A Sopron lesz a ZTE ellenfele a Krasznai-kupa döntőjében

Három légióssal is legyőzték a hazaiak az Albát.

Sopron KC – Alba Fehérvár 86-77 (19-25, 19-14, 25-22, 24-16)

35. Krasznai Ferenc Emléktorna
Sopron, Novomatic Aréna, 500 néző

Sopron: PITTS 14/3, SUPOLA 11, TAKÁCS 12/6, RIVERS 26/9, CARTER 15. Csere: Werner 2, Molnár M., Fazekas 3/3, Élő 3.

Alba: Ljubicsics 8/3, Govens 5/3, Csupkovics 6/3, McDuffie 22/12, Csorvási 4. Csere: Molnár 9, Markovics 15/3, Keller I. 4, Lukács N. 4.

Elszenvedte első vereségét a felkészülés során az Alba Fehérvár csapata, amely a tartalékos Soprontól kapott ki a Krasznai Ferenc Emléktornán.

Pedig az első negyedben még Ramírez együttese vezetett – már kilenc ponttal is elléptek Govensék -, a második viszont etap a Soproné volt, de a félidőben még így is az Alba állt jobban.

A szünet után már egyértelműen Supoláék voltak a jobbak.

A holnapi (19:30) döntőben így a házigazdák a Zetével, a fehérváriak pedig a bronzmeccsen a Révkomárommal találkoznak.

Tomika2

Jobb lett volna szerintem mindkét csapatnak, ha nem egymás ellen jatszanak most már harmadszor.
Viszont ha már így alakult, akkor a szezon végéig legyen meg a 12 meccs egymás ellen.

hp12

Ez csak úgy fordulhat elő, hogy a felsőházba jut mind a két csapat, ott a 4-5. helyen végeznek és ötmeccses párharcot játszanak a 4 közé jutásért:)

MIELE

Jó volt ez, voltak biztató jelek és most még Taki és Supi is hozta a tőlük elvárhatót, a 3 légiós is rendben volt. Kiegészülve még a 2 légióssal bármi kisülhet belőle, feltéve ha a magyarok kapnak legalább ennyi időt és lesz idejük bemelegedni! SKC

ÖRÖKKÉFEHÉRVÁR194111

Semmi gond srácok kellett egy roszabb meccs mert már azon izgultam ,hogy a Szolnok elleni meccsen jön ki a gyenge forma.Ez a “EMCI DÖFI” gyerek nagyon rendben…

SopronKCfan

Annyira mondtad, hogy ez a Sopron simán alsóházas lesz. Hát ez a Sopron 3 légióssal verte a teljes kerettel rendelkező Albát. Na erről ennyit. Sok sikert a bajnokságban!

Köszi nektek is!De ez csak egy barátságos meccs volt.Nyilván a múltkori -40 is de én még mindig nem látom a Sopronban a playoffot…

Jokic
Jokic

Teljes keret? Ha jól tudom, Guyton nem játszott.. 🙂

Tom67

A bajnokságban ugyanígy , vagy teljes kerettel még jobban szarrá verjük ezt a Fehérvárt, mint ahogy tegnap is szarrá vertük őket. Ha a Sopronban nem látod a playoffot akkor az Albában mit látsz?

Előtettek 7/7-el álltunk csak ugy mondom.Ti meg cumikáztatok a Falcotol 40-el erre alapozod a magabiztosságod???

SopronKCfan

Támadó játékunk nagyon biztató! Védelemmel vannak gondok de javul majd!! (Öröm volt hallani ahogy a zetés barátaink egész meccsen Govenst szapulták) Hajrá Sopron!