferfi/hirek-uj-vezetes-a-zte-kosarlabda-klubnal-49692)
Szégyeljétek magatokat !!!!!
Akkor nem tudták volna lenyúlni az up pénzét. Még kaját sem kaptak, ha idegenbe utaztak.
Javasolnám Mészáros Ricsit, tudja hogy kell a fiatalokkal foglalkozni, ha sokan irigységből nem is így gondolják.
Bencze a Ti Zsebétek, mindkettő legenda volt játékosként, de mindkettő őstulok vezetőként…
A többségi tulajdonos képviselője, aki megválasztotta az ügyvezetőt és asohanemismeremelafelelősségemet bencze tamást szakmai vezetőnek jelölte…
Akkor ezek szerint a polginak semmi felelőssége nincs? Mert nekem úgy tűnik,hogy szépen rátolja a klubvezetésre .ismerős a szitu
Nika se peri meno ahogy olelsz nem felejtem Bencze maradj mindig te a sotet zalahoz tartozoool
Vicc
Kicsit késői az ébredés Zolikám!